Strona główna > Świat > Żydzi i ich słowa-kody

Żydzi i ich słowa-kody

Najwyższą na świecie władzą jaką można zdobyć jest rządzenie państwem. W żydowskim spisku nie ma nic skomplikowanego, Żydzi chcą sprawować kontrolę nad wszystkimi 200 państwami całego świata. Przejęcie kontroli nad twoim państwem – ORAZ – twoja niewiedza, że Żydzi nim rządzą, to jest żydowski spisek.

a

Dlaczego żydowski spisek działa, otóż dlatego, że większość ludzi nie rozumie tego, że Żydzi rządzą ich państwami, a to dlatego, że oni zrobią WSZYSTKO, żeby ukryć przed tobą to, że rządzą twoim państwem. Jeśli o czymś nie wiesz, nie możesz nic zrobić.

Co Żydzi robią, to używają słów-kodów, aby ukryć swoje zamiary. Kiedy już zrozumiesz, że Żydzi chcą rządzić wszystkimi 200 państwami świata, i zrozumiesz, co oznaczają żydowskie słowa-kody, to wszystko staje się jasne i przejrzyste.

Idiotyczna żydowska marksistowsko-leninowska gadanina jest po to, by zmylić ludzi w zrozumieniu tego, czym jest naprawdę komunizm – Żydzi przejmują kontrolę nad państwem. Jednak po zrozumieniu żydowskich słów-kodów w marksizmie-leninizmie, nie ma nic skomplikowanego w tym ple-ple. Burżuazja, wróg klasowy, kontrrewolucjonista, kułak, wróg państwa i jakieś szerzenie oszczerstw, słowa w marksizmie-leninizmie, to wszystko żydowskie słowa-kody dla każdego, kto sprzeciwia się żydowskiemu przejęciu kontroli nad państwem.

Żydowskie oszustwo w komunizmie to przejęcie kontroli nad państwem – kiedy masy nie rozumieją, że Żydzi rządzą ich państwem, stąd idiotyczne marksistowsko-leninowskie bzdury. Jeśli nie znasz komunistycznego słownictwa, słowo MASY jest ulubionym żydowskim słowem-kodem dla określenia głupiego i ciemnego narodu nie-Żydów, to dotyczy ciebie. Zanim zacząłeś czytać ten artykuł, nie wiedziałeś, że komunizm jest żydowskim oszustwem, jak również nie wiedziałeś, że Sowiety w latach 1917-1991 był całkowicie rządzony przez Żydów, a więc, albo jesteś głupcem, albo ignorantem, gdyż dla Żydów to nie jest ważne, tak czy inaczej, tylko dlatego, że nie wiedziałeś, że Żydzi rządzą państwem, oraz że tego chcą Żydzi, a jedna duża MASA, to w istocie jedno wielkie ogłupione społeczeństwo. Im głupsze i nieświadome, tym lepiej dla Żydów.

a

Nie musisz czytać żadnej książki o komunizmie, aby zrozumieć, czym naprawdę on jest, właśnie wytłumaczyłem o co w tym wszystkim chodzi: Żydzi przejmują kontrolę nad państwem i ukrywają to przed masami, a żeby to zrobić, używają słów-kodów, tj. szerzą oszczerstwa i kłamstwa o każdym, kto sprzeciwia się żydowskiemu przejęciu kontroli nad państwem.

Bez względu na to co robią, jest to ten sam modus operandi, po prostu: w jaki sposób przejmiemy kontrolę nad państwem i ukryjemy to przed masami? Żydzi wymyślili żydowskie oszustwa – komunizm i syjonizm, ale nie wymyślili wszystkich innych politycznych ideologii. Co robią Żydzi jest to, że przenikają w każdą partię polityczną i organizację na całym świecie, a następnie przekręcają politykę tak, by była dobra dla Żydów. Aby ukryć to co robią, ZAWSZE używają słów-kodów.

„Liberalny” to żydowskie słowo-kod dla nie-żydowskiego komunisty w świecie zachodnim. Każda sprawa przepychana przez każdą partię „liberalną”, jest DOKŁADNIE taka sama jak ta, którą zajmują się leninowscy marksiści. OK, udowodnij, że nie mam racji.

Co Żydzi zrobili, to zaczęli nazywać niektóre ze swoich komunistycznych broszur propagandowych (co ty nazywasz gazetą) „liberalnymi”, zmienili słownictwo i po prostu wpychają żydowskie oszustwo, ale z nowymi i mylącymi słowami-kodami. Rasista, nazista, bigot, homofobia, skrajny prawicowiec, fałszywe słowo „anty-semita”, nienawistnik, nietolerant itd. itd., wszystkie są takie same jak żydowskie, szerzące oszczerstwa słowa marksizm-leninizm, każdy nie-Żyd, który sprzeciwia się przejmowaniu przez nich kontrolę nad państwem.

Co Żydzi zrobili jest to, że przeniknęli do każdej „liberalnej” partii w świecie zachodnim i przekręcili politykę partii tak, by była dobra dla Żydów. MO, czyli modus operandi jest dokładnie taki sam jak w żydowskim oszustwie – komunizmie, Żydzi ZAWSZE mówią odwrotnie to, co mają na myśli. Każdy komunistyczno-liberalny Żyd powie, ze łzami w oczach, jak bardzo liberalny komunista kocha wszystkich ludzi, i jak jest tolerancyjny, a w następnej chwili będzie rzygał nienawiścią – to wszystko to żydowskie słowa-kody.

Oczywiście Żydzi nie poprzestaną na tym, aby zinfiltrować wszystkie wcześniej partie prawdziwie liberalne, oni infiltrują również wszystkie partie konserwatywne. Wcześniej konserwatywna partia w moim kraju, dziś konkuruje z komunistyczną i „liberalną”, w tym kto może być najbardziej za inwazją mas i najbardziej pro-homo. Druga co do wielkości gazeta poranna w moim kraju była konserwatywna, dziś jest całkowicie za inwazją mas i pro-homo. Widziałem jak to się stało na własne oczy, gazeta zmieniła właściciela i przez noc stała się komunistyczna.

Ale co mnie dziwi najbardziej, to jak łatwo jest zmienić sposób ludzkiego myślenia i działania. Kiedyś prawdziwie liberalna partia w moim kraju przeszła większą zmianę na początku lat 1990. Rozmawiałem o tym z matką kolegi i powiedziała, że ​​nic z tego nie rozumiała, to nie była ta partia liberalna, którą znała przez całe życie. Wtedy nie wiedziałem nic o Żydach, ale dzisiaj wiem co się stało, jacyś Żydzi przejęli kontrolę nad partią i przekręcili ją w „liberalną” partię komunistyczną. Partia ta kierowana jest z Tel Awiwu. Jej program jest dziś programem żydowskich komunistów.

Nie ma w tym nic skomplikowanego, gdy zrozumie się, że Żydzi są właścicielami całej żydowskiej machiny propagandowej w świecie zachodnim, którą nazywacie „mediami”, że Żydzi chcą rządzić wszystkimi 200 państwami na świecie, oraz że Żydzi nie chcą byś zrozumiał, że to oni rządzą państwem. Wszystko na co musisz zwrócić uwagę, to szerzenie oszczerstw i kłamliwe słowa-kody. Im bardziej ktoś jest oczerniany, tym bardziej staje się przeciwny przejęciu przez nich kontroli nad państwem.

Kim są oczerniane ofiary numer jeden w żydowskiej machinie propagandowej? Świat arabski, prezydent Iranu i Korea Północna. Więc w którym kraju Żydzi mają najmniejszą kontrolę? Im bardziej „demokratyczny” jest twój kraj, tym bardziej Żydzi rządzą państwem, ale ty tego nie wiesz, prawda? „Demokracja” to żydowskie słowo-kod – my Żydzi rządzimy państwem. Większość Żydów wie, że „demokracja” jest żydowskim słowem-kodem i oznacza: Żydzi rządzą państwem, a ty nawet nie wiesz, że używają słów-kodów, prawda?

„Robotnik” jest słowem-kodem komunistycznych Żydów, oznaczającym Naszych Gojów Niewolników. Dalej, po prostu zauważ uśmiech samozadowolenia na twarzy Żyda, kiedy następnym razem powie „robotnik”. Uśmiech samozadowolenia dlatego, że Żydzi mówią o TOBIE prosto w twarz, ale w słowach- kodach. Gdybym był Żydem również miałbym ten uśmiech samozadowolenia na twarzy. Pomyśl o tym, że tutaj Żydzi pokazywali nam się przez co najmniej 50 lat w Talmud Vision, TV, promując żydowskie oszustwo – komunizm, i bezpardonowo mówili o „robotnikach”, a dla nich cały czas oznaczało to: Nasi Goje Niewolnicy. Myślę, że to jest zabawne, i gdybym był Żydem, tarzałbym się ze śmiechu po podłodze.

Ohhhh … Zobacz ten uśmiech samozadowolenia na twarzy Żydów, kiedy następnym razem powiedzą „liberalny”, czyli żydowskie słowo-kod dla głupich Gojów, którzy pomogą nam, Żydom, przejąć kontrolę nad ich państwem, a potem ci głupi Goje sami się zniewolą. „Liberalny” to żydowskie słowo-kod, a to oznacza dokładnie to samo, co „robotnik”. Oczywiście Żyd uważa, że ​​to śmieszne, stąd uśmiech samozadowolenia.

Jeśli nazywasz siebie „liberałem” czy komunistą, to nadszedł czas, abyś się obudził i zaczął używać mózgu, to ta część ciała między uszami. Następnym razem kiedy usłyszysz Żyda mówiącego „liberalny”, czy komunistyczny, z uśmiechem samozadowolenia w jego oczach, to rozmawia o tobie – a nie z tobą. Bez względu na to co żydowscy intelektualiści robią, to zawsze w tym wszystkim chodzi o to, jak mogą przejąć kontrolę nad twoim państwem – i ukrywać, że Żydzi już to zrobili. Cokolwiek Żydzi mówią, zawsze używają słów-kodów. Sztuką w celu pokonania tych przestępców Żydów jest zrozumienie, że ​​chcą przejąć kontrolę nad państwem, a żeby to ukryć, posługują się słowami-kodami. Zrozum to i znajdź to żydowskie słowo-kod, i teraz możesz zabrać się do prawdziwej walki z Żydami. Najpierw znajdź problem, a potem będziesz mógł rozwiązać problem żydowski.

Słowa-kody to jedna z 30 rodzajów tajnej żydowskiej broni.

Jews and Their Code Words – by Hoff

Źródło: http://jewise.wordpress.com/jews-and-their-code-words-by-hoff/

Hoff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.