Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Czy Żydzi pomogli zaplanować holokaust? Henry Makow

Czy Żydzi pomogli zaplanować holokaust? Henry Makow

Memorandum Hoyera [The Hoyer Memorandum] sugeruje, że sabatejscy Żydzi (iluminaci) uczestniczyli w planowaniu eksterminacji braci Żydów.

a

Celem było traumatyczne pranie mózgów Żydów żeby uwierzyli, że potrzebowali własnej „ojczyzny”, kiedy dzięki masonerii dominowali w każdym zamieszkanym przez nich kraju.

Moi Żydzi bardzo dobrze wiedzieli co światowe żydostwo im szykowało i byli tak bezradni jak naród niemiecki„. – SS Lieut General Horst Hoyer

Zaktualizowany „Najgorszy wróg” Żydów jest teraz naszym” [The Jews' „Worst Enemy” is Now Ours] – 21.05.2015

Dr Henry Makow

W 1962 Christopher Story był jedynym 'Gojem' pracującym dla żydowskiego bankiera „S. Japhet & Co.” w City.  Wtedy zajmowano się procesem Eichmanna i Story zapytał żydowską współpracownicę, „miłą kobietę w średnim wieku”, czy Adolf Eichmann nie był Żydem?

Odpowiedziała: „Nie wiedziałeś, że największym wrogiem Żyda jest inny Żyd?”

a

W książce z 2007, Nowy Porządek Pod-ziemnego Świata [the New Underworld Order], Story pisze, że wielu nazistów którzy zaplanowali i wprowadzili holokaust faktycznie było Żydami. Oni „stanęli po stronie lucyferiańskich niemieckich nazistów żeby eksterminować miliony własnych ludzi, co było między-żydowską wojną domową i operacją czystki etnicznej…” (532)

Przyczyna? Sprawić żeby Żydzi nie zniknęli jako naród wrabiając ich w realizację Żydowskiego Porządku Świata poprzez stawanie się nazistami. Powołuje się na słynny artykuł w należącym do Żydów „Daily Express” zatytułowany „Judea wypowiada wojnę  Niemcom” [Judea Declares War on Germany], (March 24.03.1933). jest w nim stwierdzenie, że Hitler „wzbudził u całego narodu żydowskiego  świadomość narodową”. (535)

Zanim Hitler doszedł do władzy, mniej niż 3% pół miliona niemieckich  Żydów należało do ruchu syjonistycznego.

Musimy pamiętać, że w latach 1930, 60% wszystkich małżeństw niemieckich Żydów były międzyrasowe. Zob. też Hitler był wybawieniem dla Izraela [Hitler was a Godsend for Israel].

W książce „Żydowscy żołnierze Hitlera” [Hitler’s Jewish Soldiers] Brian Rigg stwierdza, że 155,000 nazistowskich żołnierzy miało żydowską krew, łącznie z generałami.

Jeden z tych generałów , SS Lieut. General Horst Hoyer, w 1952 napisał raport o roli jaką nazistowscy Żydzi odegrali w holokauście. Pomocnymi w planie „ostatecznego rozwiązania” byli Żydzi:  Walter Sonnenschein, Zuckerhorn, Spitze, Lowenstein, Gregor i Feckler. Zorganizowane żydostwo zaproponowało Hoyerowi  30.000 DM, żeby zatuszować raport, ale odmówił. Kilka lat później został zamordowany.  (533)

Poniżej fragmenty tego raportu [excerpts from his report: ]

„W całej pełnej nienawiści literaturze w Niemczech i innych miejscach, czyta się tylko o zbiorowej i wyłącznej winie niemieckiego narodu. Ale nigdzie nie mówi się czy czyta o wzajemności winy, tak, nawet że główna wina spada na międzynarodowe żydostwo, co do losu narodu żydowskiego w tzw. „ostatecznym rozwiązaniu”.

„W związku z tym jestem przekonany, i gotów to poświadczyć pod przysięgą, że „ostateczne rozwiązanie” żydostwa (jeśli chodzi o Polskę w czasie wojny pod kontrolą niemiecką, i z mojego punktu widzenia), wyszło z oficjalnych żydowskich i niemieckich departamentów (niemieckie „Stellen”). Mimo że moje wysiłki podania nazwisk osób odpowiedzialnych okazały się próżne (ale, jak zobaczymy wkrótce, to nie mógł być Hitler), nabrałem przekonania, że rozmowy tej „kliki” odbyły się na szczeblach departamentów w Niemieckim Dowództwie Transportu Wojskowego (niem. „Kommandatur”) przy ulicy „Akademicka” (ang. „University”) w Lemburg (także Lviv lub Lwów).

a

Tam, według mojej najlepszej wiedzy, jasno przedstawiono szczegóły „ostatecznego rozwiązania”. Sefardyjscy Żydzi (zob. uwagę tłumacza poniżej) nie mogli być ofiarami, bo ich set-kami wywożono z Galicji, kiedy całe rodziny były transportowane samolotami niemieckich sił lotniczych z sojusznikami, w związku z „ostatecznym rozwiązaniem”. W ten sposób w październiku 1943, 16 wybranych Żydów zabrano z obozu pracy w Lublinie na stare lotnisko cywilne na Chortower Highway i wywieziono do neutralnej Hiszpanii, by przekazać ich Stanom Zjednoczonym, w tym krewnego Henry’ego Morgenthau, członka rządu prezydenta Roosevelta.

a

JUDEA WYPOWIADA WOJNĘ NIEMCOM

Żydzi na całym świecie łączą się w działaniu

Od lipca 1941 do marca 1943, byłem głównym administratorem (niem. „Vorgesetzter”) około 250.000 Żydów, oficjalnie zorganizowanych jako Niemiecki 4-letni Wysiłek Wojenny [German Four Year War Effort]. Nasze rozkazy obejmowały produkcję wojskowej odzieży, przetwarza-nie złomu, zdobytych materiałów wojennych itp. Ci Żydzi byli opłacanymi ochotnikami. Żeby zagwarantować płynność operacji, musiałem wierzyć „moim Żydom” jako szefom wydziałów i urzędnikom. Przez nich wiedziałem o wszystkich wydarzeniach na świecie, nawet z godziny na godzinę. To dla mnie było nie do pojęcia, nawet fantastyczne. Tym sposobem miałem wiedzę która odbierała mi język, bo „moi Żydzi” bardzo dobrze wiedzieli co szykowało dla nich światowe żydostwo  i byli tak bezradni jak naród niemiecki.

Teraz o niektórych nazwiskach. Czy jeszcze żyje Siegfried Langsam, wcześniej austriacki oficer? Czy jeszcze żyją Walter Sonnenschein i dr Wachter z małżonkami? Co z ludźmi takimi jak Zuckerhorn, Spitze, Loewenstein, Gregor, Fackler i wielu, wielu innymi? Czy są jeszcze gdzieś na świecie? Jeśli tak, to niech wystąpią i powiedzą swojemu narodowi, jak również niemieckiemu narodowi, bez strachu, co działo się przy ulicy Akademickiej! Wtedy bali się światowego żydostwa, i zwierzali mi się, prawda? Błagali mnie o pomoc, bardzo dobrze wiedząc, że byłem absolutnie bezradny w obliczu tych tajnych działań. Z ulicy Akademickiej w Lemburg wychodziły działania, o których nie wiedzieli ani nie mogli wiedzieć ani narody niemiecki ani żydowski, ani SS, ani żołnierze na froncie.

[Po spotkaniu z Żydowską Radą Starszych zarządzającą warszawskim gettem] porządkowy ogłosił: „Oficjele! Liderzy! Dżentelmeni przybyli”. Wprowadzono 16 czy 17 poważnie wyglądających Żydów, przedstawiono ich i usiedli wokół dużego owalnego stołu. W uroczystej krótkiej chwili tym Żydom przekazano potwierdzenie osobistymi certyfikatami (na białym sztywnym papierze 40x40cm). Po lewej ich stronie były duże złote państwowe insygnia z gotyckimi literami i pieczęcią z oryginalnym podpisem Adolfa Hitlera.

Te certyfikaty dawały pełną ochronę tym Żydom, ich rodzinom i majątkom przez Wielką Niemiecką Rzeszę. Były na nich słowa podziękowań i błogosławieństw Hitlera w imieniu niemieckiego narodu. Wokół tego stołu z wybitnymi Żydami i w tej uroczystej godzinie nie wyczuwało się nienawiści, ani wojny, ani spisku…

Kiedyś podczas naszych dyskusji powiedziano mi z pasją: „Nasz naród musi nauczyć się poświęcenia!” Później powiedzieli mi żydowscy faszyści: „Z pośród tych tutaj, 60% pozwoli-my „gryźć ziemię” przed Madagaskarem [tzn. Izrael]”.

Jeden komentator który przeczytał Memorandum Hoyera powiedział:

„Trzeba wziąć pod uwagę silne między-żydowskie napięcie i kontrast , przede wszystkim między celami narodowo zasymilowanymi Żydami ii tymi ze światowego żydostwa i syjonizmu. Te podziały są dużo, dużo głębsze niż relacje między Żydami wierzącymi i niewierzącymi… jedna grupa Żydów padła ofiarą drugiej…”  (Story, 532)

Niedawno [Recently] pokazałem dowody na to, że Martin Bormann, który podpisywał czeki dla całej nazistowskiej hierarchii łącznie z Hitlerem, pracował dla Sowietów, czyli iluminatów. Moim zdaniem całe przedsiębiorstwo nazistowskie było spiskiem zniszczenia niemieckiego narodu i traumatycznego prania mózgów Żydom żeby wzięli Izrael za Nowy Porządek Świata.

„Żydowski spisek” jest naprawdę „pół-żydowskim spiskiem”. Wielu wybitnych członków jest w małżeństwach mieszanych albo są ich produktami. Przykładem tu jest John Kerry. Wielu jest Żydami a wielu nie jest. Co mają wspólnego to lojalność do masońskiego Zakonu Iluminatów, który zniewolił planetę wywołując wojnę.

  —————

Uwaga: W wywiadzie z 1960 dla czasopisma Life, Adolf Eichmann  opisał umowę jaką zawarł z budapesztańskim liderem żydowskim Reszlo Kastnerem* , który był:

„fanatycznym syjonistą. Zgodził się pomóc sprawić by Żydzi nie stawiali oporu wobec deportacji – a nawet trzymać porządek w obozach zbiórkowych – gdybym przymknął oko i pozwolił kilkuset czy kilku tysiącom młodych Żydów emigrować do Palestyny. To był dobry interes. Za utrzymanie porządku w obozach, cena 15.000 czy 20.000 Żydów – w końcu mogło być więcej – nie była dla mnie zbyt wysoka. I ponieważ Kastner robił nam wielką przysługę trzymając ich w spokoju w obozach deportacyjnych, pozwolę uciec jego grupie” („Przetransportowałem ich do rzeźnika”/I Transported Them to the Butcher, Life [5.12.1960], s. 146).

*Zob. książka Perfidia, Ben Hecht

Lista nazistów uważających  się za mających żydowską krew w „Zanim przyszedł Hitler” [Before Hitler Came] Dietricha Brondera:
„der Fuehrer und Reichskanzler Adolf Hitler; seine Stellvertreter, die Reichsminister Rudolf Hess und Reichsmarschall Hermann Goering; die Reichsleiter der NSDAP Gregor Strasser, Dr. Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank und Heinrich Himmler; die Reichsminister von Ribbentrop (der mit dem berühmten Zionisten Chaim Weizmann, dem 1952 verstorbenen ersten Staatsoberhaupt von Israel, einst Brüderschaft getrunken hatte) und von Keudell; die Gauleiter Globocznik (der Judenvernichter), Jordan [and] Wilhelm Kube; die hohen SS-Führer und z. T. in der Judenvernichtung tätigen Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski und von Keudell II; die Bankiers und alten Förderer Hitlers vor 1933 Ritter von Stauss (Vizepräsident des NS-Reichstages) und von Stein; der Generalfeldmarschall und Staatssekretaer Milch, der Unterstaatssekretaer Gauss; die Physiker und Alt-Pg.’s Philipp von Lenard und Abraham Esau; die Uralt-Pg.’s Hanffstaengel (NS-Auslandspressechef) und Prof. Haushofer (s. S. 190).”

Zob. też „Syjonizm: spisek przeciwko Żydom” [Zionism: A Conspiracy Against Jews] i  „Iluminaci wynajęli Hitlera by rozpoczął II wojnę światową ” [Illuminati Hired Hitler to Start WW2″]

Tłumaczenie: Ola Gordon

Źródło: https://www.henrymakow.com/002030.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.