Strona główna > NWO > Żydomasońska rewolucja w "Kościele katolickim" > Żyd Kapner opowiada jak żydzi szydzą z Jezusa Chrystusa

Żyd Kapner opowiada jak żydzi szydzą z Jezusa Chrystusa

Nawrócony żyd, Nathanael Kapner, opowiada jak satanistyczni i psychopatyczni żydzi szydzą z Pana Jezusa Chrystusa. Materiał dedykowany w szczególności wyznawcom wojtylianizmu, ratzingeryzmu i bergoglianizmu, czyli członkom judeochrześcijańskiej sekty soborowej.

AK

Transkrypt video poniżej.

„Z obawy przed żydami” dwunastu apostołów Pana Jezusa Chrystusa zamknęło się w wieczerniku w dniu Jego pogrzebu obawiając się, że także zostaną ukrzyżowani przez morderców Boga. Dzisiaj nadal wielu, nawet chrześcijan, ‚z obawy przed żydami”boi się mówić przeciwko postępkom żydów i potępiają tych, którzy to czynią, tak jak niniejszym piszącego.

Ale sami żydzi nie boją się gojów kiedy prześladują ich przekonania…czy to będzie promowanie wielokulturowości, ludobójczego państwa Izrael albo nawet dyskredytowanie roszczeń mesjańskich i historyczności Pana Jezusa Chrystusa.

[Clip: „To może być najbardziej kontrowersyjna historia wszechczasów. Nie można brać tej historii dosłownie”]

I nawet tutaj chrześcijanie są zbyt bojaźliwi, właściwie to są skończonymi tchórzami, ażeby zwalczać żydowskie antychrześcijańskie akcje, pozostając milczący, pasywni, potulni jak myszki, nawet kiedy żydzi bluźnią samemu Panu Jezusowi Chrystusowi.

Weźmy , na przykład, żydowską komediantkę Sarah Silverman, znaną jako „sedesowe usta”, która to w ostatnim występie estradowym powiedziała, że jest zadowolona, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany i sama by to zrobiła JESZCZE RAZ w jednej „pier…j sekundzie” gdyby dostała taką szansę. A teraz patrzcie uważnie…zaczyna tyradę ze swoim typowym humorem estradowym.

[Clip: „Wszyscy oskarżają żydów o zabicie Chrystusa. A żydzi próbują to zrzucić na Rzymian. Jestem jedną z niewielu osób, która wierzy, że zrobili to Czarni”].

Ale kiedy rozpoczyna swoje bluźnierstwa przeciwko Jezusowi Chrystusowi to jej oczy rozbłyskują a ton jej głosu zdradza demoniczną złośliwość.

[Clip: „Mam nadzieję, że to żydzi zabili Chrystusa! Zrobiłabym to jeszcze raz! Zrobiłabym to, pier…ne, jeszcze raz w jednej sekundzie!].

W jej przedstawieniu zatytułowanym „The Morning After” Silverman odbywa stosunek seksualny z „bogiem” przedstawionym jako starszy, czarny seksualny maniak, który bezskutecznie błaga Silverman żeby pozostała z nim w niebie jako jego kochanka.

[Clip: „Miałem naprawdę sporo przyjemności ostatniej nocy. Chodź dzisiaj ze mną do nieba. Zobaczysz przeszłość i przyszłość. Możesz latać”].

Dla Silverman, jak i dla wielu jej współwyznawczych komediantów, których widownią są głównie biali goje, Bóg ma być stłamszony, skundlony, poniżony w najniższej formie wulgarności. Żydowscy komedianci uwielbiają także rozśmieszanie gojów w celu odwrócenia ich uwagi od żydowskiego planu globalnego zniewolenia nas wszystkich. A przekraczanie granicy pomiędzy dobrym smakiem a wulgarnością jest z pewnością nie jedyną cechą żydostwa.

Sarah Silverman nieustannie szydzi i wyśmiewa chrześcijaństwo tak jak na tym filmie gdzie porównuje chrześcijańskie symbole , takie jak Święty Krzyż Chrystusa, do demonów, nietoperzy, kobiecych podwiązek i biustonoszy.

Są następnie żydowscy komedianci Larry David i Jerry Seinfeld, którzy w ich prymitywnym szyderstwie umieszczają obraz Pana Jezusa Chrystusa nad muszlą klozetową. Larry zaczyna oddawać mocz do muszli klozetowej tuż przy obrazie…celowo opryskując uryną obraz Jezusa i po ulżeniu sobie sprawdza rozpryskaną urynę na oku Jezusa. To ma być śmieszne.

Następnego dnia spotyka się z „shiksa” (tak żydzi nazywają białe gojki a oznacza to „nieczyste zwierzę”), która z podnieceniem opowiada Larry’emu David’owi i Seinfeld’owi, że nagle pojawiła się „cudowna łza”na obrazie Chrystusa.

[Clip: „Oto zawieszony obraz Jezusa Chrystusa. I on ma łzę spływającą po jego twarzy. Prawdziwa łza! Tego nigdy przedtem nie było! Możecie w to uwierzyć! To cud! On nas wybrał! Jesteś pewna , że tonie woda?”]

Ośmieszanie Jezusa Chrystusa nie wystarcza żydowskim komediantom…Oni rozkoszują się kiedy biała kobieta cudzołoży w symulowanej scenie seksualnej z Jezusem Chrystusem.

W niedawnym filmie „The Ten”, zaprojektowanym jako szyderstwo z nauczania Pisma Świętego, a wyprodukowanym przez żydowskiego reżysera Davida Wain’a i rozpowszechnianego przez żydowskiego producenta filmowego Davida Bergstein’a, biała dziewica pracująca jako bibliotekarka, o imieniu „Gloria”, jest zdeflorowana przez młodego meksykańskiego „ogiera” celowo tak ucharakteryzowanego żeby wyglądał jak Jezus Chrystus…i oczywiście Gloria jest przekonana, że młody meksykański „ogier” jest samym Jezusem Chrystusem.

[Clip: „Tak, jestem Jezus Chrystus. Przygotuj się na doświadczenie drugiego przyjścia!…Aaah!]

W tym następnym clipie widzimy grupę amerykańskich żydów biorących udział w pseudo-bożonarodzeniowym przyjęciu i śpiewających „Jezus jest bękartem”, przeplatając to jednym z ich bluźnierczych wersów „Józef był napalony na Marię i teraz ona ma faceta pomiędzy udami”.

[Clip: „Jezus jest bękartem! Zaraz, zaraz, zaraz, zaraz! Jezus jest bękartem! Tak, tak, tak, tak! Być może powinieneś po prostu określić Marię jako „żonę Józefa”. „Kocham Marię tak, że jest moim oczkiem w głowie. Ale teraz ma faceta pomiędzy udami”]

Zamierzam poprzestać na tym żeby następne clipy, wyprodukowane przez izraelskich żydów, mówiły same za siebie, jeden z nich przedstawiający Jezusa Chrystusa jako małpę podczas Jego ukrzyżowania.

[Clip: „Noo!, Uh, uh!, Uh, uh!, Uh!”]

I tutaj mamy izraelskich żydów toczących pianę z pyska, bez skrępowania, krzykliwie z nienawiścią i złością ku Panu Jezusowi Chrystusowi.

[Clip: „Ty i twój pier…..Jezus możecie pocałować mnie w dupę! W porządku? Zabiliśmy Jezusa i jesteśmy z tego dumni!”]

Wręcz na wszystko, co chrześcijanie uważają za święte i poświęcone, izraelscy żydzi, których wspierają amerykańscy podatnicy, plują, depczą i bezczeszczą.

[Clip: „Każdej nocy zaprzeczamy czemuś co ci mówi Kościół Chrześcijański. Chrześcijanie mówią ci, że Maria, matka Jezusa, była dziewicą. Ale to nieprawda. Odpowiedź jest prosta! Kiedy Jan Chrzciciel zaskoczył ją z dwoma palcami pomiędzy udami, Maria nie podskoczyła! Poza tym, jeżeli Maria naprawdę była dziewicą to wówczas nie pokazałaby zabawek erotycznych. Nie wierz Chrześcijańskiemu Kościołowi!”]

To jest, tak zwany, „naród wybrany”, któremu zwiedzeni i nieśmiali chrześcijanie w zastraszeniu poddają się w skrajnej uległości.

Ale przez odrzucanie Pana Jezusa Chrystusa żydzi zrezygnowali z ich „wybraństwa” i stali się zamiast tego, jak to św. Paweł stwierdza, „Wrogami Ewangelii i nieprzyjaciółmi wszystkich ludzi”.

Z „obawy przed żydami” wielu chrześcijan, ze strachu, milczy i w wielu przypadkach zgadza się z wieloma skargami żydów, kiedy są oni krytykowani, na „antysemityzm”.

Ale co do mnie, którego życie jest poświęcone obronie honoru mojego Pana i Zbawiciela, Jezusa Chrystusa, to NIE SKAPITULUJĘ!

Za: http://www.realjewnews.com/?p=651

Data publikacji: 21.08.2011

Przekład: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *