Strona główna > Polska > Żydzi żądają teraz od Polski reparacji za mienie ukradzione przez żydowski komunistyczny reżim

Żydzi żądają teraz od Polski reparacji za mienie ukradzione przez żydowski komunistyczny reżim

Po umoczeniu niemieckiego rządu na miliardy w reparacjach „holokaustu”, Żydzi teraz żądają reparacji od polskiego rządu za nie tylko mienie stracone w II wojnie światowej, ale i za mienie przejęte przez komunistyczny reżim / property seized by the communist regime w Polsce, który był zdominowany i w większości kontrolowany przez Żydów.

W dzisiejszej Polsce jest sprawa, która obejmuje spustoszenie przez nazistowską okupację w czasie II wojny światowej, blizny komunistycznej władzy, teraz wzrost europejskiego nacjonalistycznego populizmu, i duchy żydowskiej społeczności w tym kraju.

Ten problem, restytucja żydowskiego mienia skonfiskowanego przez komunistyczny rząd w Polsce po wojnie, stał się głównym filarem kampanii publicznych i politycznych skrajnie prawicowych partii w Polsce, w celu zdobycia znaczenia, popularności i sukcesu wyborczego.

Ta kampania podsyciła antysemickie nastroje i dialog w tym kraju, a wybory prezydenckie zaplanowane na przyszły rok nie wykazują oznak osłabienia kampanii, która wpłynie na kraj.

Pod koniec lat 1940 i 1950, władze komunistyczne uchwaliły ogromny program konfiskaty majątków w całym kraju, który obejmował duże ilości mienia należącego do przedwojennej żydowskiej ludności Polski, ok. 3 mln, 90% której została zamordowana przez nazistów w holokauście.

Niedawne wysiłki w celu przyspieszenia sprawy restytucji mienia żydowskiego skonfiskowanego w tamtych czasach, w tym przyjęcie ustawodawstwa w USA i komentarze sekretarza stanu USA Mike’a Pompeo, zwiększyły napięcie w tej sprawie.

Po październikowych wyborach parlamentarnych w Polsce, w których koalicja skrajnie prawicowych partii pn. Konfederacja Wolność i Niepodległość zdobyła 6.8% głosów, zaproponowano uchwałę zakazującą a nawet kryminalizującą restytucję czy kompensatę za mienie bezdziedziczne.

Mienie bezdziedziczne to majątek do którego nie ma już ważnego indywidualnego pretendenta, głównie dlatego, że zamordowano właścicieli i ich rodziny.

To może być jak dotąd najbardziej bezczelna i cyniczna grabież pieniędzy przez Żydów. Oni wiedzą doskonale, że etniczni Żydzi dominowali zbrodniczą partię komunistyczną w Polsce i to oni skonfiskowali nie tylko mienie żydowskie, ale przede wszystkim majątek należący do etnicznych Polaków.

Oczywiście 'antysemickie' jest twierdzenie, że komunistami w większości byli Żydzi / communists were largely jewish, ale to zimny, twardy i niepodważalny fakt. Polacy nawet wymyślili na to słowo: żydokomuna (żydowski komunizm).

Dlaczego Żydzi mieliby wyjątkowo dostać kompensatę, skoro ich współplemieńcy ukradli ich krewnym mienie pod żydowskim pozorem komunizmu? Polska gospodarka upadłaby dzisiaj, gdyby rząd zmuszono do zapłaty wszystkim polskim obywatelom, którym mienie ukradli żydowscy komuniści.

Możemy w pełni oczekiwać, że Żydzi zracjonalizują tę hipokryzję, wspominając o tym, jak miliony Żydów zostały „zamordowane” podczas II wojny światowej, i że komuniści w jakiś sposób dodali „oliwy do ognia” czy takie bzdury.

Oczywiście, jeśli ośmielisz się krytykować tę wywołującą nudności i drapieżną chciwość, musisz być antysemitą.

„Antykomunizm to antysemityzm”.

– Jewish Voice (New York: National Council of Jewish Communists), lipiec-sierpień 1941.

https://christiansfortruth.com/jews-now-demand-reparations-from-poland-for-property-stolen-by-jewish-communist-regime/

tłumaczenie:Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.