Strona główna > Bliski Wschód > Żydowski „Wall Street Journal”: zabić Assada z rodziną

Żydowski „Wall Street Journal”: zabić Assada z rodziną

Wall Street Wiadomości Polska Świat

Syjonistyczny „The Wall Street Journal” pragnie „umoczyć Assada i jego rodzinę”. „The Wall Street Journal”, właściwie powinien być nazywany „The War Street Journal”, w stylu rozbójniczego herszta, wezwał do zabicia syryjskiego prezydenta Baszara al-Assada, jego brata Mahera i jego żony Asmy oraz, najwyraźniej, jego dzieci, Hafeza, Zeinę i Karima.

Wall Street - Wiadomości Polska Świat - Wolna Polska

„Jeżeli prezydent Obama zdecyduje się na wydanie rozkazu wojskowego ataku na Syrię to głównym punktem jego wezwania powinno być zabicie Baszara al-Assada”- pisze Bret Stephens. I dalej- „A także brata Assada i głównego jego pomocnika, Mahera. Także wszystkich pozostałych z rodziny Assada, posiadających pretensje do politycznej władzy.

A także wszystkich politycznych symboli władzy rodziny Assada, włącznie z ich oficjalnymi i nieoficjalnymi rezydencjami”. ry57Stephens, pieszczoch globalnej elity (Światowe Forum Ekonomiczne nazwało go „Młodym globalnym liderem” w 2004 roku) jest byłym redaktorem „The Jerusalem Post”, redakcyjnym przedstawicielem neokonów w Izraelu. Baszar al-Assad, jego żona i dzieci, powinni być zabici, przekonuje Stephens, ponieważ „świat nie może pozwolić na powtórkę z lat 1930-tych, kiedy Zachód pozostawił barbarzyńcom swobodę działania, Zachód, który utracił swoją wolę przymusowego ustanowienia  globalnego porządku”.

W rzeczywistości „barbarzyńcom pozostawiono swobodę działania” nie z powodu utraty woli ale z tych powodów, które udokumentował Antony Sutton i inni. To ciekawe jak apologeta neokonów, Stephens, propaguje to co było charakterystyczne dla nazistowskich morderców i rzeźników czyli rozstrzeliwania na miejscu całych rodzin za rzekome zbrodnie a co niesie polityczne konsekwencje dla jego zleceniodawców z rządzących kręgów.

Czym to się różni od szatańskego chichotu Hillary Clinton, kiedy dowiedziała się, że pułkownika Muammara Kaddafiego poddano najpierw sodomii a następnie zabito a NATO a Stany Zjednoczone metodycznie wybijały 30 tysięcy Libijczyków. Zimnokrwista propozycja Stephensa zamordowania Baszara al-Assada i jego rodziny poraża psychiczną chorobą, patologią, które ostatnio królują w mediach głównego nurtu.

Na podstawie : http://judastruth.livejournal.com/

Data publikacji: 31.08.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.