Strona główna > Bez kategorii > Żydzi na murach klasztoru: „Jezus jest bękartem”

Żydzi na murach klasztoru: „Jezus jest bękartem”

źródło: http://www.nacjonalista.pl

Miesiąc temu żydowscy osadnicy zbeszcześcili katolicki klasztor zakonu trapistów w Latrun niedaleko Jerozolimy. Drzwi wejściowe zostały podpalone, a na murach pojawiły się pisane w języku hebrajskim hasła: „Jezus jest małpą”. We wtorek 2 października syjonistyczni barbarzyńcy znowu dali znać o sobie. Tym razem ich ofiarą padł franciszkański klasztor na Górze Syjon. Na drzwiach napisano „Jezus jest bękartem” oraz umieszczono symbol organizacji „Price Tag”.

Od początku roku w Izraelu na chrześcijańskich obiektach i miejscach arabsko-izraelskich spotkań pojawiają się obraźliwe i bluźniercze graffiti. Ostatnio przed miesiącem celem był klasztor trapistów Latrun. Także na świątyni baptystów i położonym nieopodal klasztorze Greckiego Kościoła Prawosławnego w Jerozolimie pojawiły się napisy w języku hebrajskim : „śmierć chrześcijaństwu” czy „będziemy was krzyżować”. Podobne hasła wypisano na jednaj z arabskich szkół w Jerozolimie. Inspiratorem jest straż obywatelska „Price Tag”, wspierająca ekspansję żydowskich osadników na Zachodnim Brzegu. W przeszłości organizacja wielokrotnie dopuszczała się aktów wandalizmu, atakując chrześcijańskie i muzułmańskie świątynie.

Działania żydowskich ekstremistów potępiły zdecydowanie władze palestyńskie.

Na podstawie: RT.com/ekai.pl/Palestinian Info Center

Komentarz: Emil Cioran powiedział kiedyś: „Zdrowie organizmu narodowego mierzy się zawsze intensywnością jego walki z Żydami”. Zgodnie z tą wskazówką mówimy: Bomby na Izrael! Koszmar okupacji Ziemi Świętej przez syjonistów, prześladowania, opluwania, poniżania wyznawców Chrystusa musi zostać zakończony. Na szczęście synagoga szatana ulegnie przed potęgą Tego, którego zamordowali i znieważają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.