Strona główna > Bez kategorii > Żydzi Odessy oskarżają Radę Miejską o popieranie rosyjskich „faszystów”.

Żydzi Odessy oskarżają Radę Miejską o popieranie rosyjskich „faszystów”.

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id15024.html

Data publikacji: 1.12.2012

Tłum. RX

odessaPrzy słynnym pomniku Diuka w Odessie, prawosławni monarchiści ustawili Krzyż Pamięci (Pokłonnyj kriest) z portretami rodziny carskiej. Odescy żydzi natychmiast oskarżyli prawosławnych o „ekstremizm”.

„Dobrzy ludzie! Od dnia wczorajszego, 29 listopada, w Odessie na Promenadzie Nadmorskiej (Primorskij Bulwar) przy pomniku Diuka, stoi ogromny krzyż z carskimi portretami, na którym, w szczególności, napis głosi, że carska rodzina „była bestialsko zamęczona i rytualnie zamordowana przez judejskie, fanatyczne potwory”. Cytat dosłowny.

Konstrukcja takiej wielkości w takim miejscu, stojąca drugą dobę, mogła być postawiona tylko z pozwoleniem władz miejskich. Uważam za właściwe mówienie o tym nie kto postawił ale kto na to zezwolił. Proszę o maksymalne rozpowszechnianie tej informacji. Byłoby dobrze żeby informacja o tym stała się znana także w Izraelu”- pisze na swojej stronie WKontakt uczestnik KWN,         W. Liumkis. Korespondent strony internetowej miasta Odessy „048.ua”, już jest zatrwożony w oczekiwaniu na pogromy żydów: „Kiedy żydów nazywa się potworami i zniekształca się Biblię i całą, kochającą ludzkość, wiarę prawosławną, to należy oczekiwać, że w niedalekiej przyszłości po ulicach Odessy zamiast milicji będą chodzić egzaltowani heretycy z Czarnej Sotni i będą gromić wszystkich tych, którzy modlą się nie tak albo śmieją nie uważać się za Rosjan, żyjąc przy tyn na Ukrainie”.

odessa1

odessa2odessa2odessa3

Komentarz Redakcji StSy: Jak można wywnioskować z powyższego żydowskiego skowytu o nadchodzących pogromach, z powodu wspominania ich niewyobrażalnych zbrodni, gorączkowe i obłudne lamenty holocaustiańsko-pogromowe, mają stłumić jakąkolwiek wolność wyrażania prawdy. Jeżeli będziemy my, wszyscy „goje”, przemilczać ich zbrodnie i ich satanistyczną religię, to możemy wkrótce być fizycznie prześladowani nie tylko za żydowskie wymysły w rodzaju „mowy nienawiści” ale także za „chód nienawiści”, „gesty nienawiści” lub „spojrzenie nienawiści”. W oczach żyda mówienie prawdy o ich psychopatycznej naturze jest zamachem na ich „szatańskie wybraństwo” i kwalifikuje się do najwyższego wymiaru kary. A więc mówmy głośno i bez obaw. Mówmy prawdę a diabli ich porwą tam gdzie ich miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.