Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Żydowskie sędziny zalegalizowały sodomskie „małżeństwa”

Żydowskie sędziny zalegalizowały sodomskie „małżeństwa”

Żydowskie sędziny zalegalizowały w USA sodomskie „małżeństwa”. Za legalizacją sodomskich „małżeństw” w USA głosowało trzech członków Sądu Najwyższego tego kraju a ich nazwiska stały się znane szerokiej opinii publicznej. To sodomskie prawo zostało przyjęte przy wsparciu żydówek Eleny Kagan, Ruth Ginsburg i Soni Sotomayer, na zdjęciu od prawej do lewej.

a,a

Te sędziny, nawiasem mówiąc, były trzema z pięciu głosujących w 2013 roku za zniesieniem prawa o ochronie małżeństwa określającego małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety.

Wtedy prawo nie zostało zniesione, dokładniej to było, bo w szczególności samo pojęcie małżeństwa zostało unieważnione a zamiast tego pozostawiono każdemu stanowi prawo do zaskarżenia „małżeństw” gejowskich. Obecnie prawo o „małżeństwach” tej samej płci, przyjęte 26 czerwca, stało się, niestety, najbardziej oburzającym w ciągu całej drugiej kadencji Baracka Obamy. Ci członkowie Sądu Najwyższego, którzy oddali swoje głosy za wprowadzeniem tego prawa są protegowanymi szefa Białego Domu, Baracka Obamy.

OBAMA CROWLEY

Demonokrata Barack Obama – wielbiciel satanisty Aleisteira Crowleya. Nawet obnosi się ze swoim uwielbieniem dla Crowleya nosząc jego wizerunek na koszulce.

—————————————————————————————————

Żydówka Elena Kagan - Sodoma i Gomora
Syjonistyczna żydówka Elena Kagan – Sodoma i Gomora, prawo Talmudu

Elena Kagan, do momentu swojej nominacji w 2010 roku, pracowała jako konsultant prawny Obamy i wchodziła w skład jego najbliższego otoczenia. Kagan, która ukończyła trzy prestiżowe uniwersytety, Princeton, Oxford i Harvard, ma reputację jednego z najwybitniejszych prawników w Stanach Zjednoczonych.

Będąc liberałem i socjalistką, Kagan aktywnie występowała przeciwko instytucjom konserwatywnym, na przykład kwestionowała prawo do noszenia broni porównując American Rifle Association z Ku-Klux-Klanem.

Kagan broniła także mniejszości seksualnych a będąc dziekanem wydziału prawa w Harvardzie odmówiła wpuszczania na wydział przedstawicieli wojska, którzy chcieli rekrutować prawników wojskowych spośród studentów.

Powodem była dyskryminacja, w tym sensie, że Pentagon zakazywał służby w wojsku jawnym sodomitom (oczywiście wśród studentów Kagan byli przedstawiciele mniejszości seksualnych bo czym można inaczej wytłumaczyć taką pryncypialność?).

Przeciwnicy Eleny Kagan z obozu republikanów nazywają ją „bardziej działaczką polityczną niż prawniczką”. W tymże 2010 roku, kiedy Kagan weszła w skład Sądu Najwyższego, trafiła ona na listę najbardziej atrakcyjnych samotnych kobiet (!).

a11

Według sondażu przeprowadzonego wśród widzów telewizyjnego programu CBS, „60 Minutes”, i czytelników magazynu „Vanity Fair”, Elena Kagan zajęła 4 miejsce, ustępując takim gwiazdom jak Jennifer Aniston i Holly Berry.

Syjonistyczna żydówka Ruth Ginsburg - Sodoma i Gomora czyli prawo Talmudu
Syjonistyczna żydówka Ruth Ginsburg – Sodoma i Gomora czyli prawo Talmudu

80 – letnia Ruth Ginsburg, stara wyjadaczka w Sądzie Najwyższym, była mianowana na to stanowisko jeszcze przez Billa Clintona w 1993 roku, stając się, między innymi, pierwszą żydówką, która zdobyła takie stanowisko. W 2009 roku magazyn „Forbes” wpisał ją na listę „TOP – 100” najbardziej wpływowych kobiet. Żydówka Ruth Ginsburg, zajmując 48 miejsce, została wyprzedzona przez Michel Obama (40), Oprah Winfrey (41), królową Elżbietę (42) i o jedno miejsce przez Julię Timoszenko.

Syjonistyczna kryptożydówka Sonia Sotomayor, częsty gość w Izraelu. Także Sodoma i Gomora i prawo Talmudu.
Syjonistyczna kryptożydówka Sonia Sotomayor, częsty gość w Izraelu. Także Sodoma i Gomora i prawo Talmudu.

Zresztą nikt  z wyżej wymienionych nie może konkurować z trzecim członkiem Sądu Najwyższego USA, który głosował za legalizacją sodomskich „małżeństw”. Sonia Sotomayor, o niej mowa, według wyników tegoż „Forbes”, zajęła 19 miejsce na liście 100 najbardziej wpływowych kobiet.

I to pomimo tego, że Sotomayor weszła w skład Sądu Najwyższego rok wcześniej. Pierwsza „latynoamerykańska” prawniczka w składzie Sądu Najwyższego, otrzymała stanowisko nie z klucza narodowego ale jako protegowana Busha starszego, który mianował Sotomayor na stanowisko sędziny w jednym z okręgów Nowego Jorku, następnie długo pracowała w administracji Clintona a następnie Busha młodszego.

a20

Za: http://judastruth.livejournal.com/284661.html

Data publikacji: 3.07.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.