Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Żydowskie kłamstwa. Cezary Żbikowski

Żydowskie kłamstwa. Cezary Żbikowski

Chcę w tym artykule opisać kłamstwa, którymi są dziś przesiąknięte gazety, radio, telewizja, kina, teatry i inne środki masowego przekazu i masowej kultury. Jednocześnie chce pokazać jak rozpoznać te kłamstwa i jak stać się na nie odpornym. W znacznej większości są to żydowskie kłamstwa mimo tego że nie wydostają się one zawsze bezpośrednio z żydowskich ust tylko również z ust zdrajców różnych narodów. Czyli inaczej mówiąc ma ten artykuł służyć jako „szczepionka” przeciwko żydowskiemu zakłamaniu i żydowskiej propagandzie.

a1

Prawdą jest, że podczas konfliktów militarnych narody i ich rządy kłamią aby oszukać wroga, aby zboczyć i osłabić jego czujność aby w końcu z mniejszym wysiłkiem zniszczyć go. Ale na tym świecie jest jeden naród, który zachowuje się tak jakby był w bezustannym stanie wojny z resztą narodów tej ziemi. Naród , który uważa wszystkie inne ludy na tej planecie jako wiecznych wrogów. Naród, który nawet swoich sojuszników traktuje z całkowitą nieufnością i robi wszystko aby ich oszukać. Jest to naród który nawet w swoim języku posiada słowo opisujące wszystkich innych mu obcych, wszystkich (w.g. nich ) pogan, wszystkich Gojów, wszystkich co nie są żydami.

W swoich świętych pismach przechwalają się oni o swojej wyższości nad Gojami, których to porównują do bydła. Oczywiście wszystkim jest wiadomo, ze bydło musi być popędzane i wcześniej czy później musi skończyć w rzeźni. Najlepsza forma na popędzanie bydła to przekonać je , że powinno iść w kierunku w jakim wyznacza ich właściciel. Oczywiście gdy ta metoda nawali, to zawsze może być użyta przemoc. Jednakże jeśli przekona się to ogłupiałe stado, że tak naprawdę rzeźnia to raj, będą oni galopować w tym kierunku bez większych trudności.

Żydowski dowcip w dzisiejszych dekadenckich czasach jest całkiem uniwersalnym narzędziem. To żydowski humor dominuje dziś we wszystkich środkach masowego przekazu, i tak w prawdzie to cały popularny humor w dzisiejszych czasach jest żydowski. Jeśli nie pisany bezpośrednio przez żydów to jest oparty na żydowskich przykładach i przedstawia żydowskiego ducha.

Jest również żydowski humor, który nie jest stworzony dla Gojów, który to można znaleźć w źródłach przeznaczonych wyłącznie dla żydów. Głównym tematem w tych prywatnych dowcipach żydowskich jest przewaga intelektu żydowskiego i głupota połączona z naiwnością tych łatwo do oszukania Gojów.

Jeden z takich dowcipów brzmi następująco:

W pociągu w Carskiej Rosji, pewien żyd jadł sobie Sieję opakowaną w papier . Rosyjski Goj siedzący naprzeciw niego po wyrzuceniu paru anty żydowskich epitetów zapytał: Niby dlaczego wy żydzi uważacie się za takich mądrych? Na to ten żyd odpowiedział: Chcesz tak bardzo wiedzieć to ci powiem w sekrecie że my jesteśmy tacy mądrzy tylko dlatego ze jemy głowy tej oto ryby wskazując na Sieję. Ha , jeśli to taki sekret to i ja mogę być taki mądry jak wy, powiedział Goj. Oczywiście powiedział żyd, i ja tu mam jeszcze jedną głowę Sieji i mogę ci ją sprzedać za pięć kopiejek. Goj kopił i zjadł te głowę rybią.

Po godzinie pociąg zatrzymał się na stacji i Goj na chwile wyszedł z pociągu, po powrocie rzekł:

Ty żydek ty sprzedałeś mi ten rybi łeb za 5 kopiejek a ja widziałem teraz całą Sieje na bazarze za 3 kopiejki !!! Na to żyd: widzisz już jesteś mądrzejszy.

Żydowski psychoanalityk Teodor Reik w swojej książce „ Żydowska Mądrość” (która tyczy się sublimowanemu psychologicznemu znaczeniu dowcipów żydowskich) przyznaje o istnieniu żydowskiej pogardy dla łatwych do oszukania Gojów.

Czytamy:

„Wszystkie formy oszustw, krętactw i podstępów żydowskich zaplanowanych aby wyciągnąć pieniądze albo uniknąć ich wydania są bardzo jasno przedstawione w żydowskich dowcipach”

Oczywiście Reik i inni opowiadacze żydowskich dowcipów są w wielkim błędzie ograniczając kłamstwa żydowskie jedynie do sztuczek mających na celu wyciągnięcie pieniędzy.  Dużo bardziej ważne niż parę kopiejek lub parę milionów dolarów są żydowskie kłamstwa które mają na celu wzbudzić współczucie , poważanie i uszanowanie. Jest to klucz do zrozumienia najniebezpieczniejszych żydowskich kłamstw. Żydowskie kłamstwa ,które mają na celu wzbudzić współczucie i poszanowanie są stworzone w tym celu aby wbić nam do głów to że żydzi byli i są strasznie prześladowani i to, że są nad wyraz święci.

Dla tych co maja otwarte oczy, te stale powtarzane bzdury: że żydzi to bezustannie prześladowani ludzie, że są oni tylko maleńką i całkowicie bezbronną mniejszością zasługująca jedynie z naszej strony na najgłębsze współczucie i pomoc, są absurdalnie beznadziejna ideą.

W rzeczywistości i bez wątpienia żydzi są dziś najpotężniejsza rasą na tej planecie.

Są oni w pierwszej piątce potęg nuklearnych poprzez arsenał bomb atomowych zgromadzony w Izraelu (Mimo tego że rezolucja ONZ zabrania państwom bliskiego wschodu posiadać arsenał nuklearny i chemiczny, ale że żydzi też rządzą ONZtem i przeto nikt Izraela za to nie napada ani nie bombarduje jak to było w przypadku Iraku i wkrótce Iranu).

Również poprzez niezmierne wpływy jakie maja w środkach masowego przekazu i w instytucjach finansowych świata zachodniego mają olbrzymią kontrolę nad systemem politycznym największych dzisiejszych potęg militarnych świata, szczególnie jedynego dziś giganta militarnego Stanów Zjednoczonych.

W dzisiejszym zachodnim świecie, nie ma praktycznie artykułu w gazecie, nie ma programu radiowego lub telewizyjnego, nie ma filmu na ekranach , które to najpierw nie przeszłyby przez łapy cenzora żydowskiego i byłoby przez niego zaakceptowane. Inaczej ci polityczni Rabi przepuszczają na światło dzienne tylko informacje „koszerne”.

Pomimo tej niezmiernej potęgi , która to dzierżą dziś żydzi w swoich łapach, niejako paradoksalnie nadal przedstawiają się jako biedni i prześladowani ludzie, upewniając się, że codziennie muszą wbijać do głów Gojów ten paradoks ozywając wszystkie możliwe środki.

Od ponad pół wieku opowiadają te bajki jak to byli oni zniewoleni i ilu ich zostało wymordowanych podczas drugiej wojny światowej. Opowieści o tym ileż to oni wycierpieli z rąk Niemców i innych narodów są stale wszechobecne w gazetach, filmach i programach telewizyjnych większości krajów świata.

Zróbcie taki mały eksperyment i zapytajcie się ucznia szkoły średniej , albo swego sąsiada ilu Polaków, Rosjan, Francuzów, Anglików albo też Niemców straciło życie w tej drugiej wojnie a otrzymacie w odpowiedzi głupie spojrzenie i wzruszenie ramion. Zapytajcie się ich ilu żydów straciło życie w tej wojnie i magiczna cyfra „ Sześć milionów” natychmiast im wystrzeli z ust. ( Tak jako ciekawostka to Rosjan zginęło około 22 milionów i to tylko na froncie nie licząc dziesiątek milionów cywilów wymordowanych przez żydokomunę a Niemców to też blisko 20 milionów)

Jak widać żydowscy szefowie masowego przekazu wykonali swą robotę na piątkę.

Stale przewija się ten „holokaustyczny” slogan „ NIGDY NIE ZAPOMNIMY …NIGDY NIE PRZEBACZYMY”

Oczywiście to oni , żydzi, nigdy nie przebaczą narodom europejskim tego , że dokonały tego wielkiego przestępstwa i ośmieliły się marzyć o życiu we własnych krajach bez żydowskich nadzorców. Natomiast my Goje mamy nigdy nie zapomnieć lekcji, że jakiekolwiek kwestionowanie żydowskiego prawa do kontroli naszych środków masowego przekazu, naszych instytucji finansowych, naszych szkół, naszego prawodawstwa i naszego systemu politycznego jest moralnie i dosłownie równoznaczne z wrzucaniem biednych babci żydowskich do komór gazowych.

Teraz widzicie jak to ten najzamożniejszy i najpotężniejszy klan na świecie przedstawia się jako ten biedny i uciskany, używając te perwersyjne kłamstwa szachuje jakąkolwiek opozycję i daje żydom jeszcze większą przewagę i potęgę.

Lecz żydzi mają jedną bardzo ważną słabostkę, jest to ich lekceważenie naszej inteligencji i silna wiara w naszą naiwność i głupotę. To ich zadufanie i ta pewność siebie często przyczyniają się do tego, że kłamią oni często w sposób mało ostrożny. Ta właśnie nieostrożność tworzy lukę i miejsce na wątpliwości oraz na logiczne rozmyślania. Ta ich pycha, również jest przyczyną tego, że kłamią oni często w bardzo absurdalny i zaprzeczający samym sobie sposób.

Zwróćmy uwagę na jedno z ich wielu „holokaustycznych” kłamstw opowiadanych podczas i po drugiej wojnie światowej. Pokażę wam, że ich kłamstwa nie trzymają się kupy. W 1944 roku w Zurich pewien żyd o imieniu Stefan Szende wydał książkę zatytułowaną DER LETZE JUDE AUS POLEN. Nie wiem czy była ona tłumaczona na polski, ale wydawnictwo Roy Publisher z Nowego Jorku ( albo inaczej z Żydowego Jorku) wydało tę książkę pod tytułem, THE PROMISE HITLER KEPT.

Zacytuję tu stwierdzenia Szende’go na temat uśmiercania żydów w obozie koncentracyjnym w Bełżcu.

Czytamy:

„ Pociąg naładowany żydami przyjeżdżający do Bełżca był wprowadzany do tunelu, który był częścią podziemnej struktury egzekucyjnego budynku. Wszystko było odebrane żydom, potem szczegółowo posegregowane, opisane i oznaczone i w końcu było przeznaczone na użytek członków wyższej rasy.

Aby ułatwić pracę personelowi tegoż obozu i pozwolić im poświecić się ich prawdziwej pracy, późniejsze pociągi przywoziły to Bełżca nagich żydów. Gdy przybywały te pociągi z nagimi żydami, byli spędzeni oni do wielkich komór, w których to można było pomieścić kilkanaście tysięcy ludzi. Komory te nie miały okien a podłoga była zrobiona z metalowej płyty. Jak już ta komora była pełna żydów to metalowa podłoga zanurzała się jak olbrzymia winda w wodzie, która to była zmagazynowana pod tą podłogą. Trwało to aż do momentu, gdy żydzi byli zanurzeni w wodzie po pas. Następnie potężny prąd elektryczny był przepuszczony przez tę podłogę zabijając tysiące żydów w kilka sekund. Następnie ta podłoga unosiła sie do punktu wyjściowego opróżniając ją z wody. Trupy pomordowanych żydów formowały olbrzymią stertę na tej podłodze. Następnie był podłączony inny potężny prąd elektryczny i ta podłoga rozgrzewała się do czerwoności paląc wszystkie te trupy na popiół. W następstwie ta podłoga była wywracana i popioły były spuszczane do odpowiednich odbieralników. Dym z tego procesu był odprowadzany przez wielkie fabryczne kominy. Gdy ten proces był zakończony można było zacząć nowy natychmiastowo.

Każdy pociąg przywoził pomiędzy 3000 a 5000 żydów a przyjeżdżało ich dziennie pomiędzy dwadzieścia i trzydzieści takich pociągów”

Cóż za niesamowita opowieść! Inżynierowie elektrycy byli by zdumieni słysząc o tym „potężnym prądzie elektrycznym”, który to nie jest posłuszny znanym prawom fizyki. Jako, że żydzi nie kłamią musimy w to uwierzyć, że okrutni Niemcy wymyślili i używali tę niesamowitą maszynerię śmierci w gigantycznych instalacjach w Bełżcu, których to nigdy nikt nie odkrył i nie widział.

Zarówno dyrektorzy domów pogrzebowych i grabarze zdumieliby się widząc jak działa ten magiczny „ potężny prąd elektryczny” stworzony przez Niemców, który zamieniał w dym i popiół tysiące ciał w ciągu kilku minut, podczas gdy w nowoczesnych krematoriach potrzeba ponad dwóch godzin, aby dokonać tego samego na jednym martwym ciele.

No i specjaliści od demografii to już zupełnie by ogłupieli słysząc te niesamowite sumy cytowane przez „szanownych i prawdomównych żydów”.

Powiedzmy , że te pociągi przywoziły średnio 4000 żydów każdy i dziennie przyjeżdżało de Bełżca tylko 15 tych pociągów (od 1942 do 1945) a nie 20 ni 30 jak to podaje autor książki to 60,000 żydów na dzień, to daje nam 21,900,000 żydów na rok. Co w ciągu 3 lat osiągnęłoby sumę 65, 700, 000 zamordowanych żydów jedynie w obozie w Bełżcu. Co znaczy, że w tym obozie wymordowano czterokrotną ilość żydów, jaka istniała w tym czasie na CAŁEJ ZIEMI!!!!

Jeżeliby nawet ci niemieccy mordercy brali wakacje, aby nie zmęczyć się to trudną codzienną praca to i tak wychodzi na to, że tylko w Bełżcu wymordowali więcej żydów niż ich było ówcześnie na całej planecie, nie pozostawiając ani jednego żyda na prześladowania i mordy w Oświęcimiu i innych obozach.

Nie mam tu zamiaru nabijać się z nikogo co stracił swoich bliskich ani twierdzić, że nie było niewinnych ofiar w tej okrutnej wojnie, ale musicie przyznać ze po przeczytaniu Stefana Szende te żydowskie bajki o niezmierzonych prześladowaniach i mordach żydów , brzmią pusto.

Chce tu też nadmienić, że dziś w niektórych krajach wliczając w to Polskę, jest nielegalne podważanie żydowskich kłamstw takich jak to opisałem powyżej i za podważanie żydowskich twierdzeń można w tych krajach łatwo znaleźć się za kratkami.

Tu nasuwa się maksyma, którą już raz na tym forum wypowiedziałem;

JEŚLI CHCESZ WIEDZIEĆ, KTO JEST PRAWDZIWYM OPRAWCĄ TWEGO KRAJU, TO ZADAJ SOBIE TO PYTANIE: KOGO MI NIE WOLNO KRYTYKOWAĆ W MOIM KRAJU? A odpowiedź nasunie się sama.

Poprzez wieki Żydzi zawsze mieli „Wroga Dnia” inaczej mówiąc ofiarę danego momentu. Przez długi czas byli tym wrogiem Niemcy, kłamali oni wierutnie wstrząsając inne narody, aby nienawidzili Niemców i aby ich srogo ukarali i to im się bardzo dobrze udało.

Ostatnio tworzą oni podobne kłamstwa i przekonują swojego „wściekłego psa” (USA), aby pokazał, kto tu rządzi i tak sprowokowali ataki militarne na Libię, Serbię, Afganistan i Irak. Teraz biją znowu w bębenki, aby przydupczyć Iranowi i Arabii Saudyjskiej. Cyniczny rząd USA i ogłupiała część amerykańskiego społeczeństwa poddają się tym kryminalistycznym wpływom żydowskiej propagandy i myślą, że są patriotami zabijając narody, które to żydzi im nakażą wybić.

Ta taktyka powtarza się przez wieki i dawno temu nasi rasowi kuzyni i twórcy naszej kultury byli punktem nienawiści żydowskiej. Mówię tu o Rzymianach. Podczas panowania Rzymskiego Imperium żydzi próbowali zasiać nienawistny ferment przeciwko Rzymianom i wykombinowali sobie „holokaustyczna” historyjkę dużo bardziej absurdalną niż tą, którą sobie ulepili ostatnio o Niemcach i Irakijczykach.

Jedną z tych historyjek możecie sobie znaleźć w świętej księdze żydów, Talmudzie, w Midrash Rabbah.

Jako że nie podejrzewam, że ta historyjka była szeroko publikowana w owym czasie, pozwólcie, że ją wam przedstawię na tym forum.

Według Talmudu (świętego pisma żydów) w roku 132 AD Rzymianie wyrżnęli żydów w mieście Bethar. Bethar był małym miastem leżącym około 15km na południowy zachód od Jeruzalem. Rozmiar i forma tego miasta jest dosyć dobrze opisana i według profesora z Northwestern University, Artura Butz, miasto to było w formie prostokąta o wymiarach 600 na 200 metrów. Nie tylko, że Rzymianie wyrżnęli tam wszystkich żydów, ale według niepodważalnych rabinów, co napisali Talmud liczba zamordowanych wynosiła 800,000,000 ( 800 milionów) . Nie mam danych demograficznych z tamtych czasów, ale podejrzewam, że nie było wtedy tyle ludzi na całym świecie. Jeżeli ktoś nie wierzy w tę absurdalną cyfrę to może poszperać w Talmudzie. Gdyby ci śmierdzący Goje nie wierzyli w to, co jest napisane w świętym piśmie żydów, nie wiedząc o tym, że żydzi zawsze mówią prawdę, Talmud wyjaśnia że: KREW Z WYHOLOKAUSTOWANYCH ŻYDOW SPŁYNĘŁA DO MORZA W FORMIE WIELKIEJ FALI ZMYWAJĄC NA SWOJEJ DRODZE GŁAZY I BYŁA TAK WYSOKA, ŻE SIĘGAŁA NOSTRZY RZYMSKICH KONI. TA KRWAWA FALA SPŁYWAŁA DO MORZA ODDALONEGO O PONAD 50 KM OD BETHAR I ZABARWIŁA WODY MORZA AŻ 6KM OD WYBRZEŻA.
Nie wystarczy, że żyło w Bethar 800 milionów żydów, ale żyli oni również w luksusowych warunkach i 64 milionów żydowskich dzieci chodziło do szkół w Bethar operowanych przez 400 synagog. I to wszystko jedynie na powierzchni 600X200 metrów.

Ponadto jesteśmy informowani, że ci okrutni Rzymianie zawinęli każde z tych 64 milionów dzieci w rulonik i je spalili. I potem martwe ciała żydów były użyte do budowy murów wokół winnicy Hadriana (Publius Aelius Traianus Hadrianus cesarz Rzymski) co była o powierzchni 18 mil kwadratowych, co jest około 46 km kwadratowych, w innej jednostce mierniczej jest to 460 HEKTARÓW!!!!

Krew zebrana z krwawej fali była używana przez Rzymian jako nawóz przez długich siedem lat.

Złośliwa osoba, co śmie wątpić w prawdy pisane w Talmudzie stwierdzi, że te liczby są niemożliwe, lecz znowu te paskudne Goje zapominają, że prawdomówność żydowska jest stała jak „c” w E=mc2.

Tak więc jeślibyśmy zapełnili tymi 800set milionami żydów kwadrat bez wolnego miejsca pomiędzy nimi to każda strona tego kwadratu byłaby równa 28, 284 osób. Jako że powierzchnia całego tego miasta była równa kwadratowi o boku równym 346 metrów to wynika z tego, że każdy żyd w tym mieście nie mógł być grubszy niż 12 milimetrów. Ktoś by może sie sprzeczał, że w całym Bethar były budynki trzypiętrowe, lecz zostawiając dwa miejsca wolne pomiędzy każdym mieszkańcem tego miasta, aby pozwolić na poruszanie się wracamy do tego samego miejsca, co wskazuje, że każdy Żyd mieszkający w tym mieście nie mógłby być większy niż końska mucha. Jako że żydzi zawsze mówią prawdę i tylko prawdę to pozostaje to tajemnica dla wszystkich biologów, jak ewolucja w ciągu zaledwie 2000 lat zamieniła krasnoludków o wielkości insekta w istoty żydowskie dzisiejszych rozmiarów?

Zarówno jest zagadką, że żaden ówczesny kronikarz nie zauważył tych maleńkich rozmiarów mieszkańców miasta Bethar i nie opisał tego zjawiska w swych księgach.

Jeśli będziesz analizować wiadomości zawarte w środkach masowego przekazu to pamiętaj o tym, że:

1.Żydzi zawsze mają wroga Du Jour i tenże wróg jest stale demonizowany, jako przygotowanie na następne zbrodnie kierowane przez żydów.

2. Żydzi kłamią, gdy mówią nam o tym, że są biedną, uciskaną i prześladowaną mniejszością.

3. Żydzi kłamią, gdy chcą przekonać nas o tym, że są świętą rasą wybraną przez Boga i że są cnotliwi i szlachetni.  Używają oni te fałszywe wrażenie o swojej świętości i boskości, aby „wyłączyć” krytyczną zdolność myślenia swoich ofiar tak, aby te ofiary (Goje) zaakceptowały najbardziej absurdalne kłamstwo, jako prawdę, kłamstwa tak śmieszne i beznadziejne jak te w bajkach o Bełżcu i Bethar.

Coraz więcej ludzi w Europie i częściowo w Ameryce budzi się z tego żydowskiego odurzenia, coraz więcej ludzi czyta wiadomości z niezależnych od żydów publikacji, coraz więcej ludzi mówi otwarcie o tych parszywych żydowskich kłamstwach i coraz więcej ludzi protestuje otwarcie przeciwko aktom żydowskiej tyranii.

Lecz nie wszystkie kłamstwa żydowskie są tak beznadziejnie śmieszne jak te, o których wspomniałem wcześniej. Jednoczący charakter tych kłamstw żydowskich jest to, że ONI potrzebują naszej pomocy i współczucia, pomimo tego faktu, że są oni bilionerową elitą środków masowego przekazu i mają w swojej kieszeni wszystkich przestępczych i zdradzieckich polityków.

Dlaczego tak wielu z nas wierzy w te nonsensy?

Otóż, co się przyczynia do tego, że akceptujemy tak łatwo te żydowskie kłamstwa jest to, że od wczesnego dzieciństwa jesteśmy programowani założeniem, że żydzi to naród wybrany, święty, że żydzi są źródłem wielkiej moralności i prawości. Ci z nas, którzy pozwolili na to, aby ich mózgi były wyprane w tenże sposób czują, że wątpienie w to, co mówią żydzi jest prawie równe z wątpieniem w prawdę zamieszczoną w pismach świętych, co jest równe wątpieniu słowa Bożego.

Jakiekolwiek stworzenie tak zaprogramowane jest całkowicie poddane łasce programatora.

Spójrzmy teraz na praktyczny aspekt tego programowania. Generalnie większość ludzi wierzy, że żydzi byli twórcami religii monoteistycznej ( z greckiego wiara w jednego Boga, mono= jedno, Teos = Bóg) i że ich religia zawsze była monoteistyczna. Oba te twierdzenia są kłamstwem.

Najwcześniejszy nam znany monoteista był egipski król Ikhnaton, który rządził w Egipcie od 1379 r.p.n.e. poprzedzając żydowskie twierdzenia o tysiąc lat. Grecki filozof Ksenofanes urodzony około 570 r.p.n.e. był pierwszym europejczykiem głoszącym monoteizm, dodać tu należy, że był to monoteizm dużo bardziej logiczny, bardziej racjonalny, bardziej elegancki, i dużo bardziej zgrany z naturą i nauką niż ten żydowski. Tenże filozof też poprzedził żydów o parę wieków. Żydzi z wyspy Elephantine pozostawili po sobie znaczną ilość papirusu datowanego od 500 roku p.n.e. I stamtąd wiemy, że ich Bóg, o którym oni mówią Jahwe był zaledwie wodzem ich wielu innych bogów i miał on przy swoim boku jako towarzyszkę Boginię. Należy tu dodać, że żydzi z tej wyspy uważali się za absolutnie ortodoksyjnych ( z greckiego prawowierny) i również tak byli uważani przez rabinów w świeżo (ówcześnie) powstałej świątyni w Jeruzalem.

W starym testamencie można znaleźć dowody żydowskiego politeizmu ( wiary w wielu bogów) w odnoszeniach do ELOHIM, co dosłownie znaczy BOGOWIE i stałe namawianie do tego, aby nie czcić innych bogów niż bóstwo żydowskiego szczepu, Jahwe. W ten oczywisty sposób potwierdzają, że ci inni bogowie istnieli. Wiele z tych pism było dodanych pod wpływem Perskich idei i Greckorzymski Stoicyzm przekonał żydów, aby przedstawiać swoje szczepowe bóstwo Jahwe, jako uniwersalnego Boga.

Ludy semickie Bliskiego Wschodu wliczając w nich żydow ( którzy są tylko częściowo semitami) generalnie wierzyli w wielu Bogów, lecz każdy szczep czcił szczególnego Boga który to był dołączony do tego szczepu. Te semickie ludy odnosiły się do swego szczepowego Boga jako „ Pan”, co brzmiało w ich języku jak „Baal” lub ”Bel”. Ci szczepowi bogowie mieli z reguły porozumienie z kapłanami tego szczepu, aby szczególnie dbać o członków tego szczepu, jeśli oni będą wypełniać polecenia tegoż kapłana.

To była typowa aranżacja wśród pogrupowanych ludów Bliskiego Wschodu i żydzi nie byli tam wyjątkiem. Według ich własnej mitologii żydzi byli wybrańcami boga Jahwe. Przeciwna do tej tradycji była prawie monoteistyczna Perska wiara zwana Zoroastrianizmem, który to przedstawiał wieczną walkę pomiędzy jednym uniwersalnym bogiem a siłami zła; i grecki Stoicyzm który potwierdzał żywą moc zwaną Opatrznością lub Animus Mundi , inaczej Rozum Wszechświata. Żydzi we wspaniały sposób jednym ciosem porwali Animus Mundi Stoicyzmu i natychmiast zaczęli twierdzić, że ta wspaniała i uniwersalna siła wszechświata to zawsze był Jahwe.

Ot i to żydowskie kłamstwo odurzało nasze mniemania przez tysiąclecia i nadal oszałamia masy Gojów w czasach dzisiejszych.

Prawdziwy żydowski geniusz zmontował starą ideę szczepowego boga, który to otaczał specjalną opieką swoich wybrańców i zamienił go na uniwersalnego boga, stworzyciela wszechświata, jedynego boga, który to nadal otaczał specjalną opieką żydów.
Zatem, dla tych, co akceptują ten mit, żydzi stają sie prawymi „ boskimi ludźmi”, praktycznie BOGAMI NA ZIEMI i przeto ich stwierdzenia i samo ich istnienie musi być traktowane przez Gojów z wielkim zdumieniem i niezmiernym szacunkiem. Ich absurdalne kłamstwa muszą być wysłuchiwane jakoby w religijnym transie i w żaden sposób nie mogą być kwestionowane, jako że pochodzą ze ŚWIĘTEGO ŹRÓDŁA. Możecie sobie teraz wyobrazić, jaką przewagę daje ten mit żydom nad każdym, kto w niego uwierzy i jaką potężną siła manipulują narodami, które ten mit zaakceptowały, mit, że żydzi to święci ta ziemi.

Niestety wielu z nas nadal poddaje sie temu mitowi i zachowuje się odpowiednio do nakazów żydowskich.

Nie mogę tu opisać wszystkich Gojów, co z łatwością dają się poganiać przez żydów, ale poczytajcie sobie o takich typach jak Malcolm Hedding z „ International Church Embassy” alb o takich organizacjach jak „Christian Friends for Israeli Communities”, „Voices United for Israel”.

CI Chrześcijańscy Syjoniści spędzają cały swój wysiłek i pieniądze, aby wspomagać Izrael, państwo, które otrzymuje ponad 10 milionów dolarów dziennie od USA i miliony od Niemców i innych państw.

Ci Chrześcijańscy zdrajcy w swym ogłupieniu nie pomyślą, że powinni pomóc biednym dzieciom swoich własnych narodów, które to nigdy nie będą miały szansy na odbicie się od dna, w którym obecnie żyją, nie pomyślą oni też o naszych szanownych starcach, co wyjadają resztki ze śmietników, ale z dumą wspomagają najbogatszy i najpotężniejszy klan na świecie.

Błagam WAS WSZYSTKICH, kimkolwiek jesteście, gdziekolwiek żyjecie, jakiekolwiek są wasze tradycje i wiary abyście dojrzeli prawdziwą twarz tych żydowskich kłamstw, bo mają one na celu zniewolić was, wyzyskać was, odwrócić waszą uwagę i energię od waszych własnych narodów, od waszej potomności, od waszych własnych dzieci i skierować ją w kierunku „Narodu Wybranego przez Jahwe, Boga Wszechświata” Te kłamstwa mają również na celu zniszczyć nasze społeczeństwa jak wielki szkodnik, który jeśli nie zostanie zniszczony doprowadzi nas w końcu do całkowitego wyniszczenia.

Dziękuję, Cezary.

Źródło: http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=25&t=80

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.