Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Żydowski terror w Lublinie: aresztowania Polaków

Żydowski terror w Lublinie: aresztowania Polaków

Niebywała zbrodnia w Judeopolonii! Jak donosi Kurier Lubelski, kilku polskich autochtonów odważyło zbuntować się przeciwko żydowskiej władzy i na znak protestu ów buntownicy rozwiesili „antysemickie” plakaty.  Aj waj! Toż to niemal noc kryształowa! Ba! Prawie holoszwindel! Ups, tzn. „holokaust”.

W Kurierze czytamy:

(…) „Policjanci ze specjalnej grupy Wydziału Kryminalnego zatrzymali sześciu członków zorganizowanej grupy przestępczej, którzy m.in. rozwieszali w Lublinie antysemickie plakaty. Jednym z zatrzymanych jest pracownik Muzeum na Majdanku, który drukował na służbowej drukarce treści antysemickie.” (…)

„Pięciu mężczyzn usłyszało zarzuty dotyczące działania w grupie przestępczej mającej na celu popełnianie przestępstw polegających na propagowaniu faszyzmu, nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych oraz znieważaniu innych osób. Szósty jest podejrzany o pomocnictwo do popełnienia takich czynów.”

Szanowni Panowie milicjanci i Wy, tzw. rzetelni i opiniotwórczy „dziennikarze”, sugeruję Wam wsłuchać się w głos polskiego społeczeństwa i „zorganizowanych grup przestępczych” szukać na ulicy Wiejskiej, w Warszawie, w tzw. „sejmie polskim”. Gdybyście służyli polskiemu społeczeństwu i mieli choć cień odwagi oraz honoru, to wiedzielibyście, że Naród ma dość żydowskich pasożytów i ich polskojęzycznych zdrajców, którzy rozgrabili kraj służąc obcym interesom a miliony naszych rodaków sprowadzili do egzystencji na poziomie tzw. walki o przetrwanie. To jest, moi drodzy, prawdziwe i niewybaczalne przestępstwo.

Kurier kontynuuje:

Mężczyźni umieścili w gablotach przystanku przy ulicy Doświadczalnej dwa plakaty z napisami: „Syjoniści won z Lublina” i „Nasze ulice! Nasze kamienice!”.

Aj waj! Biedni żydzi! Polacy nie lubić dobrzy syjoniści. Polacy chcieć kamienice, a nie ulice! Holokaust!

Koszmaru w Kurierze ciąg dalszy:

„Na plakacie była grafika z podobiznami 10 osób, wśród nich znalazł się m.in. Tomasz Pietrasiewicz i ks. prof. Alfred Wierzbicki z KUL. W aucie, którym poruszali się mężczyźni, policjanci znaleźli 14 kolejnych plakatów i listę miejsc, gdzie mają zostać zamieszczone.”

Holokaust! Antysemityzm! Holokaust! Tolerancja! Holokaust! I po stokroć holoaksut!

Tak się ostatnio zastanawiałem jak bardzo splugawiony musi być „dziennikarz”, o ile to autochton, który dzień po dniu żyje z wciskania tysiącom ludzi żydowskich farmazonów? Ogłupia ich doszczętnie, umacnia niewolniczy system a tym samym zakuwa swoich rodaków w kajdany, prostytuując się za garść szekli żydowskim oprawcom. Dlatego szkoda czasu na cytowanie i czytanie oszczerstw z mainstreamu, ciskanych przez prostytutki systemu przeciwko polskim patriotom, którzy postanowili wyjść na ulice i wziąć sprawy w swoje ręce.

Dla milionów Polaków, tych wszystkich którzy nie prostytuują się okupacyjnej żydowskiej władzy, czyli zdecydowanej większości, zatrzymani przez reżimowe karki w Lublinie to ludzie zasługujący na nasze uznanie i szacunek, z których należy brać przykład. Dziękujemy Wam.

Żyjemy już w czasach, w których posądzenie przez okupacyjny reżim o „antysemityzm” stanowi dla milionów zaszczyt, a jedyną skuteczną metodą walki ze zjawiskiem tzw. „antysemityzmu” jest po prostu usunięcie demonicznych żydów z Polski, z polskojęzycznymi okupantami z Wiejskiej w pierwszej kolejności.

Prześladowani i zaszczuci polscy patrioci. Skuci kajdanami jak jacyś przestępcy:

 a

a

a

a

Będziemy śledzić doniesienia ze sprawy i prosimy o jej nagłaśnianie.

a303

Na podstawie:

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/3306644,pracownik-muzeum-na-majdanku-drukowal-antysemickie-plakaty-wideo-zdjecia,2,5,id,t,sm,sg.html#galeria-material

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.