Strona główna > Rosja > Żydzi zadowoleni, że z ich pomocą w Rosji jest coraz więcej zażartych nienawistników Chrystusa

Żydzi zadowoleni, że z ich pomocą w Rosji jest coraz więcej zażartych nienawistników Chrystusa

Federacja Żydowskich Gmin Rosji (FJOR) jest zadowolona, że z jej pomocą w Rosji jest coraz więcej zażartych wrogów Jezusa Chrystusa!

Uwaga redakcji www.3rm.info – jeżeli ktoś nie wierzy albo nie wie, że żydzi nienawidzą Jezusa Chrystusa i jego Cerkwi to przyjeżdżajcie do Jerozolimy żeby się o tym przekonać. Tam żydzi, przechodząc obok krzyża albo obok chrześcijańskiego kapłana, plują na nich otwarcie i wyzywająco. Czynią to zgodnie z ich talmudycznymi i kabalistycznymi naukami i zaleceniami.

———————————————————————————————————————–

Moskwa, 8 września, agencja Interfax – Federacja Żydowskich Gmin Rosji 11 września otworzy nowy sezon oświatowego programu „Eurostars”, który obejmuje 44 regiony kraju.

a

„Otwieramy oto już czwarty sezon programu „Eurostars” i jesteśmy zadowoleni kiedy widzimy jak z każdym rokiem rośnie ilość jego studentów w całym kraju, i jeszcze bardziej jesteśmy zadowoleni faktem, że absolwenci z lat ubiegłych powracają i w tym roku” – cytują w Służbie Prasowej prezesa FJOR, Alieksandra Borodę.

W programie tym bierze udział ponad 1,5 tysiąca młodych ludzi w wieku 18-28 lat. Ceremonia otwarcia odbędzie się w Moskiewskim Żydowskim Centrum Społecznym z udziałem głównego rabina Rosji, Berla Lazara, znanych rabinów z Rosji, z krajów WNP i z Izraela, i z udziałem ponad 500 uczestników i absolwentów programu, informuje w czwartek Służba Prasowa FJOR.

„Eurostars” to żydowski projekt edukacyjny dla młodzieży. Jego celem jest zachowanie kultury, historii i tradycji narodu żydowskiego. W trakcie roku szkolnego uczestnicy projektu wysłuchują wykładów na różne tematy z dziedziny żydowskiej kultury i religii a pod koniec kursu wyjeżdżają w podróże w różne miejsca Europy, które są związane z historią ich narodu.

Za: http://3rm.info/main/64267-feor-priyatno-chto-s-ih-pomoschyu-v-rossii-stanovitsya-vse-bolshe-yaryh-nenavistnikov-hrista.html

Publikacja: 9.09.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *