Strona główna > Bliski Wschód > Żydzi stawiają pomnik sodomitom

Żydzi stawiają pomnik sodomitom

pu300W Izraelu powstanie pomnik homoseksualnych ofiar II Wojny Światowej. Pomnik poświęcony homoseksualistom zamordowanym przez niemieckich nazistów, pojawi się w parku Meir w centrum Tel-Awiwu. Na postawienie monumentu zgodził się już burmistrz miasta, zaś pomysłodawcą jest lewicowy radny partii Meretz, Eran Levy.

Jak podkreśla lewicowy polityk, będzie to “pierwsze i jedyne miejsce w Izraelu, które upamiętni ofiary nazistów prześladowane za cokolwiek innego, niż bycie Żydem”. Wokół pomnika pojawią się tablice z informacjami na temat polityki III Rzeszy wobec mniejszości seksualnych. Nieupamiętnieni zostaną jednak homoseksualni członkowie NSDAP , w tym twórca i przywódca SA, Ernst Röhm.

Niedaleko miejsca w którym powstanie pomnik, ma swoją siedzibę siedziba centrum społeczności izraelskich pederastów. Sam monument będzie miał kształt trójkąta, wokół którego znajdą się wspomniane wcześniej tablice, a w jego środku znajdzie się kolejny trójkąt w różowym kolorze, bowiem nim byli oznaczani homoseksualiści w III Rzeszy.

na podstawie: haaretz.com, wprost.pl.

Za: http://www.autonom.pl/?p=6875
Data publikacji: 21.08.2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.