Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Żydzi uknuli holokaust Ormian. Nathanael Kapner

Żydzi uknuli holokaust Ormian. Nathanael Kapner

Biznes jak zwykle to potężna siła napędowa, zwłaszcza kiedy Żydzi tacy jak Rotszyldowie zajmują się ropą.

a

Banki to mocna strona żydowskiego Domu Rotszyldów. A surowce – szczególnie ropa – to pieniądze w banku.

Ruch Młodych Turków, inaczej Komitet Jedności i Postępu, powstał z biznesu ropy Rotszyldów na M Czarnym Imperium Tureckiego pod koniec lat 1800. 'Tworzenie stabilności' na zapalnym terenie było konieczne dla nowego przedsięwzięcia Rotszyldów – Baku Oil. Niestabilność talentów finansowych i intelektualnych ormiańskich chrześcijan na tym terenie „nie była dobra dla biznesu”.

Dlatego starannie wybrani Żydzi z Salonik (Żydzi stanowili większość populacji tego miasta) i aktywiści tacy jak rosyjski syjonista Wladimir Żabotynsky, redaktor dziennika The Young Turk, byli właśnie tym czego potrzebowali Rotszyldowie żeby pozbyć się źródła tej niestabilności – ormiańskich chrześcijan.

Ukrzyżowane chrześcijańskie kobiety
Ukrzyżowane chrześcijańskie kobiety

Syjonistyczni Młodzi Turcy, którzy chcieli rozłamu Imperium Tureckiego żeby zdobyć Palestynę – i Dom Rotszyldów, który potrzebował kontrolowanej przez Żydów Turcji i hegemonii na całym Bliskim Wschodzie, mogli pracować razem. Dla Rotszyldów to oznaczało finansowanie żydowskich Młodych Turków i rewolucyjnych wywrotowców.

a

1680: Sabbatai Zvi, turecki Żyd, w Salonikach ogłasza się żydowskim Mesjaszem. po zgromadzeniu wyznawców – tysięcy Żydów, poprowadził ich do syjonistycznego eksodusu do Palestyny. Po drodze postanowił zostać muzułmaninem. Wielu z jego zwolenników postrzegało to jako boży plan i także przeszło na islam.

1716: W Salonikach powstaje grupa zwana “Donmeh” spośród zwolenników Sabbatai Zvi pod kierownictwem jego następcy Baruchya Russo. Na początku lat 1900, Donmeh liczyła setki tysięcy członków. Byli znani jako „krypto Żydzi”, bo choć wyglądali jak muzułmanie, nadal byli Żydami praktykującymi żydowski okult – kabałę, której nauczał Sabbatai Zvi. Nadal była w nich żarliwa (jeszcze tajna) syjonistyczna wizja.

1860: Żydowski syjonista węgierski Arminius Vambery zostaje doradcą sułtana Abdüla Mecita, a potajemnie pracuje jako agent Lorda Palmerstona z brytyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Vambery próbuje zawrzeć pakt o utworzeniu Izraela między syjonistycznym liderem Theodorem Herzlem i sułtanem Abdulem Mecitem, ale ponosi fiasko.

1891: Spośród członków Donmeh tworzy się syjonistyczna grupa polityczna zwana Komitetem Jedności i Postępu, później nazwana Młodzi Turcy. Grupą kieruje żydowski mason Emmanuel Carraso, który z pomocą Rotszyldów organizuje tajny Komitet Jedności i Postępu w Genewie.

1895-1896: Sefardyjscy Żydzi w Salonikach razem z Turkami dokonują rzezi na ormiańskich chrześcijanach w Istambule.

1902 & 1907: W Paryżu odbywają się dwa kongresy Młodych Turków w celu zaplanowania, przygotowania i realizacji penetracji armii sułtana prowadzących do zamachu wojskowego w 1908.

1908: Bunt Młodych Turków i zmuszenie sułtana Abdula Hamida II do uległości.

1909: Żydowscy Młodzi Turcy gwałcą, torturują i mordują ponad 100.000 Ormian w mieście Adana, znanym też pod nazwą Cilicia.

1914: Żydowscy Młodzi Turcy stwarzają chaos, zamęt i popierają płatnego serbskiego zabójcę Gavrilo Principa, co prowadzi do I wojny światowej.

1915: Zorganizowany przez rządzących Żydów z Młodych Turków ormiański holokaust pozostawia 1.5 mln ormiańskich chrześcijan zagłodzonych, torturowanych i wymordowanych.

1918: Przywództwo zdobywa Żyd Mustafa Kemal ‘Ataturk’.

1920: Rosyjscy bolszewicy żydowscy dostarczają Ataturkowi 10 milionów rubli w złocie, 45,000 karabinów i 300 karabinów maszynowych oraz amunicję.

1921: Ataturk zajmuje Port Baku razem z rosyjskimi bolszewikami żydowskimi przekazując go bolszewikom 5 dni później. Rotszyldowie są zachwyceni.

1922: Żydowscy Kemaliści organizują pożar Smyrny, co skutkuje 'czystką etniczną', ponad 100.000 ormiańskich i greckich chrześcijan poddano torturom, głodowi, gwałtom i mordom.

LIST BRYTYJSKIEGO AMBASADORA W IMPERIUM TURECKIM SIR GERALDA LOWTHERA DO SIR CHARLESA HARDINGA – 29 maja 1910:

– Wkrótce po rewolucji w lipcu 1908, szybko się okazało, że wielu z czołowych członków Młodych Turków było masonami. Zauważono, że Żydzi wszelkiego koloru, tubylczy i zagraniczni, byli entuzjastycznymi zwolennikami nowego rozdania, aż, jak wyraziło to wielu Turków, do kiedy Hebrajczyk został potencjalnym szpiegiem Młodych Turków, Turcy zaczęli mówić, że ruch ten był raczej żydowski, a nie turecka rewolucja”. –

a

  1. Emmanuel Carraso: Włoskiego pochodzenia funkcjonariusz B’nai B’rith. Wielki Mistrz Loży Zmartwychwstałej Macedonii w Salonikach, w 1890 w Salonikach ustanowił 'tajny' Komitet Jedności i Postępu.
  2. Tallaat Pasha (1874-1921): Uważano go za Turka, a naprawdę był „Żydem z Donmeh”. Minister Spraw Wewnętrznych Turcji podczas I wojny światowej, członek loży masońskiej Carasso i wielki mistrz masonerii szkockiego rytu w Turcji, główny architekt holokaustu Ormian i dyrektor deportacji. Napisał: „Kontynuując deportację Ormian do ich miejsca przeznaczenia w czasie wielkiego mrozu zapewniamy im wieczny odpoczynek”.
  3. Djavid Bey: “Żyd z Donmeh”. Minister finansów Talaata zorganizował finanse rewolucji w Turcji z Rotszyldami. Później zabity przez Ataturka jako rywal.
  4. Messim Russo: Asystent Djavida Beya.
  5. Refik Bey, AKA Refik Saydam Bey: Redaktor dziennika Młodych Turków, Revolutionary Press; premier Turcji w 1939.
  6. Emanuel Qrasow: Żydowski propagandysta Młodych Turków. Szefował delegacji informującej sułtana Abdula Hamida II o tym, że „naród usunął cię z urzędu”.
  7. Wladimir Żabotinsky: Rosyjski syjonista który w 1908 przeprowadził się do Turcji. Wspierany przez londyńską B’nai Brith i holenderskiego milionera żydowskiego Jacoba Kanna; redaktor dziennika Młodych Turków. Później zorganizował terrorystyczną partię polityczną Irgun w Izraelu.
  8. Alexander Helphand, AKA Parvus: Finansista/łącznik Rotszyldów z rewolucji Młodych Turków, redaktor The Turkish Homeland.
  9. Mustafa Kemal ‘Ataturk’ (1881-1938): Żyd pochodzenia sefardyjskiego (hiszpańskiego). Chodził do żydowskiej szkoły podstawowej znanej jako Semsi Effendi School kierowanej przez Żyda Simona Zvi. Kiedy w 1933 do władzy doszedł Hitler, Ataturk przyjął w Turcji ponad 12.000 Żydów .
a
Żyd Abe Foxman z ADL neguje holokaust Ormian

Przez wiele lat Anti Defamation League i jej obecny dyrektor Abraham Foxman, odmawiają uznania rzezi 1.5 mln Ormian w latach 1915-1923 stanowiącej ludobójstwo. Żydzi po prostu nie mogą znieść dzielenia się ich tzw. statusem męczeńskiego narodu” z nikim innym. Oprócz tego Żydzi nie lubią by pokazywano im ich zbrodnie. Jeśli ktoś tak zrobi, natychmiast nazywany jest „antysemitą”!

Foxman wielokrotnie wznawiał sprzeciw ADL wobec formalnego uznania przez Amerykę holokaustu Ormian, nazywając proponowaną rezolucję Kongresu „odwracaniem uwagi”. To stanowisko jest niespójne z misją ADL – „gwarancji sprawiedliwości i sprawiedliwym traktowaniem wszystkich obywateli”.

Ale Żyda Abe Foxmana i rasistowskiej organizacji ADL nie obchodzi żadna inna grupa etniczna, tylko ich własna. I będą kłamać i tłumić fakty historyczne (i wszystkie fakty historyczne dyskryminujące Żydów) o holokauście Ormian i odegranej w nim roli Żydów. Foxman i wszyscy Żydzi robią to żeby podtrzymać swój wizerunek „niewinnych ofiar”.

a

NIE MOŻEMY POZWOLIĆ ŻYDOM by dalej udawało się im tłumienie faktów historycznych inkryminujących Żydów. Abe Foxman i jego rasistowscy żydowscy przyjaciele chcieliby wsadzać do więzienia rewizjonistycznych historyków za kwestionowanie szczegółów o żydowskim holokauście w Niemczech.

Ale to Foxman i reszta żydowskich cenzorów powinni zostać wrzuceni do więzienia za negowanie holokaustu Ormian. Dlaczego Żydzi stale stosują jedynie podwójne standardy? Czy nie mamy wszyscy dosyć tego i wszystkich tych Żydów?

Na przykład ja, brat Nathanael Kapner, były Żyd, a teraz prawosławny chrześcijanin, będę robił wszystko co mogę by demaskować Żydów. Bo Żydzi *nie” są niewinnymi ofiarami prześladowań przeciwko nim, ale *sprowadzili na siebie* odwet w czasie ich historii „wędrówek pośród narodów”.

Żydzi faktycznie są najbardziej zażartymi sprawcami rasistowskich zbrodni jakie widział świat. I holokaust Ormian za który odpowiadają Żydzi jest wyraźnym przykładem ich żydowskich rasistowskich zbrodni.___________________________________

Źródła:

Jack Manuelian, Ojcowie założyciele nowoczesnej Turcji [The Founding Fathers of Modern Turkey]
Times of London, Ormiańskie rzezie [The Armenian Massacres]
Joseph Brewda, Młodzi Turcy kontrolują Bliski Wschód [Young Turks To Control Middle East]
Christopher Jon Bjerknes, Żydowski rasizm [Jewish Racism]
Documents, Photos, History of Armenian Massacre By The Young Turks

(linki klikalne w źródle/admin)

Jacob M Landau, Syjonistyczni Żydzi którzy wymyślili turecki nacjonalizm [The Zionist Jews who founded the idea of Turkish Nationalism]; National Geographic Magazine, wrzesień 1916, Saloniki; Yair Auron, Basnalność obojetności: syjonizm a ludobójstwo Ormian [The Banality Of Indifference: Zionism & the Armenian Genocide]

Richard Davey, Sułtan i jego poddani [The Sultan and his Subjects]; Arnold S. Leese, Prawdziwy Żyd – lekcja z Turcji [The Real Jew-A Lesson From Turkey]; Grant Richards, Kwestia niepokoju na świecie [The Cause of The World’s Unrest]; Dr. H. Stuermer, Dwa lata wojny w Konstantynopolu [Two War Years in Constantinople]; Andrew Mango, Ataturk; Clifford Shack, Ormiański i żydowski plan ludobójstwa który wyeliminował konflikt etniczny [The Armenian & Jewish Genocide Project that Eliminated the Ethnic Conflict]; Joseph Hantman, Związki turecko-izraelskie i ich żydowskie korzenie [The Turkish-Israeli Connection and Its Jewish Roots]; Hillel Halkin, Obalona Turcja Ataturka [Ataturk’s Turkey Overturned]; Carroll Quigley, Tragedia i nadzieja [Tragedy & Hope]

Źródło: http://www.realjewnews.com/?p=77

 Nathanael Kapner

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.