Strona główna > Bez kategorii > ŻYDOWSKIE PISUARY W KSZTAŁCIE KOBIET ODZIANYCH W JILBAB

ŻYDOWSKIE PISUARY W KSZTAŁCIE KOBIET ODZIANYCH W JILBAB

Komentarz: W uzupełnieniu tej plugawej informacji GREGORIUS pragnie zaznaczyć, że usiłuje głównie zwrócić uwagę judeochrześcijan-katzolików, wyznawców Wojtyły-Katza i Ratzingera-Taubera oraz doktryny o „starszych braciach w wierze”, ukutej przez wymienionych osobników, antypapieży-apostatów. Również żywi nadzieję, że informacja niniejsza dotrze do judeo-protestantów, którzy może zaczną uruchamiać swój aparat intelektualny i wyciągać wnioski. Warto także zastanowić się czy chodzi tutaj tylko o znieważenie symbolu islamskiej kobiety, szaty jilbab? W takie szaty odziane są także kobiety innych wyznań, nie tylko islamu, noszą je nawet bliskowschodnie chrześcijanki. Ogólnie, w takie szaty jilbab ubierają się mieszkanki głównie regionu Bliskiego Wschodu i krajów islamskich. Znając perfidię żydów, można być pewnym, że podając informację o pisuarach w kształcie „kobiet w jilbab”, w rzeczywistości szydzili z NMP. Wystarczy porównać fotografię żydowskich pisuarów z, dodatkowo zamieszczonymi do artykułu, dwoma wizerunkami Najświętszej Maryi Panny aby jakiekolwiek wątpliwości się rozwiały. Judaizm talmudyczny i wszystkie zjudaizowane wyznania religijne żarliwie nienawidzą osoby NMP (vide zapisy w Talmudzie). To jest fakt. A synowie diabła uczynią wszystko aby splugawić i zniszczyć wiarę w Jezusa Chrystusa i wszystko co jest z Nim związane. Właśnie dlatego są pomiotem diabła a czyny ich świadczą o ich pochodzeniu duchowym. W naszym kraju już niejednokrotnie wszelaka „śmietanka” dopuszczała się znieważania i plugawienia wszystkiego co chrześcijańskie, włącznie z paleniem kościołów. Taka już jest natura satano-judaizmu i jego pochodnych. Natomiast co do autora artykułu, pana Mujahid’a, z pewnością muzułmanina, to niestety popełnia on gruby błąd pisząc o chrześcijańskich Stanach Zjednoczonych. Są one tak chrześcijańskie jak chrześcijański jest Izrael a ich obywatele, w pewnej części, są judeochrześcijanami czyli, jak to w przysłowiu, „ni to pies ni wydra, coś na kształt świdra”. Na koniec wypada docenić i podziękować panu Mujahid za uczciwą i godną szacunku postawę człowieka.

Źródło:http://theunjustmedia.com

Data publikacji: 8.09.2012

Tłum.: GREGORIUS

Izrael znowu upokarza muzułmanów obśmiewając islamskie symbole. Izraelskie mass-media opublikowały ostatnio fotografię pisuarów, wyprodukowanych przez pewną firmę, które w kształcie przedstawiają kobiety w szacie jilbab. Ten rodzaj pisuarów, według żydowskich mass-mediów, sprzedaje się bardzo dobrze na rynku izraelskim. Kilka źródeł, cytowanych przez „Albawaba”, doniosło, że kształt pisuaru rozmyślnie miał znieważyć islamskie symbole i samych muzułmanów. Pierwsze egzemplarze pochodziły ze Stanów Zjednoczonych i sprowadzone zostały następnie do Izraela. Teraz pisuary o tym kształcie można powszechnie napotkać w Izraelu. Proszę wybaczyć, że to powiem, ale jak nędzną postawą moralną wyróżniają się ci ludzie pochodzący z tych dwóch państw (chrześcijańskiego USA i syjonistycznego Izraela) nie mający żadnego szacunku dla religii innych ludzi. Nigdy nie mogą powstrzymać się od szydzenia z innych. Nie mogą zdać sobie sprawy, że ich czyny obnażają jedynie ich niemoralność. Nigdy nie znajdziecie muzułmanina czyniącego takie rzeczy, muzułmanie nie znieważają innych wyznań lub ich braku. My się nie zachowujemy jak niedojrzali lub opóźnieni w rozwoju ludzie.

I jeszcze jedna uwaga a mianowicie taka, że kształt kobiety odzianej w jilbab niezmiernie przypomina najpowszechniejszy wizerunek Dziewicy Maryi. Tak więc znieważając muzułmańską szatę jilbab, tak to wygląda, żydzi znieważają także Najświętszą Maryję Pannę. Jeżeli projektantem był żyd to mogłoby to być działanie z rozmysłem ponieważ żydzi odczuwają taką pogardę i nienawiść do tej czystej kobiety jakiej uczy Talmud (w oryginale jest Tora, co jest błędne-tłum.). Popatrzcie tylko na pisuary (i wizerunki NMP- tłum.) na fotografii powyżej, czyż nie przypominają bardziej Najświętszej Maryi Panny? Czy chrześcijanie, którzy współpracowali z żydami tego nie widzą?

Mujahid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.