Strona główna > Bez kategorii > Żydowski terror na Grzegorzu Wysoku trwa

Żydowski terror na Grzegorzu Wysoku trwa

Terroryzowany przez żydów za myślozbrodnię w "wolnej i demokratycznej III RP" polski historyk z Lublina, Grzegorz Wysok

W poniedziałek, 20 lutego 2012 r. w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie odbyła się kolejna rozprawa w procesie przeciwko Grzegorzowi Wysokowi fałszywie oskarżonemu o znieważenie i nawoływanie do nienawiści wobec narodu żydowskiego na łamach redagowanego i wydawanego przez siebie czasopisma “Biuletyn Narodowy”. Nie stawił się żaden ze świadków, gdyż sąd … nie wysłał im wezwań. Sędzia Andrzej Woźniak odrzucił, zgłoszony na poprzedniej rozprawie przez Grzegorza Wysoka wniosek o powołanie w charakterze biegłego prof. Bogusława Wolniewicza.

Ponieważ na poprzedniej rozprawie sędzia odrzucił wniosek o powołanie w charakterze biegłego prof. Mieczysława Ryby, motywując to tym, że jest on historykiem, Grzegorz Wysok wniósł o pominięcie i wyłączenie z akt sprawy “opinii” dr Konrada Zielińskiego, gdyż jest on również historykiem, a dodatkowo wystąpiły okoliczności podważające bezstronność biegłego, gdyż K.Zieliński przyznał, że jest finansowany przez instytucje żydowskie. To mocno skonfudowało sędziego A.Woźniaka, który przyznał sobie prawo do ustosunkowania się do tego wniosku “na etapie wyrokowania”.

Następna rozprawa ma odbyć się we wtorek, 3 kwietnia 2012 r., o godz. 9.00, w sali XIV w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu 78. Do przesłuchania pozostało jeszcze 12 świadków: m. in. profesor Ryszard Bender, red. Piotr Zychowicz z “Rzeczypospolitej”, prezes NOP Adam Gmurczyk, twórca “Telewizji Narodowej” Eugeniusz Sendecki, a także 5 radnych miejskich Lublina poprzedniej kadencji.

Rozprawa jest jawna, wstęp wolny.

Więcej na: http://grzegorzwysok.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.