Strona główna > Polska > Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi

Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi

Panie prezydencie, czy jest pan prezydentem Żydów, czy Polaków. Z tego wniosek, że tylko żydzi byli mordowani w całej Europie, o Polakach, Romach, i innych Słowianach, ani słowa.

Jak mawia (opłacana z pieniędzy polskiego podatnika; i twierdzącą że Polacy wymordowali ponad 200tys Żydów ) Barbara Engelking :
,,śmierć Żyda to MISTYKA a śmierć Polaka czy innego goja to tylko biologia”

Europoseł platformy Obywatelskiej Tadeusz Zwiefka w swoim liście otwartym pluje na Polskę i stwierdza, że dzisiaj „wszyscy jesteśmy Żydami”

Ja nie jestem. Mam dość poprawnej politycznie retoryki, uległości wobec żydowskich oczekiwań w polityce historycznej. Dość tej prożydowskiej histerii

Uczczono 75. rocznicę wybuchu powstania w warszawskim getcie

Zginęli walcząc za godność, za wolność, ale walcząc także i za Polskę, bo byli polskimi obywatelami – mówił prezydent Andrzej Duda podczas dzisiejszych obchodów 75. rocznicy wybuchu powstania w warszawskim getcie,

Jak wskazał, powstanie w getcie wybuchło wtedy, kiedy Żydów w getcie warszawskim było „znacznie, znacznie mniej – szacunkowo mniej więcej ok. 50 tys. Pozostali zostali zamordowani, albo popędzeni na Umschlagplatz, skąd wywieziono ich do obozu koncentracyjnego, do obozu zagłady w Treblince – powiedział Duda

Żaden Żyd nie ginął za swój kraj, a co dopiero za cudzy. Nawet jak do reszty przywłaszczą sobie Polskę, to też o nią walczyć nie będą… Wysłużą się innymi…
Panie Prezydencje Andrzeju Duda, skoro już pan musisz coś na głowę zakladać, by się przypochlebić bratniemu narodowi – to weź pan i załóż krakuskę, kołpak szlachecki rysi z sobolowym piórkiem albo góralski kapelusz. By jak Polak wyglądać, a nie ktoś z Narodu Wybranego. No bo jednak z pana jest polski prezydent, a nie izaraelski.
Chciałem Panu Panie Prezydencie  nieśmiało przypomnieć że warszawskie getto było likwidowane przez żydowską policję, a ta policja została zlikwidowana przez Ukraińców z SS Galizien, którego rocznicę powstania Ukraińcy obchodzą do dziś.
 
A w TVP i TVN niektórzy prezenterzy występują z żółtą gwiazdą na ubraniach.Nie przesadzacie?Od jutra w szczujni TVN 24 i tak będą mówić,że Polacy uczestniczyli w mordowaniu Żydów.
Czy Żydzi pochylają się nad pomnikami upamiętniającymi Polaków pomordowanych przez Żydów i wywiezionych na Syberię z żydowskiego donosu do NKWD?
Podczas „Marszu Żywych” miało miejsce emocjonalne wystąpienie byłego więźnia Auschwitz. – Nie powinniśmy zapomnieć, że nie było polskich obozów zagłady ani polskiego Holocaustu– powiedział ocalały z Holokaustu Żyd polskiego pochodzenia Edward Mosberg.
https://youtu.be/OKzcervCoLs
Za: http://antykomunista.neon24.pl/post/143348,zydzi-zydzi-i-tylko-zydzi
Data publikacji: 19.04.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *