Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Żydzi grożą nowym Purim

Żydzi grożą nowym Purim

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id11919.html

Data publikacji: 11.03.2012

Tłum. RX

Purimowy „break dancing” w „święto” radości wyrżnięcia „antysemickich” perskich kobiet i dzieci. Tyle już upłynęło czasu, ponad dwa tysiące lat, a radość nie gaśnie!

W przeddzień tak zwanego „międzynarodowego dnia kobiet 8 marca” w Moskiewskim Centrum Społeczności Żydowskich odbyła się triumfalna impreza na cześć „święta” Purim.

Jak informuje Agencja Wiadomości Żydowskich, wieczór rozpoczął się od tradycyjnej „modlitwy” a następnie główny rabin Federacji Rosyjskiej Berl Lazar pozdrowił obecnych z okazji „święta” symbolizującego zwycięstwo żydowskiego narodu nad wrogami. Obywatel USA, Berl Lazar podkreślił szczególnie aktualność przesłania „święta” Purim dzisiaj.

„Te wydarzenia, które miały miejsce kilka tysięcy lat temu są aktualne i teraz. Nasz naród i dzisiaj stoi w obliczu bardzo wielu zagrożeń”- pogroził rabin współczesnym wrogom żydów.

Następnie w Centrum rozpoczęto czytanie Księgi Estery. Głównym miejscem czytania była synagoga „Beis Menachem”, gdzie zebrały się setki członków moskiewskiej społeczności żydowskiej. Zgodnie z tradycjami „święta” Purim, za każdym razem kiedy rabin Meir Kanielskij wymawiał imię Hamana, cała sala gremialnie zanosiła się kakofonią ogłuszających gwizdów. W Sali gimnastycznej na czwartym piętrze młodzież żydowska hałaśliwie z tańcami i innymi atrakcjami obchodziła Purim w stylu Purim Mix. Wieczór zorganizowany był przez „Projekt STARS” i „Nieformalne Żydowskie Zjednoczenie Młodzieżowe NEMO-Moskwa” pod kierownictwem Szlomo Polonskiego.

A żydowska społeczność Izraelczyków w Moskwie obchodziła Purim w restauracji MJOC. „Wszystkie piętra MJOC wypełnione były małymi (i nie tylko) żołnierzami SZACHAŁ-u, Mordechajami, Ahaszwerami, książętami i księżniczkami, wschodnimi władcami w pięknych i bogatych szatach oraz innymi karnawałowymi osobistościami”. Przypomnijmy, że żydowskie „święto” Purim  jest związane z zabiciem, w V wieku przed narodzeniem Chrystusa, 75 tysięcy cywilnych Persów włącznie z żonami i dziećmi. Cała ich „wina” polegała na tym, że ojcowie rodzin nie kochali żydów.

Brodato-pejsate byki Lucyfera świętują w Purim masowe ludobójstwo dokonane na starożytnych Persach
Po gestach rozpoznajemy kto ich bogiem jest. Purimjugend świętuje ludobójstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.