Strona główna > Bez kategorii > „Żydzi szerzą homoseksualizm” – donosi irańska agencja

„Żydzi szerzą homoseksualizm” – donosi irańska agencja

Źródło: http://www.kosciol.pl/article.php?story=20111128154422257

Data publikacji: 9.09.2012

ir1

Żydzi finansują rozprzestrzenianie homoseksualizmu na całym świecie – twierdzi szyicka agencja prasowa Mashregh. To nie pierwszy propagandowy atak irańskich muzułmanów na Izrael i diasporę..

Irańczycy zarzucają Żydom wprowadzenie jawnych i ukrytych aspektów homoseksualizmu i propagowanie go na świecie.


„Odkryliśmy spisek żydowskiego kapitału finansowego i ludzkiego, na zachodzie, szczególnie w Ameryce i Wielkiej Brytanii. Akceptacja homoseksualizmu jest krokiem w kierunku dominacji nad światem”.

Irańska Agencja pisze: – „Ta obrzydliwość i niemoralne zjawisko staje się powszechna i wykorzystuje się ją do ujarzmienia tych, którzy nie akceptują homoseksualizmu.” Dziennikarze z Iranu obwiniają przemysł filmowy USA o indoktrynowanie świata akceptacją dla homoseksualizmu. „Nagrody literackie, które przyznaje się gejowskim pisarzom są kontrolowane przez Żydów. Żydzi sprawili, że „w Kalifornii nauczanie o homoseksualizmie jest obowiązkowe dla wszystkich uczniów.”

– Jeżeli kraje zachodnie naprawdę chcą wspierać środowisko LGBT powinno się udostępnić darmowe leczenie homoseksualistom – apeluje teherańska prasa.

Zionists spreading homosexuality
Jerusalem Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.