Strona główna > Bez kategorii > Żydzi rodzą się częściej jak króliki – Nie nadążymy ich mordować

Żydzi rodzą się częściej jak króliki – Nie nadążymy ich mordować

Źródło: http://polacy.eu.org/3553/zydzi-rodza-sie-czesciej-jak-kroliki/

Data publikacji: 14.03.2013

Autor: Zenon Jaszczuk

ży1

Chcę panstwu przedstawić bajkohistorię zagłady żydów. Zapewne część żydów zginęła, ale robić z tego kabaret? To chyba tylko żydzi potrafią. Czytam ostatnio że zginęło ich około 20 000 000 (dwudziestu milionów)
 

Jak pisal Łysiak – człowiek się budzi i jest wkurzony na……. wszystko. Ja też tak mam. Jednak chwilę rozrywki zapewniają nam żydzi czy politycy tej samej nacji. O tzw politykach dzisiaj nie będę pisał, bo znamy ten kabaret. Napiszę kilka słów o płaczącym kabarecie żydowskim.

Kilka dni temu czytam, że jakieś naukofce amerykańskie wyliczyli, że od 1933 roku zginęło w holoniewiadomo około dwadzieścia milionów żydów.

Ciekawy ten kabaret, bo nie raz czytaliśmy wspomnienia żyda zagazowanego. Zapewne jeszcze nie raz przeczytamy takie wspomnienia po zagazowaniu. Powstaje pytanie, ile one maja żyć? Bo zagazowany, a pisze wspomnienia!!!.

Nasuwa się następne pytanie. Ile żydów było w Polsce, europie, na świecie? Bo jeśli co kilka lat mordowaliśmy, zawsze sześć milionów żydów!!! może mają kilka żyć, albo rodzą się częściej jak króliki.

Moim zdaniem to musi być coś z królikami. Bo więcej, a raczej mniej ma rozumu jak królik. Często tutaj było zadawane pytanie; kto to jest żyd, skąd wiesz, że to żyd, przecież żydów już nie ma?!! itd.

Proszę państwa, dlaczego króliki? No bo człowiek z danej nacji wie kto wymordował mu wspóbraci. Króliki tego już nie wiedzą, dalej jedzą z ręki gospodarza. A czy tzw żydzi nie jedzą z ręki morderców ich nacji?!! One poprostu żrą!!!

Czyli rozumu zero!!!

Polacy starają się tłumaczyć, że to nie my mordowaliśmy żydów. Tłumaczenie o tyle jałowe, że żyd ma rozum królika. A więc Polacy, Rodacy-dajcie sobie spokój z tym wyjaśnianiem, tłumaczeniem.

Tłumaczenie ma sens jeśli rozmawiamy z istotami rozumnymi, czyli ludzmi. Króliki niczewo nie ponimajót i już zapewne tak zostanie. Zapewne niesłusznie dostaje się tym miłym zwiarzątkom królikom przez nas znanym. Jednak ja piszę o królikach żydowskich.

A więc zebrali się te króliki w hameryce i ustalili ich zagładę na dwadzieścia milinów. Nawet kilka tomów książek mają wydać na ten temat, dla brojlerów. Dla śmieszności to jest tzw cywilizowany świat. Chyba „cywilizowany świat króliczy”. Ja co do tego nie mam wątpliwości.

Zobaczcie państwo sami co te króliki wymyśliły. Przywołam tutaj film z linków, cytatów podany przez w.reda – http://polacy.eu.org/3549/-polski-antysemityzm-/. W linkach zginie. Może i tutaj zginie, bo widzę jak ktoś dzwignął nasz portal na szerokie wody!!! Na tak szerokie wody, że już mało kto czyta. Zapewne o to chodziło. A więc cel trafiony, zadanie wykonane. Bo widzę, że nasz portal znika jak Polska i Polacy.

Jednak nie piszę tego wszystkiego ze względu na film podany przez w. reda, tylko już wcześniej zapamiętałem historię bajkopisarstwa „króliczego” na temat ich zagłady.

Olewajcie kochani ciepłym moczem wszelkie wieści bajkopisarzy na temat zagłady żydów.

Jak to kiedyś żyd (chyba) Gieremek gadał, to są fakty prasowe:-)))

Poczytajcie panstwo te „fakty”!!! Zwrócę jeszcze tylko państwa uwagę na dokładność tych morderców. Zawsze dostawali „zadanie” wymordowanie sześciu milionów żydów. Ani jednago mniej, ani jednego więcej!!!

http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/mit-6-milionow/

I jeszcze taki film o sześciu……http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2013/03/08/szesc-milionow-zydow-1915-1938/

Nie chce mi się wiecej pisać na ten temat, bo żydać się chce. Pozdrawiam państwa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.