Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Żydowskie obrzędy w judeochrześcijańskiej świątyni soborowej

Żydowskie obrzędy w judeochrześcijańskiej świątyni soborowej

Żydowskie obrzędy w judeochrześcijańskiej świątyni soborowej.

as

Judeochrześcijańska świątynia soborowa, niegdyś kościół katolicki p.w. Rodziny Świętej, w amerykańskim Inverness (Stan Illinois), pozwolił żydowskiej Kongregacji Beth Tikvah na skorzystanie z „ołtarza” i świątyni w celu świętowania przez żydów ich święta Rosh Hashanah, w dniach od 24 do 26 września bieżącego roku (patrz fotografia powyżej).

Żydzi zjawili się powtórnie w tej judeochrześcijańskiej świątyni soborowej aby świętować swoje święto Yom Kippur w dniach 3 i 4 października bieżącego roku. Rzekomym powodem takiego obrotu wydarzeń był fakt tego, że ich synagoga położona, niedaleko wspomnianej świątyni judeochrześcijańskiej, w Hoffman Estates, nie jest wystarczająco duża aby ich wszystkich pomieścić.

Ażeby odprawić swoje obrzędy liturgiczne żydzi zakryli Krucyfiks Naszego Pana Jezusa Chrystusa, którego zamordowali, bluźnią mu i plugawią Jego Imię, z pełną aprobatą miejscowego judeochrześcijańskiego duchowniaka soborowego.

Rosh Hashanah jest żydowskim świętem Nowego Roku i w jego obrzędy włączone jest trąbienie na shofarze, liturgicznym rogu baranim (patrz fotografia poniżej).

Jest to już po raz dziesiąty kiedy te obrzędy synagogi szatana były odprawiane w judeochrześcijańskiej świątyni soborowej w Inverness, z absolutną aprobatą miejscowego szefa judeochrześcijan, tak zwanego „neo-biskupa”.

as2

Na podstawie:  http://www.dailyherald.com/article/20140930/news/140939973/

Data publikacji: 30.09.2014

Opracowanie: GREGORIUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *