Strona główna > NWO > Żydowskie nadchodzące niebezpieczeństwo. Niepokojąca broszura: wezwanie do zapytania

Żydowskie nadchodzące niebezpieczeństwo. Niepokojąca broszura: wezwanie do zapytania

Komentarz: Protokoły Mędrców Syjonu do pobrania w naszej Bibliotece Narodowej.

8 maja 1920 roku gazeta The Times wyemitowała artykuł, który uszczegółowił program zaplanowany w Protokołach Mędrców Syjonu z ostrzeżeniem dla swoich czytelników.

a

Autentyczność Protokołów jest nieistotna, często opisywane są jako fałszerstwo samych żydów, ale fałszerstwo czego? Ważne jest nie pochodzenie Protokołów, ale to co w nich zostało uszczegółowione i właściwie pasuje to świata, w jakim dzisiaj żyjemy. Jak Henry Ford raz powiedział:

„Jedyne stwierdzenie, jakie mogę poczynić o Protokołach, to że wpasowują się do tego, co się dzieje. Mają one szesnaście lat i pasowały do światowej sytuacji o dnia dzisiejszego. Pasują do niego i teraz.” – Henry Ford

W rzeczywistości Protokoły pasują i dzisiaj, w 2015 roku. Ktokolwiek był autorem albo chciał coś osiągnąć w swoim interesie albo był proroczym wizjonerem, który przewidział, jak wyglądać będzie świat przyszłości w rezultacie strategii żydowskiej ewolucji grupowej.

Zawartość Protokołów z artykułu z The Times:

  1. Istnieje, tak jak istniała przez wieki, międzynarodowa polityczna organizacja żydów.
  2. Wydaje się, że pobudką istnienia tej organizacji jest tradycyjna odwieczna nienawiść do Chrześcijaństwa i gigantyczna ambicja do rządzenia światem.
  3. Końcem, do którego dążyła ta organizacja przez stulecia, jest zniszczenie państw narodowych i zastąpienie ich międzynarodową żydowską dominacją.
  4. Metodą używaną do osłabienia i zniszczenia istnienia istniejących politycznych krajów jest zastrzyk z myśli, które doprowadzą do ich rozpadu w procesie wprawionym przez liberalizm i radykalizm, później przez socjalizm i komunizm a na końcu przez anarchię, reductio ad absurdum egalitarnych zasad. W tym samym czasie, Izrael pozostanie niedotknięty przez te żrące doktryny.
  5. Polityczne dogmaty, które rozwinęły się w Chrześcijańskiej Europie, jej politykach i jej demokratycznych konstytucjach są równo pogardzane przez starszych mędrców Izraela. Dla nich rząd jest wzniosłą i tajemną sztuką, nabytą przez tradycyjną kulturę i praktykowaną przez bardzo wąską elitę gdzieś w ukrytym sanktuarium.
  6. W tej koncepcji rządu, masy nie są niczym więcej jak nędznym motłochem; a polityczni agitatorzy gojów, którzy są tak ślepi jak stada, którym przewodzą, są po prostu marionetkami w rękach starszych Izraela: są głownie skorumpowanymi, zawsze bezsilni, łatwo manipulowani przez pochlebstwa, groźby czy szantaże aż do końca żydowskiej dominacji.
  7. Prasa, scena, rynek papierów wartościowych, nauka, prawo w rękach tych, którzy trzymają w rękach wszelkie światowe bogactwo, są ponadto instrumentami do wzniecania opinii publicznej, do demoralizowania młodzieży, do promowania wad w powszechnej populacji, to niszczenia idealistycznych aspiracji (kultury Chrześcijańskiej), do ustanowienia kultu pieniądza, materialistycznego sceptycyzmu, cynicznego apetytu na przyjemność.

The Times, 8. maja 1920

Źródło: https://smashculturalmarxism.wordpress.com/2015/10/08/the-jewish-peril-a-disturbing-pamphlet-a-call-for-inquiry/

Tłum. Work Buy Consume Die

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *