Strona główna > NWO > Apokalipsa > Żyjemy w czasach Antychrysta

Żyjemy w czasach Antychrysta

Żyjemy w czasach Antychrysta.

Tłumaczenie transkryptu kazania z video zamieszczono poniżej video.

Implantacje mikrochipów już są wprowadzane jako praktyka. Wszystko może być zelżone i poniżone. Używając tego mikrochipu mogą oni teraz przekształcić człowieka w medium, w zombie pozbawionego wolnej woli. Człowiek staje się jak zwierzę, które robi wszystko bez myślenia. Jest on pozbawiony świadomości i wrażliwości. To jest cel diabła.

Tak więc są to czasy Antychrysta i my żyjemy w tych czasach. Wydarzenia, które miały miejsce wczoraj i przedwczoraj, w Asyżu, były właściwie zdradą i prezentacją nowej religii, religii New Age. W tej religii Jezus nie jest już jedynym Zbawicielem. Dla niego nie ma tam miejsca w ogóle.

I mówicie: „Ale to była czysto praktyczna kwestia”. Nie! to była kwestia duchowa. Być może dla was wyglądało to niewinnie. Ale jaki pokój albo sprawiedliwość może być bez Chrystusa, który jest Prawdą? Jaki pokój albo sprawiedliwość chcecie stworzyć z diabłem? Albo z jego sługami, którzy oddają mu cześć? On was oszuka. Małe dziecko nie jest tak głupie! To jest antymisja. To jest dosłownie tragedia!

W rzeczywistości prawdziwy Kościół jest prześladowany przez świat. Wszyscy prawdziwi chrześcijanie są prześladowani jeżeli  pragną służyć Chrystusowi szczerze. I jeżeli nikt ich oficjalnie nie prześladuje to są oni z pewnością prześladowani przez swoich krewnych i przyjaciół. Ponieważ jeżeli są oni szczerymi chrześcijanami to będą z pewnością cierpieć prześladowania. I gdyby cała rodzina się nawróciła to cała rodzina będzie cierpieć prześladowania.

I to jest znak prawdziwego Kościoła. Jeżeli dajemy świadectwo Jezusa to świat nienawidzi nas. Jeżeli oswabadzamy dusze od świata i kierujemy je do Królestwa Bożego. A książę tego świata nie jest obojętny na to. Oczywiście Bóg zezwala na to wszytko.

+ Eliasz – Patriarcha Bizantyjsko-Katolickiego Patriarchatu

Za: http://uogcc.org.ua/en/video/index.php/article/.15216/

Data publikacji: 4.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *