Strona główna > Bez kategorii > Żydzi wznoszą modlitwę o nadejście Antychrysta

Żydzi wznoszą modlitwę o nadejście Antychrysta

Opracowanie: GREGORIUS

Data publikacji: 19.09.2012

Według wielu żydowskich stron internetowych i osobliwej strony na Facebook „All Jews as One”, w niedzielę 23 września 2012 roku, punktualnie o godzinie 17:00 czasu paryskiego (11:00 Montreal; 8:00 Los Angeles) żydzi na całym świecie są wezwani do poparcia pokoju i wspólnego odmówienia następującej „modlitwy”:

„Władco Wszechświata, my, dzieci Izraela, prosimy cię o zesłanie nam Mashiaha, który nas teraz wybawi miłosiernie od wygnania i wszystkich cierpień i objawi twoje Imię światu i przyniesie pokój. Amen”.

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Na filmie były naczelny rabin Francji, Sitruk, występuje na końcu wyjaśniając magię tej operacji i bluźnierczego „G.od” (czyli diabeł) oraz wzywa o nie przeciwstawianie się zbiorowej „modlitwie” żydów o to o co oni proszą.

Wszechświatowa modlitwa żydów o Antychrysta. (Film).

Można włączyć tłumaczenie w języku polskim.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=O50fLtr0yqI&feature=player_embedded]

Czy to jest zatem przypadek, że tego samego dnia, 23 września we Francji, świętuje się dzień poświęcony przebudzeniu się (raczej debilizacjo-satanizacji- tłum.) katolickich i protestanckich parafii na judaizm?

To jest oczywiste, że „modlitwa” o przyjście Mashiaha jest w rzeczywistości dla nas, katolickich niedobitków, i prawosławnych chrześcijan, wezwaniem do nadejścia Antychrysta. To jest powszechna opinia Ojców Kościoła i wielu uczonych, że żydzi będą czynić wszystko żeby przyśpieszyć nadejście Antychrysta jako ich Mashiaha.

Nie możemy siedzieć bezczynnie przyglądając się globalnej mobilizacji synagogi szatana. Musimy modlić się, modlitwą wielkopiątkową, nie tylko o nawrócenie się żydów, którzy odrzucili Nowe Przymierze:

„Módlmy się także za żydów wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego”.

Ale przede wszystkim musimy odmówić tej niedzieli, 23 września o godzinie 17:00, jeśli to możliwe, egzorcyzm przeciwko Szatanowi i jego zbuntowanym aniołom, egzorcyzm przekazany wiernym całego świata z nakazu papieża Leona III. Korzystajmy z broni, którą dal nam do ręki Kościół Święty!

Święty Michale Archaniele! Broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Książę niebieskich zastępów, Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Patrz:

http://www.ultramontes.pl/antychryst.htm

http://www.ultramontes.pl/zasadzki_antychrysta.htm

http://www.ultramontes.pl/pouget_o_koncu_swiata.htm

http://www.ultramontes.pl/antychryst_p_e_k.htm

http://marucha.wordpress.com/2012/09/04/kim-jest-antychryst/

Info na podstawie:

http://www.alljewsasone.com/

http://www.catholique-sedevacantiste.com/article-23-septembre-priere-mondiale-des-juifs-pour-l-avenement-de-l-antechrist-11046548.html

http://www.facebook.com/AllJewsAsOne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.