Strona główna > Bez kategorii > ŻYDZI GROŻĄ EUROPIE ATAKIEM NUKLEARNYM.

ŻYDZI GROŻĄ EUROPIE ATAKIEM NUKLEARNYM.

Źródło: http://gazetawarszawska.com/2012/12/07/zydzi-groza-europie-atakiem-nuklearnym/

Data publikacji: 7.12.2012

atom

 

Żydzi w świecie i w Izraelu coraz częściej mówią o zniszczeniu miast europejskich, a nawet i całego świata, przez żydowską broń masowej zagłady.

W zasadzie, to nie jest nic nowego, bo zabijanie – okrutne mordowanie – goja, jako posłuszeństwo żydowskiemu prawu, to jedna z cnót Talmudu i Tory „w tradycji mówionej”, które to cnoty – jako pierwsze – normalny żyd ma kształcone już od dziecka.

W latach siedemdziesiątych każdy przyzwoity żyd – o ile tylko temat rozmowy schodził na Izrael w kontekście postawy wobec niego, zajmowanej przez kraje europejskie – solennie zapewniał o tym, że jeżeli los Izraela byłby zagrożony, to za pomocą bomb walizkowych, których Izrael ma setki lub tysiące, cała Europa wyleci w powietrze.

W Gazecie Warszawskiej podajemy dwa linki, które takie wypowiedzi mogą ilustrować:

http://gazetawarszawska.com/2012/09/25/the-real-enemy-of-the-jews/

“ ‘Prime Minister, I want to be sure that I understand what you are saying…You are saying that if ever Israel was in danger of being defeated on the battlefield, it would be prepared to take the region and the whole world down with it?’ Without the shortest of pauses for reflection, and in the gravel voice that could charm or intimidate American presidents according to need, Golda replied, “Yes, that’s exactly what I’m saying.” (p. xii)

http://gazetawarszawska.com/2012/11/22/pam-geller-says-if-iran-attacks-israel-should-nuke-europe/

“And I pray dearly that in the ungodly event that Tehran or its jihadi proxies (Hez’Ballah, Hamas, etc.) target Israel with a nuke, that she retaliate with everything she has at Tehran, Mecca, Medina……not to mention Europe. They exterminated all their Jews, but that wasn’t enough. These monsters then went on to import the next generation of Jew-killers.” By “Jew-killers,” she means Muslims: “This new hatred comes from Muslim immigrants. The Jewish people are afraid now.”

No I ta trzecia wypowiedź w całości, którą przełożyliśmy  na polski, bo wersja angielska była bardzo popularna I –  w końcu – warto rozpowszechnić jej wersję w tłumaczeniu .

(-) Redakcja

 

http://gazetawarszawska.com/2012/04/16/zrodlo-tego-tekstu-jest-starannie-usuwane-z-internetu/

http://www.aljazeerah.info/News/2010/March/11%20n/Israel%20could%20to%20wipe%20out%20Europe

%20with%20nuclear%20weapons%20and%20expel%20all%20Palestinians,%20says%20Israeli%20military%20

historian%20Martin%20Karfeld.htm

 

Z okupowanej  Jerozolimy, (PIC)

– Znany izraelski historyk wojskowości Martin Karfeld stwierdził, że pewnego dnia Izrael może znaleźć się w sytuacji kiedy będzie zmuszony  zniszczyć kontynent europejski przy użyciu wszystkich rodzajów broni, w tym jego arsenału jądrowego, jeżeli tylko poczułby się zagrożony –  podkreślając – że Izrael uważa również i  Europę za wrogi cel.

Nastąpiło to w wywiadzie prasowym wyemitowanym w audycji  siódmego hebrajskiego radio , a który został przetłumaczony na język arabski w środę, przez centrum badań i analizy informacji prasowych.

“Mamy setki głowic nuklearnych i rakiet, które mogą osiągać różne cele w sercu kontynentu europejskiego, w tym dalej niż  granice Rzymu, stolicy Włoch,” Karfeld powiedział, dodając, że większość stolic europejskich stanie się pierwszymi  celami dla  izraelskich sił powietrznych.

Izraelski historyk potwierdził zdolność Izraela do zniszczenia całego świata, gdy tylko poczuł, że jego istnienie stałoby się zagrożone.

Jeżeli chodzi o Palestyńczyków, historyk powiedział, że Izrael w chwili obecnej realizuje konkretną strategię w oparciu o masową deportację narodu palestyńskiego i ma zamiar wydalić wszystkich Palestyńczyków bez wyjątku, ale czeka na odpowiedni moment, aby wykonać ten krok.

“Dwa lata temu, [było] tylko 7-8% [siedmiu do ośmiu procent] Izraelczyków wierzyło  w takie  rozwiązanie wobec Palestyńczyków i zaledwie dwa miesiące temu, odsetek ten wzrósł wśród Izraelczyków do 33 procent, ale dziś, według sondażu przeprowadzonego przez Instytut Gallupa, ta liczba wzrosła  do 55 procent, “zauważył.

Historyk podkreślił, że Izrael musi wykorzystać jakieś zdarzenie, które da mu okazję do wydalenia Palestyńczyków, jak stało się w masakrze Deir Yassin w 1948 roku.

Odpowiadając na pytanie, czy Izrael nie obawia się o zakwalifikowane go jako państwa przestępczego w przypadku  takiego wydalenia  Palestyńczyków, powiedział: “Izrael jest państwem, które nie dba o to, co mówią o tym inni, i trzeba pamiętać powiedzenie byłego ministra obrony Moshe Dayana, kiedy on powiedział, że “Izrael musi postępować jak dziki pies, bo powinien być bardziej niebezpieczny wobec innych, niż dać się skrzywdzić .

Izraelski historyk: Izrael może być zmuszony do zniszczenia Europy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.