Żydowskie łgarstwo i obłuda…

Żydowskie łgarstwo i obłuda…Berl Lazar wezwał do uprzytomnienia sobie niemożliwości porozumienia z terrorystami.

a22

Znając nauki „wybranych przez boga” takich Lazarów i to, że w tych naukach stosunek do gojów jest gorszy niż do zwierząt, pojmuje się, że takiego rodzaju oświadczenia są bezczelnym łgarstwem i obłudą. Twórcy katastrof i kataklizmów organizują je dla całej ludzkości w jedynym celu a mianowicie likwidacji tylu ludzi ilu się tylko da a pozostałych przekształcić w swoich niewolników i rabów Antychrysta.

———————————————————————————————————–

Naczelny rabin Rosji, Berl Lazar, w swoim przesłaniu, z którym wystąpił on w związku z zamachem terrorystycznym w Stambule, wezwał do uświadomienia sobie niemożliwości porozumienia z terrorystami.

Podkreślił on, że teraz nadszedł czas kiedy „wszystkie cywilizowane kraje powinny przezwyciężyć dzielące je różnice i stworzyć wspólny front antyterrorystyczny”.

Uważa on, że jest to wspólny obowiązek ażeby zrobić wszystko aby „ideologowie, sponsorzy i wykonawcy planów terrorystycznych zostali zniszczeni” tak żeby „już nikt więcej nie ośmielił się przelewać niewinnej krwi”.

„Główną lekcją stambulskiej tragedii jest to, że wszyscy muszą zrozumieć w końcu niemożliwość porozumienia się z potworami, niedopuszczalność jakichkolwiek negocjacji z organizacjami i reżimami terrorystycznymi, niedopuszczalność podwójnych standardów w kontaktach z terrorystami” – powiedział żyd Berl Lazar.

ŻYDOWSKIE KŁAMSTWA
ŻYDOWSKIE KŁAMSTWA

Za: http://3rm.info/main/63372-lozh-i-licemerie-berl-lazar-prizval-osoznat-nevozmozhnost-primireniya-s-terroristami.html

Data publikacji: 1.07.2016

Nadesłał Borys

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *