Strona główna > Bez kategorii > żydowskie postępowanie spowodowało holokau$t, mówi czołowy polski akademik

żydowskie postępowanie spowodowało holokau$t, mówi czołowy polski akademik

źródło: http://www.davidduke.com/?p=39235

Komentarz dr Davida Duke’a – Jedno musi być jasne, nic nie usprawiedliwia ludobójstwa albo masowych mordów, nic! Prof Jasiewicz wyjaśnia jednak, że trzeba zrozumieć, iż paliwem antysemityzmu są niesamowite zbrodnie samych żydowskich rasistów. Pod koniec lat 30-tych i na początku lat 40-tych, Polacy i wiele innych narodów w Europie Wschodniej były boleśnie świadome masowych mordów żydowskich przywódców bolszewickich w Rosji, na Ukrainie oraz w innych miejscach. Ludzie wiedzieli, że dziesiątki milionów ich rodaków  zostały zamordowane. Te fakty o ogólnoświatowym żydowskim wsparciu dla bolszewickiej Rosji, jaka mordowała miliony ludzi, a jeszcze więcej wysyłała do gułagów, napędzały ogromny gniew skierowany przeciwko żydowskiej ludności. Profesor pyta dlaczego jedyny holocau$t, o jakim wciąż słyszymy prawie codziennie to żydowski holocau$t, podczas gdy nic nie usłyszymy o Zagładzie milionów chrześcijan, którą kierowali żydzi – dr Duke.

Zachowanie żydów jest przyczyną antysemityzmu, a ich działania są głównym powodem, dlaczego tak wielu Polaków uczestniczyło w pogromach żydowskich podczas II wojny światowej, powiedział czołowy polski akademik.

Krzysztof Jasiewicz, profesor Polskiej Akademii Nauk i znany ekspert w dziedzinie stosunków polsko-żydowskich, był cytowany w popularnym czasopiśmie polskim Focus: „żydzi mają problem, ponieważ są przekonani, że są narodem wybranym”.

„Oni czują, że są uprawnieni do interpretowania wszystko, w tym doktryny katolickiej … Jestem przekonany, że nie ma sensu się wchodzić w dialog z żydami, bo to do niczego nie prowadzi”.

Wywiad ukazał się w specjalnym wydaniu magazynu, koncentrującym się na 70-tej rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim.

W artykule zatytułowanym „Czy żydzi są sami sobie winni?”, padają cytaty profesora, że żydzi sami sprowadzili na siebie holocau$t.

„Przez wiele pokoleń, to żydzi, a nie Kościół katolicki, pracowali nad tym, żeby doprowadzić do holocau$tu. Wygląda na to, że żydzi nie wyciągnęli wniosków z tych lekcji i nie doszli, jak dotąd, do żadnych wniosków”, powiedział profesor odnosząc się do ciągłego wyzysku rasistów żydowskich i zbrodni syjonistycznych popełnionych na całym świecie.

Jego uwagi zostały natychmiast podchwycone i poprzekręcane przez żydowskich rasistów w mediach kontrolowanych, w których jego komentarze zostały całkowicie błędnie przedstawione, że miał on niby powiedzieć, że żydzi „uczestniczyli w zabójstwach swego własnego narodu” w czasie wojny (patrz wstępny artykuł w The Times of Israel jako przykład).

Oczywiście, Jasiewicz nie powiedział nic takiego, a jedynie wskazał, że żydowskie zachowanie spowodowało antysemityzm, i nadal go powoduje do dziś.

jasiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.