Afery, grabieże i straty Polski

1. Grabież srebra i zlota FON plus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara.

Strata FON – 4 miliony zlotych.

2. „Urwanie łba” 195 wielkich afer dokonanych przez prominentów zydo-komuny (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych.

Strata 12 bilionów zlotych.
3. Grabiez dobytku 300 rodzin tzw., wrogów ludu z Krakowa oraz wystepujacych w mniejszym zakresie na terenie całego kraju wysiedlen w okresie bitwy o handel. Polegało to na wytypowaniu własciciela bogatego domu lub mieszkania. Wtajemniczeni UB-ecy własciciela zabijali lub aresztowali a majatek ich był przechwytywany przez morderców z Bezpieki.

Straty 1 bilion zlotych.
4. „Urwanie łba” sprawie „wystrzał” (kradziez depozytów, wymuszanie okupu od cinkciarzy). Udziałowcami afery byli pułkownicy i generałowie MSW.

Straty skarbu panstwa – 2 biliony złotych.
5. Bitwa o handel z lat 1945-1950 pod nadzorem Zyda-Minca. Odebrano wówczas Polakom dorobek całego zycia, dorobek wielu pokolen polskich rodzin.

Straty astronomiczne – 200 bilionów złotych.
6. Ograbienie Skarbu panstwa w aferze alkoholowej, przechwycenie i zniszczenie Polskiego monopolu Spirytusowego i Tytoniowego.

Straty astronomiczne – 50 bilionów złotych.
7. Ograbienie, okpienie, „wystrychniecie na dudka” półtora miliona Polaków z tytułu przedpłat mieszkaniowych. Bezdomni po 20 latach nie maja ani mieszkan ani pieniedzy.

Straty astronomiczne 100 bilionów zlotych.
8. Afera nabranych naiwniaków na bezpieczna kase Grobelnego. Współudział ministra Krzaka.

Straty – 3 biliony złotych.
9. Ograbienie 8 milionów emerytów z 40% składek ZUS. Polacy w pocie czoła pracowali za głodowe pensje dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkładali ze swego wynagrodzenia 40% dla ZUS. Oszczednosci te zostały zagrabione, a obecnie biedne panstwo nie posiada funduszy na wypłacenie emerytur.

Straty 100 bilionów zlotych.
10. Ograbienie Skarbu panstwa i Polaków przez tworzenie uprzywilejowanych przedsiebiorstw i fundacji: zydowskie PAX, INKO, LIBELLA, Fundacja Nisenbauma, wszelkie inne Fundacje. Firmy te przez 47 lat nie płaciły i nadal nie płaca cel i podatków.

Straty 100 bilionów złotych.
11. Afera przemytnicza MSW zyda gen. Matejewskiego. 18 tysiecy dukatów plus zloto. Aferze urwano „leb” a zloto podzielono miedzy mafiosów MSW.

Straty – 18 tys. dukatów.
12. Afera MSW gen. Milewskiego (zelazo – zadlo). Napady, rabunki przemyt zlota. Sprawie urwano „leb” a walory dewizowe podzielono miedzy wtajemniczonych mafiosów MSW.

Straty 5 bilionów zlotych.
13. Afera FOZZ

Straty 10 bilionów zlotych.
14. Afera rublowa, transfer z bylego ZSRR.

Straty skarbu panstwa 8 bilionów zlotych.
15. Afera rublowa, transfer z b. NRD.

Straty Skarbu panstwa 12 bilionów zlotych.
16. Afera Art-B w tym zniszczenie Ursusa.

Straty 20 bilionów zlotych.
17. Afera paszportowa, machloja polskich zydów MSW z angielskimi zydami. Wydmuchanie Panstwowej Wytwórni Papierów Wartosciowych.

Straty Skarbu Panstwa 16 milionów dolarów (US)
18. Afera z zakupem smiglowca Bella. Machloja amerykanskich zydów z polskimi zydami. Za zniszczenie polskiego przemyslu lotniczego, nasi rodzimi targowiczanie pobrali 5 milionów dolarów lapówki. Z tego powodu 70 tysiecy polskich robotników (wysoko wykwalifikowanych) poszlo na bruk. Zdolnosc obronna Polski zostala obnizona. Zniszczono fabryki przemyslu lotniczego i obronnego, które byly wybudowane po 1918 roku z inicjatywy Kwiatkowskiego (COP) i wysilkiem calego Narodu. Budowa COP-u miala na celu przygotowanie Polski przed agresja Hitlera i Stalina.

Straty 100 bilionów zlotych.
19. Ograbienie Polaków przez odebranie dzialek budowlanych, ziemi, lokali handlowych, placów prawowitym wlascicielom. Tylko w Warszawie odebrano 20 tysiecy dzialek, które prawem Chazuka przydzielono oczywiscie tylko zydom i masonom. Np., przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy i wielu dzielnicach Warszawy i kraju. Przy Al. Wilanowskiej w Warszawie na terenie odebranych bezprawnie dzialek nomenklatura PZPR wybudowala przepiekne wille o czerwonych dachach. Spoleczenstwo Warszawy nazywa ten super ekskluzywny zakatek „Zatoka Czerwonych Swin”. Nalezy do tego jeszcze dodac, ze Kiszczak i jego kolesie zydowskiego pochodzenia (sama generalicja i pulkownicy), budowali wille silami zolnierzy poborowych. Budynki te potem sprzedali po spekulacyjnych (przepraszam rynkowych) cenach, an czym zarobili po 100.000 dolarów.

Straty w skali kraju 10 bilionów zlotych.
20. Pozbawienie Polaków poszkodowanych przez Trzecia Rzesze Niemiecka odszkodowan za roboty przymusowe i obozy pracy przymusowej w czasach okupacji.

Straty 500 miliardów Marek zachodnioniemieckich.

21. Koszty stanu wojennego poniesione przez zydo – generalska mafie w obronie swych mafijnych interesów.

Straty ekonomiczne 25 miliardów dolarów (US).
22. Koszty utrzymania mafijnego PRONU przez 10 lat 10 bilionów zlotych.

23. Machloje z przeksztalceniem 1600 najwiekszych fabryk polskich. Odebranie Narodowi i przekazanie obcym. Straty astronomiczne. Jest to powtórka bitwy o handel z czasów zyda Minca w latach 1945-1949.

Straty 100 bilionów zlotych.

24. Bizantyjska rozrzutnosc w kancelariach prezydenta i jego dworu. Rozplyniecie sie majatku po bylym PZPR. Okolo 100 zabytkowych palaców i ukrytych pieniedzy na róznych kontach przepadlo FON.

Straty 10 bilionów zlotych.

25. Zniszczenie cieżkiego przemyslu zbrojeniowego. Porwanie 6 handlowców w celu wyeliminowania Polski z arabskich rynków zbytu. Pozbawienie Polski taniej ropy z Iraku i eksportu budownictwa.

Straty z tytulu utraty rynków arabskich – 10 miliardów dolarów.
26. Rakietowa machloja żydo-polskich generalów z żydo-sowieckimi generalami na zakup od sowietów przestarzalych rakiet na wyposażenie Wojska Polskiego. Fakty te opisywal i wyliczyl straty plk. Rajski („Nowy Swiat” z 11.03.1992). Polska zaplacila za zlom rakiet.

Strata 60 miliardów dolarów.
27. Grabież 6 ton zlota plus monety o wartosci numizmatycznej, znalezione zostaly w 1982 roku w Lubiążu na Dolnym Slasku. Poszukiwan dokonali saperzy WP oraz lotnictwo LWP za cene ogromnych kosztów. Znaleziony skarb zostal przekazany do zydowskiego banku „Zloty Cielec” – jako wlasnosc „Sanchedrynu” (Tajny Rzad zydowski). Monetami srebrnymi i zlotymi podzielili sie wtajemniczeni mafiosi wybranego narodu „cyklistów”: Jaruzelski, Poradko, Kiszczak, Baranski, oficerowie SB: Siorek, Liwski i Zbigniew Dziegielewski, gen. Bula. Resztki tego zlota w ilosci 2 kg odkryla przypadkowo sluzba porzadkowa w piwnicach Belwederu, które zapomnial gen. Jaruzelski. Ciekawe?  Który to Rasputin ukryl zloto?  Fakty te opisal „Wprost” z 7.06.1993.  Wojskowa Prokuratura w Warszawie na podstawie prawa Talmudu urwala „leb” sprawie.

Straty skarbu panstwa – 6 ton zlota plus monety zlote i srebrne.
28. Na koszta kampanii wyborczej w wyborach 27 pazdziernika 1991 roku – Komitety Wyborcze (te wtajemniczone) pobraly pozyczki w NBP w wysokosci 6 bilionów zlotych. Pieniedzy tych nie zwrócono do banków do dnia dzisiejszego. Na interpelacje poselska w tej sprawie Salcia Waltz wykrecila sie tajemnica bankowa. Wedlug Salci Waltz Polski Naród nie moze dowiedziec sie prawdy o tym, jak jest okradany. Wlasnie za te ukradzione Polakom pieniadze oplakatowano rabinami cala Polske. Za te pieniadze wybralismy 70% „Knesetu” (parlament Izraela) a nie polski Sejm.

29. Afera Gawronika, który do spólki z plk. Grzybowskim z Wojsk Ochrony Pogranicza, w noc sylwestrowa 1988/89 rekami zolnierzy poborowych pobudowali 80 kantorów wymiany walut na granicach PRL. Wszystkie zezwolenia Gawronik zalatwil o godz. 24 w nocy. Polski Kowalski na taka decyzje administracyjna czekalby miesiace a nawet cale lata. Afera Gawronika mogla byc zrealizowana, bo byla wykonywana w interesie „Zlotego Cielca” i do Spólki z ówczesnym ministrem finansów, który uprzedzil Gawronika o wprowadzeniu wolnej wymiany walut.

Lacznie afery Gawronika Art-B, Ursus, kantory przekraczaja sume 5 bilionów zlotych.
30. Afera dewizowa biznesmena z zelaza. Kazimierz Janosz do spólki z I Departamentem MSW przywiózl z przemytu 200 kg zlota. Zloto to rozplynelo sie w depozycie MSW. Zapytajcie Milczanowskiego jakie to krasnoludki ukradly omawiane zloto.

Strata skarbu panstwa wynosi – 200 kg zlota.

31. Afera pomocy dla bezrobotnych?

Polska otrzymala rzekoma pomoc dla bezrobotnych z banku „Zloty Cielec” w wysokosci 100 milionów dolarów na lichwiarskie procenty. Z tej sumy az 30 milionów (USD) wyplacono doradcom zachodnim. Polscy bezrobotni z tych pieniedzy nie otrzymali ani centa. Wlasnie za pieniadze dla bezrobotnych bawia sie zagraniczni doradcy w hotelu „Mariot”. Miesiecznie ich wynagrodzenie wynosi 40 tys., dolarów. Fakty te omówil w „Listach o gospodarce” red. Bober w styczniu 1994 roku.

Straty Skarbu Panstwa wynosza 100 milionów USD kredytu plus odsetki (lichwa) = 100 milionów USD.
32. Afera banku slaskiego. Dwaj zydzi Kowalec i Borowski rabneli z banku slaskiego 10 bilionów zlotych. Nie podlegaja sadowej odpowiedzialnosci, poniewaz jako wybrancy narodu sa wyjeci spod polskigo prawa. Podlegaja pod prawo Mojzeszowe. Straty Skarbu Panstwa – 10 bilionów zlotych.
Razem straty Skarbu Państwa wynosza:

– 954 bilionów zlotych,

– 6 ton 200 kg zlota,

– 18 tysiecy dukatów,

– 500 miliardów DM,

– 95 miliardów 20 milionów US Dolarów

do tego bilansu należałoby doliczyc nigdy nie wypłacone wielomiliardowe odszkodowania za agresje, zniszczenia wojenne, ludobójstwa od Niemiec, Rosji, Izraela,  (żydostwo masowo brało udział po stronie hitlerowskich Niemiec i żydobolszewickiej sowieckiej Rosji w rzeziach ludobójczych dokonywanych na Polakach, a po wojnie w stalinowskim aparacie terroru)

Oblicza się, że straty Polski w wyniku niemieckiej agresji 1939 – 1945, wynosiły około 500 mld USD (można przyjąć, że przejęte przez ZSRR polskie ziemie z istniejącym na nich majątkiem stanowią stratę porównywalną),

odszodowania za zdrade i złamanie umów i paktów od USA i Angii, oraz za zdradliwe oddanie Polski w niewole Stalinowi i 45 lat zydokomunizmu.

W wyniku akcesji do UE Polska straciła (wg. różnych źródeł) od 600 mld USD do 2 bln USD. W wyniku akcesji do UE i spłat długów Polska w latach 2004-2006, ponosi straty w wysokości ok. 80 mld USD rocznie.
W tym strasznym rejestrze pogrzebana jest przyczyna polskiego kryzysu i luka w budzecie panstwa.

Wartosc zagrabionych walorów dewizowych przekracza dwukrotnie roczny budzet panstwa.

Gdyby rzad Polski powolal specjalne organa w tej sprawie i odzyskal zagrabione fundusze, to Polska stalaby sie najbogatszym krajem swiata – mlekiem i miodem plynacym. (przy jednoczesnym zreformowaniu systemu monetarnego likwidujacego calkowicie zydowska lichwe). Niestety! Zydzi sa wszedzie, sedziowie, prokuratorzy, prawnicy, politycy urywaja leb lub nie wszczynaja sledztwa w każdej sprawie, gdzie sprawcami są żydzi, bo prawo talmudu jest nadrzednym prawem nad polskim prawem tubylczym.

*  *  *
z pełnym poszanowaniem i respektem dla autorów, wydawców i praw autorskich, w dzisiejszych czasach powszechnego przemilczania i fałszowania historii i faktów historycznych, uważamy za szczególnie ważną powinność i obowiązek rozpowszechniania informacji, celem edukacji i uświadamiania, oraz bezpardonowej walki z owymi przemilczeniami i fałszami.

wersje internetową przygotowała, opracowała i fotografiami opatrzyła  Polonica.net

Polski Związek Patriotyczny

Katolicko-Narodowy Ruch Oporu  kontrjudaizacji i kontrdepolonizacji

O.R.K.A.N.