Strona główna > NWO > Apokalipsa > Żydowski rabin : „chrześcijanie to zuchy ! „

Żydowski rabin : „chrześcijanie to zuchy ! „

Żydowski rabin mówi: „Chrześcijanie to zuchy! To oni po całym świecie rozpowszechnili judaizm…” Wykład w petersburskiej synagodze chóralnej (video).

Ich ojcem jest diabeł a oni są jego godnymi dziećmi. Teraz odbywa się intensywna obróbka ludzi, w tym także i żydów. Uczy się ich, że w stosunku do chrześcijan trzeba odnosić się życzliwie i z aprobatą bo przecież to oni rozpowszechnili judaizm po całym świecie ponieważ uznają Stary Testament.

Z kolei papież rzymski prowadzi intensywną propagandę przekonując wszystkich, że w każdym katoliku jest żyd. W prawosławnych Cerkwiach lokalnych ten proces także się odbywa, może nie tak intensywnie i otwarcie ale za to wzrastająco. Wystarczy przyjrzeć się patriarsze Bartłomiejowi i patriarsze Cyrylowi.

BERGOGLIO KAHAŁ

Tak więc pachołki diabła pracują we wszystkich dziedzinach i na wszystkich kierunkach nad stworzeniem kościoła Antychrysta. I to już jest więcej niż oczywiste.

Oby Pan ich pokarał!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

(Zasadniczy przekaz od 7 minuty)

a5

a44

Za: http://3rm.info/publications/61406-ravvin-hristiane-molodcy-oni-po-vsemu-miru-rasprostranili-iudaizm-lekciya-v-piterskoy-horalnoy-sinagoge-video.html

Data publikacji: 8.02.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *