Strona główna > NWO > Judejski terror we Francji: Przypadek Alain’a Soral’a

Judejski terror we Francji: Przypadek Alain’a Soral’a

3 tygodnie temu, Alain Soral – za udostępnienie na swej stronie internetowej Égalité & Réconciliation – video rap zatytułowanego «Gilet-Jaunes», został skazany na 2 lata więzienia…

Witryna www.unz.com opublikowała co tylko artykuł opisujący w jaki sposób żydostwo prześladuje Alaina Soral’a, francuskiego intelektualistę i patriotę.

3 tygodnie temu, Alain Soral – za udostępnienie na swej stronie internetowej Égalité & Réconciliation – video rap zatytułowanego «Gilet-Jaunes», został skazany na 2 lata więzienia.

https://www.egaliteetreconciliation.fr/

Około 5-minutowy filmik jest oskarżeniem skierowanym przeciwko globalistycznej, żydowskiej elicie polityczno-finansowej rządzącej Francją jak również przeciwko – kierowanymi przez nią – mass mediom francuskim. Video zawiera także apel o unieważnienie francuskiego prawa bankowego z roku 1973, znanego pod nazwą prawa «Pompidou-Giscard-Rothschild», które sprawiło, iż Francja zamiast samofinansować się przy pomocy własnego banku narodowego, została zmuszona do zadłużania się na (żydowskich) rynkach finansowych.

https://fr.wikipedia.org/wiki/Loi_sur_la_Banque_de_France

Na video widać również stos, na którym palone są znaki graficzne mainstreamowych mass mediów francuskich (TF1, Le Monde, BFMTV, itd), napis «bank Rothschildów», fotografia prezydenta Macrona oraz zdjęcia eksponentów francuskiej elity żydowskiej, wśród których: Jacques’a Attali, Bernarda-Henri Lévy, Patricka Drahi. Drahi jest oligarchą francusko-izraelskim, urodzonym w Maroku, mieszkającym w Szwajcarii, który w ostatnich latach nabył sporo udziałów mediach francuskich.

Patrick Drahi: The Israeli Oligarch Taking Over French and American Media

https://www.theoccidentalobserver.net/2015/12/13/patrick-drahi-the-israeli-oligarch-taking-over-french-and-american-media/

Raper – o pseudonimie Grubiański Goy – stwierdza, że «nie mówi o tzw. mniejszości prześladowanej, ale o większości (którą są pracownicy i emeryci francuscy) celowo zaniedbywanej».

Dodaje, że «Francja postanowiła uwolnić się od Rothschildów». Kiedy padają słowa «tzw. mniejszość prześladowana», na ekranie widać Macrona przemawiającego podczas corocznego przyjęcia organizowanego przez CRIF – Conseil Représentatif des Institutions juives de France (oficjalną, lobbystyczną, żydowską organizację, działającą we Francji). Francuskie szabes goje z kręgów politycznych i medialnych wykorzystują imprezę, by pokłonić się nisko Żydom.

https://en.wikipedia.org/wiki/Conseil_Repr%C3%A9sentatif_des_Institutions_juives_de_France

Prezydent Macron przemawia do bezsilnego lobby, które zniszczy cię za krytykowanie go – komentuje www.unz,com

Oskarżenie rapera jest jednocześnie pochwałą skierowaną w stronę francuskich «pracowników patriotów», którzy buntują się przeciwko oligarchom pasożytom, bogacącym się w tym samym czasie, w którym całym narodom narzucają tzw. austerity. Piosenka kończy się słowami: «Francuzi mają dość tychże pasożytów, nie są rasistami, ale mają ich dość. Rewolucja narodowa!»

Organizacje Żydów francuskich oskarżyły Sorala o «nienawiść na tle rasowym», a dokładniej o to, że «publikując video na swej stronie internetowej (dzięki czemu filmik stał się bardzo popularny) lansuje «antysemicką teorię o żydowskim spisku (przeciwko gojom)».

Zauważmy, że Alain Soral w żaden sposób nie przyczynił się do stworzenia video; zamieścił jedynie filmik na swej stronie internetowej, podobnie jak robił to ze innymi materiałami filmowych dotyczącymi «Żółtych Kamizelek».

Francuski intelektualista będzie musiał także zapłacić ponad 170 000 euro «odszkodowania», które zasilą kasę najrozmaitszych organizacji żydowskich.

W tym samym czasie bank BNP Paribas zamknął konto bankowe Égalité & Réconciliation – organizacji założonej przez Sorala.

https://fr.wikipedia.org/wiki/%C3%89galit%C3%A9_et_R%C3%A9conciliation

https://www.egaliteetreconciliation.fr/Soutenez-nous-BNP-PARIBAS-ferme-illegalement-le-compte-en-banque-d-Egalite-Reconciliation-56378.html

Wyrok nie jest prawomocny, ale wydaje się, jak pisze www.unz.com, że Żydzi zaciskaja pętlę na szyi Sorala. Już wcześniej, tj. na początku 2019 Soral został skazany na rok więzienia za udostępnienie kreskówki wyśmiewającej holo-mistyfikacje (abażury, mydło, itp.).

https://www.valeursactuelles.com/societe/alain-soral-ecope-dun-de-prison-ferme-pour-negationnisme-105924

https://jewishnews.timesofisrael.com/french-far-right-author-sentenced-to-jail-for-inciting-antisemitism/

https://www.egaliteetreconciliation.fr/Trois-mois-de-prison-ferme-requis-contre-Alain-Soral-pour-le-dessin-Shoah-ou-t-es-48460.html

Kolejny wyrok dotyczy wypowiedzi Soral’a, opublikowanej w lipcu 2018. Przypomnijmy, że podczas uroczystego, państwowego pogrzebu Simone Veil (5 czerwca 2017), uczestniczący w nim prezydent Macron, obiecał przeniesienie zwłok Żydówki – aborcjonistki i szmuglerki organów (na przeszczepy) do Izraela – oraz jej męża – do paryskiego Pantheonu, co zostało dokonane 1 czerwca 2018.

https://en.wikipedia.org/wiki/Simone_Veil

http://ram.neon24.pl/post/148557,transplantacje-goje-na-czesci-zamienne-dla-zydow

W związku z wydarzeniem, Soral określił francuski Pantheon jako «koszerne wysypisko śmieci» (video zostało przez You Tube usunięte), za co został skazany na rok więzienia.

https://www.europe-israel.org/2018/08/le-nazi-alain-soral-a-propos-de-simone-weil-le-pantheon-a-une-jambe-est-une-veritable-dechetterie-casher-video/https://www.france24.com/fr/20191002-le-panth%C3%A9on-une-d%C3%A9chetterie-casher-alain-soral-condamn%C3%A9-%C3%A0-un-an-fermehttps://www.brusselstimes.com/all-news/world-all-news/71299/extreme-right-essayist-again-sentenced-to-one-year-in-jail/
VIDEO, ZA OPUBLIKOWANIE KTÓREGO ALAIN SORAL ZOSTAŁ SKAZANY NA 2 LATA WIĘZIENIA:

https://fr.wikipedia.org/wiki/Alain_Soralhttps://en.wikipedia.org/wiki/Alain_Soral
Wykorzystano:https://www.unz.com/gdurocher/alain-soral-sentenced-to-2-years-jail-for-sharing-gilets-jaunes-anti-rothschild-rap-video/https://www.maurizioblondet.it/due-anni-di-galera-per-delitto-dopinione-come-in-corea-del-nord/
***
O francuskich oligarchach żydowskich i tamtejszych szabes gojach pod linkami:https://ram.neon24.pl/post/146862,macron-jestes-zydowska-marionetkahttps://ram.neon24.pl/post/138867,potworna-przyszlosc-ktora-obiecuje-nam-handeles-attalihttps://ram.neon24.pl/post/140359,kurdowie-czyli-izraelski-sposob-na-iranhttps://ram.neon24.pl/post/136710,rothschild-company-strach-przed-swiatem-swego-autorstwa
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAMRozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń i wskazaniem adresu tekstu źródłowego) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych.

Źródło: https://ram.neon24.pl/post/150970,zydowski-terror-we-francji-przypadek-alain-a-soral-a

4 thoughts on “Judejski terror we Francji: Przypadek Alain’a Soral’a

  1. Boze, ratuj Francje, swa zblakana najstarsza core, do ktorej mam sentyment osobisty… To niewiarygodne, iz sa jeszcze tak odwazni i otwarci ludzie szlachetnego serca i uczciwej natury…
    Bon chance pour M. Soral !

  2. Co jest z tymi Francuzami, nie wiedzą co to jest demokracja? Niech idą na wybory i wybiorą sobie odpowiedni ultra super patriotyczny rząd, jak u nas. To już jest ich piąta republika do cholery jasnej! Bawią się w te klocki około dwustu lat i trzeba im tłumaczyć te rzeczy jak pastuch krowie na rowie??

    Co za głupi Francuzi!!

    <; To oczywiście niesmerfny żart ale już tak całkiem serio, to wystarczy popytać się wśród polskich gojów a zaraz się wyjaśni, że są zaprogramowani w ten właśnie sposób.

  3. Jest juz i tak po nas.Nie madzieci i nie ma przyszłsci.Resztki ludzi wymiesza sie z innymi nacjami i koniec.Nie mamy biznesu ani pieniedzy a nasi starsi bracia chca sie nas pozbyc.Im blizej genetycznie do arabów a nawet murzynów niz do nas. Moze tez nas oskarazja o ich gnebienie. U nas to przed 1939 roku mieli nas juz w grasci.bylo ich 11 procent a bez holokaustu było by u nas ich z 40 procent. Mieli nas jak w garsci a zbiegiem okolicznosci nie wyginelismy,jak moglismy tak zrobic?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.