Strona główna > Bliski Wschód > Żydowski szał mordów: dzieci Gazy

Żydowski szał mordów: dzieci Gazy

W związku z podaną informacją przez sąsiednią WP, czyli Wolną Palestynę, o żydowskim snajperze który publicznie przyznał się do zabicia 13 palestyńskich dzieci:

David Ovadia, izraelski snajper, przyznał się do zabicia 13 palestyńskich dzieci w Strefie Gazy w jeden dzień. Opublikował on na swoim koncie na Instagramie wiadomość z własnym zdjęciem ze snajperskim karabinem.

a

Pragniemy przybliżyć choć kilka z tych bezimiennych i najmłodszych ofiar żydowskiej agresji na Strefę Gazy wiedząc, że nie upomni się o mordowane palestyńskie dzieci ani mainstream, ani wszelkiej maści celebryci, ani tzw. „autorytety moralne” produkowane przez żydowską gazetę dla Polaków, czyli Gazetę Wyborczą Szechtera. Ani też ci wszyscy reżimowi dziennikarze (czyt. propagandyści), sowicie nagradzani przez swoich mocodawców aby utrzymywać nas w ciemnocie i niewiedzy.

371 dzieci, w przeciągu ostatnich kilku tygodni straciło życie w Strefie Gazy. Tysiące dzieci w wyniku zrzucenia na Strefę Gazy 17.000 ton rakiet i bomb zostało bez dachu nad głową.

Artykuł o żydowskim snajperze można przeczytać w całości w źródle:

Izraelski snajper: Zabiłem dziś 13 palestyńskich dzieci

Poniżej tylko kilka z 371 historii…

a
Rahaf Khalil al-Jbour, została zabita 17 lipca w wyniku izraelskiego nalotu na jej dom w Khan Younis. Miała cztery lata.
a
Ośmioletnia Yara zginęła 1 sierpnia, gdy dwa izraelskie pociski uderzyły w jej dom. Wraz z Yarą zginęła także jej siostra, Nadine mająca lat 16, jej brat Mohammed w wieku 12 lat, a także sześciu innych członków jej rodziny.
a
Mohammad Issam al-Batsh, lat 17, właśnie kończył liceum i czekał na wyniki egzaminów. Powiedział swojej mamie, że chciałby aby była dumna z jego osiągnięć. Został zabity 12 lipca przez izraelskie pociski wystrzelone z samolotów w dom jego sąsiada w al-Tuffah (wschodnia Gaza). Jego młodszy brat Qusay (12 lat) również został zabity. Piętnaście członków jego dalszej rodziny także zostało zabitych, w tym czworo dzieci: Manar (13), Anas (7), Amal (18 miesięcy) i Marwa (7).
a
Ahmad Nael Mahdi, lat 16, lubił piłkę nożną i był fanem Realu Madryt. 8 lipca zapytał mamę, czy ugotuje jedną z jego ulubionych dań, hummos fatta. Zaproponował kupienie składników i udał się do sklepu spożywczego z dwoma przyjaciółmi. Został zabity w drodze do sklepu, około 18:35, gdy izraelski dron wystrzelił w kierunku Ahmeda i jego przyjaciół rakietę. Zginął na miejscu. Jego przyjaciele i 15 innych osób zostało rannych.
a
Hatem (lat 3) i jego siostra Yasmine Nayef al-Yazji. Zostali zabici 21 lipca kiedy izraelskie samoloty ostrzelały dom należący do rodzi al-Yazji. Zginęli wraz ze swoimi dziadkami, Wajdi (54) i Safinaz (54).
a
Asem Khalil Abed Ammar, lat 4, został zabity wraz z rodzeństwem Ibrahim’em (13) i Iman’em (9), 20 lipca.
a
Lama al-Satari, 5 miesięcy. Lama nie była w stanie spać za dnia z powodu głośnych bombardowań w Rafah. Jej mamie w końcu udało się położyć Lamę do snu i położyła ją w jej łóżeczku. Sama zaś wróciła do salonu. Minutę później domem wstrząsnęła eksplozja. Mama Lamy znalazła ją ranną na podłodze. Lama zmarła w szpitalu, 15 lipca, z powodu wykrwawienia się. Lekarze nie byli w stanie jej pomóc.
a
Iman Khalil Abed Ammar została zabita wraz z rodzeństwem 20 lipca, z Asem’em (lat 4) i Ibrahimem (13). Iman miała 9 lat.
a
Husam Yassin, lat 15. Został zabity 26 lipca w wyniku ostrzału jego domu w mieście Gaza.
a
Mohammad al-Hallaq, w wieku 2 lat. Zginął w wyniku izraelskiego ostrzału rakietowego wraz z rodzicami i czwórką innych członków jego rodziny, w tym dwojgiem kuzynów w wieku 4 i 6 lat: Kenan’em i Saji al-Hallaq’em.
a
Hind Abu Harbeid, lat 10. Zginęła 14 lipca. Bombardowanie sąsiedztwa wywołało u niej zawał serca.
a
Tasneem Dheir, lat 8, zginęła wraz z czterema innymi członkami jej rodziny w wyniku izraelskiego ostrzału rakietowego jej domu.
a
Około godziny 20:30 w piątek, 18 lipca, Izraelczycy ostrzelali dom Hamed’a Fayeq’a Ulwan’a. Dom Hamed’a położony jest we wschodniej Gazie. W wyniku ataku zostało zabitych dwóch synów Hamed’a, Quasim lat 4 i jego brat Emad, w wieku lat 7.
a
Kenan i Saji (lat 4) nie mogli doczekać się przyjścia na świat swojego braciszka. Uwielbiali puzzle i byli podekscytowani pójściem do pierwszej klasy do przedszkola. Ich ojciec Hassan al-Hallaq martwił się o ich bezpieczeństwo w Gazie, ale z drugiej strony był zadowolony, że jego dzieci mogły rosnąć wraz z resztą rodziny. „Dałem z siebie wszystko aby podnieść moje dzieci i dać im spokojne życie” – powiedział ich ojciec. 20 lipca gdy rodzina przygotowywała się do udania się do domu ich ciotki, z przyczyn bezpieczeństwa, ich dom został ostrzelany. Kenan i Saji zostali zabici wraz z ich ciężarną matką i 8 miesięcznym braciszkiem w jej łonie. http://www.nbcnews.com/storyline/middle-east-unrest/dad-relives-israeli-strike-gaza-wiped-out-his-family-n163091
a
Shayma al-Sheikh Khalil. Urodziła się przedwcześnie po cesarskim cięciu i 10 minut po tym, jak jej matka została zabita w izraelskim nalocie. Przez pięć dni walczyła o życie. Jak podają niektóre źródła, umarła w inkubatorze z powodu przerwy w dostawie prądu gdy jedyna elektrownia w Gazie została zbombardowana przez Izrael. Ojciec nadał jej imię po matce. Shayma umarła mając 5 dni. Została pochowana obok matki.

"Izrael ma prawo do obrony" - Radosław Sikorski

„Izrael ma prawo do obrony” – Radosław Sikorski

Na podstawie: http://www.gazaschildren.com/

Pomoc dla dzieci ze Strefy Gazy:

Home

Pomoc medyczna dla Palestyńczyków ze Strefy Gazy:

http://www.map-uk.org/

a303

P.S. Zobacz także:

Co najmniej 10 Palestyńczyków zginęło w izraelskim ostrzale szkoły ONZ w Rafah na południu Strefy Gazy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *