Strona główna > NWO > Żydowski plan zniszczenia białej rasy

Żydowski plan zniszczenia białej rasy

„Celem jest sprowadzenie tej mniejszości razem w taki sposób, żeby niemożliwe było dla spuścizny bieli dalej SIĘ ROZMNAŻAĆ. Zniesienie białej rasy jest tak pożądane, że niektórym trudno uwierzyć, żeby ktoś inny niż gorliwi  biali rasiści temu się sprzeciwili”. – Prof. Noel Ignatiev, Harward

Dzieci w brytyjskiej klasie

„Mówię O ŚMIERCI BIAŁEJ RASY. Całkowita likwidacja wszelkich sposobów reprodukcji tzw. aryjskiej rasy. Panowie, teraz my kontrolujemy los tej rasy. Teraz jest czas żeby zagwarantować, że biała rasa wymrze poprzez krzyżowanie ras i praktycznie zerowy wskaźnik urodzeń. Wszyscy cieszyliśmy się obrazem powtarzającym się na całym świecie codziennie białych dzieci bawiących się z ciemnymi dziećmi i wiedząc, że one są przygotowywane do swojego ostatecznego zniszczenia. Możemy zrujnować starożytną czystą linię krwi aryjskiego dziecka przekonując go czy ją do altruizmu płodzenia międzyrasowych dzieci. Musimy ujawnić mieszanie ras w ośrodkach miejskich na przedmieścia i tereny wiejskie tego kraju. Teraz opracowujemy  bardziej agresywne programy integracji tych terenów poprzez HUD. Warto zapłacić każdą cenę żeby zgładzić następne pokolenie białych dzieci. Chcemy by każdy biały ojciec poczuł ból, że jego dzieci poślubią kolorowych kumpli i będą produkować 2-rasowe dzieci”.  – Abe Foxman, prezes ADL.

Do wszystkich was antysemitów i rasistów: przemyślcie to:

Za 50 czy 100 lat, Izrael dalej będzie żydowski.

Ale wasze kraje NIE. Europa będzie bardziej brązowa i czarna, jak i Azja. Szanse są takie, że wasze wnuki nie będą wyglądać jak wy, a jeśli tak, to wasze prawnuki nie będą. Moi potomkowie będą rządzić waszymi potomkami, którzy nauczą się nienawidzić własnego dziedzictwa, i NIE MA NIC co możecie z tym zrobić.

Zniszczenie białej rasy, zwłaszcza białych chrześcijan, od dawna jest żydowskim [mokrym] snem. To dlatego Żydzi wymyślili „kryzys uchodźczy” w Europie i dlaczego Żydzi jak Soros finansują transport „uchodźców” / Jews like Soros are funding the transport of the “refugees” do przeważająco białych krajów chrześcijańskich jak Niemcy, Szwecja i Brytania. Według żydowskiego myślenia, zalew przeważająco białych krajów brązowo- i czarnoskórymi ludźmi posłuży wielu celom, łącznie z (1) wywołaniem ekstremalnej przemocy wobec białych, (2) zniszczeniu chrześcijańskiej kultury i cywilizacji, i (3) produkcji międzyrasowych dzieci, co pomoże wymazać znienawidzoną białą rasę.

Video: Żydowscy syjoniści potwierdzają, że masowa imigracja jest Nr1 w ich programie:

https://www.bitchute.com/video/0IzBpK6zd7T4/

Rola Żydów w kryzysie uchodźczym: https://youtu.be/IfCOO7Z39j0

Mieszanie ras jest finansowane i kierowane przez Żydów!

„Kluczem do rozwiązania problemów społecznych naszego wieku jest wymazanie białej rasy”

Dr Noel Ignatiev

„Biała rasa jest rakiem ludzkiej historii” – żydowska działaczka Susan Sontag

„Plan rasowy dla XX wieku” – Izrael Cohen, 1912

Musimy zdać sobie sprawę, że najpotężniejszą bronią naszej partii są napięcia rasowe. Wbijając w świadomość ciemnych ras, że przez wieki byli ciemiężeni przez białych, możemy ukształtować ich do programu Partii Komunistycznej. W Ameryce będziemy dążyć do subtelnego zwycięstwa. Podpalając murzyńską mniejszość przeciwko białym, wszczepimy białym kompleks winy za wykorzystywanie Murzynów. Pomożemy Murzynom osiągać rozgłos w każdej dziedzinie życia, w zawodach, świecie sportu i rozrywki.  Mając ten prestiż, Murzyni będą mogli poślubiać białych i rozpocząć proces, który odda nam Amerykę naszej sprawie.

Jest w żydowskim interesie, w interesie ludzkości, żeby biali doświadczyli ludobójstwa. Dopóki białe dzieci nie będą palone żywcem, białe kobiety gwałcone, okaleczane, mordowane, i wszyscy biali mężczyźni których nie wyrżnięto nie będą obserwować kiedy terroryzuje się ich ludzi, dopiero wtedy ludzkość będzie bardziej wyrównana, gotowa do dyskutowania o przywileju białych i widocznym kompleksie niższości mniejszości. – Ishmael Levitts

 

Żydowscy liderzy nalegają na islamizację Europy

„Żydzi powinni cieszyć się z tego, że chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość jako kara za to robiła nam przez setki lat kiedy byliśmy tam na uchodźstwie… I teraz Europa traci swoją tożsamość na rzecz innych narodów i innej religii… Nawet jeśli toczymy dużą wojnę z Arabami z regionu o Ziemię Izraela, islam jest nadal dużo lepszy jako pogańska kultura niż chrześcijaństwo”. – rabin Baruch Efrati, 2012

„Mesjasz przyjdzie kiedy zupełnie upadną Edom, Europa i chrześcijaństwo. Dlatego pytam was: Czy to dobra wiadomość, że muzułmanie przychodzą do Europy? To wspaniała wiadomość! To oznacza przyjście Mesjasza! Wspaniała wiadomość!” – rabin Rav Touitou, 2013

„My, partia Zielonych, musimy się upewnić żeby wprowadzić tak wielu imigrantów do Niemieć jak możliwe. Kiedy będą w Niemczech, będziemy musieli walczyć o ich prawo wyborcze. Kiedy to osiągniemy, będziemy mieć udział w głosowaniu, musimy zmienić tę republikę”. – Daniel Cohn-Bendit, żydowski współprzewodniczący EFA

„Europa nie nauczyła się jeszcze jak być multikulti. Zamierzamy być częścią bólu tej transformacji, która musi się wydarzyć. Teraz oni wchodzą w tryb multikulti, i Żydzi będą traktowani z niechęcią z powodu naszej wiodącej roli”. – Żydówka założycielka Paideia, Barbara Lerner Spectre

Ludobójstwo białych jest realne

„W nowoczesnej Europie nie ma miejsca dla czystych etnicznie państw. To jest XIX-wieczny pomysł, i próbujemy przenieść ją w XXI wiek, i my [Żydzi] zrobimy to poprzez wielo-etniczne kraje”. – Wesley Clark, żydowski Amerykanin były generał NATO

Rabin Pinchas Goldschmidt twierdzi, że żydzi i muzułmanie są naturalnymi sojusznikami, gdyż obie grupy lubią okaleczać genitalia dzieci i mordować zwierzęta najbardziej groteskowymi metodami jakie można sobie wyobrazić! Oczywiście, obie grupy nienawidzą białych, szczególnie chrześcijan, i chcieliby zobaczyć zniszczoną chrześcijańską cywilizację. „… Z naszymi muzułmańskimi braćmi, naszymi naturalnymi sojusznikami, widzimy się walczący” – kontynuował – „z białymi Europejczykami, którzy są takimi fanatykami, chcą zakazać obrzezania i koszernej rzezi zwierząt…”

Uwaga: to video usuwano WIELE razy z jewtube, zamieściłem je na bitchute i pewtube.

Muzułmanie są naturalnymi sojusznikami Żydów w Europie – rabin Pinchas Goldschmidt
https://youtu.be/wb_4U2UJucE

Prawdę mówiąc, wielu Żydów mówiło o ich pragnieniu zniszczenia „białej rasy”. 

Rabin Emmanuel Rabinovich na Radzie Ratunkowej Europejskich Rabinów w Budapeszcie, Węgry, 12 stycznia 1952:

„… Cel do którego tak bardzo dążymy przez 3.000 lat jest w końcu w zasięgu ręki, i ponieważ jego realizacja jest tak oczywista, musimy dziesięciokrotnie zwiększyć nasze wysiłki i ostrożność. Mogę spokojnie obiecać, że przed upływem 10 lat, nasza rasa zajmie słuszne miejsce na świecie, z każdym Żydem jako królem i każdym Gojem jako niewolnikiem (oklaski słuchaczy)…

Mogę stwierdzić z całą pewnością, że teraz rodzi się ostatnie pokolenie białych dzieci. Nasza Komisja Kontroli, w interesie pokoju i wymazania napięć międzyrasowych, zabroni Białym kojarzenia się z Białymi. Białe Kobiety muszą współżyć z członkami ciemnych ras, Biali Mężczyźni z czarnymi kobietami. W ten sposób Biała Rasa zniknie, bo mieszanie ciemnych z Białymi oznacza koniec Białego Człowieka, i nasz najbardziej niebezpieczny wróg stanie się tylko wspomnieniem. Wejdziemy w erę 10.000 lat pokoju i obfitości, Pax Judaica, i nasza rasa będzie niekwestionowanie rządzić światem. Nasza wyższa inteligencja łatwo umożliwi nam zachować władztwo nad światem ciemnych narodów”.

CAŁE PRZEMÓWIENIE TUTAJ: http://www.rense.com/general45/full.htm

I od Abe Foxmana, szefa ADL: 

„Panowie. Witam na Spotkaniu Mędrców Syjonu Drugiego Stulecia / Second Centennial Meeting of the Learned of Elders of Zion … Wielu z was jest bardzo zapracowanymi ludźmi. Przejdźmy do sedna sprawy. Jako mistrzowie biznesu, polityki, prawa i co najważniejsze… mediów, jesteśmy gotowi do realizacji naszego najważniejszego i najbardziej ambitnego programu. Tego który ostatecznie i całkowicie usunie z istnienia przeszkody naszej absolutnej kontroli nad tą ziemią.

Mówię o śmierci białej rasy. Całkowitym usunięciu wszelkich sposobów reprodukcji tzw. aryjskiej rasy. Panowie, teraz my rządzimy losem tej rasy. Teraz jest czas upewnienia się, że biała rasa zginie poprzez krzyżowanie ras i posiadanie praktycznie zerowego wskaźnika urodzeń.

Wszyscy cieszyliśmy się obrazem powtarzającym się na całym świecie codziennie białych dzieci bawiących się z ciemnymi dziećmi i wiedząc, że one są przygotowywane do swojego ostatecznego zniszczenia. Możemy zrujnować starożytną czystą linię krwi aryjskiego dziecka przekonując go czy ją do altruizmu płodzenia międzyrasowych dzieci.

Musimy ujawnić mieszanie ras w ośrodkach miejskich na przedmieścia i tereny wiejskie tego kraju. Teraz opracowujemy  bardziej agresywne programy integracji tych terenów poprzez HUD. Warto zapłacić każdą cenę żeby zgładzić następne pokolenie białych dzieci. Chcemy by każdy biały ojciec poczuł ból, że jego dzieci poślubią kolorowych kumpli i będą produkować 2-rasowe dzieci.

Musimy wykorzystać naszą siłę by zniechęcić Białych mężczyzn i kobiety, którzy nadal upierają się na łączeniu do produkcji czystszych Białych dzieci. Będą poddawane ostracyzmowi, nie staną się częścią Nowego Społeczeństwa wszystkich ras. To zniechęci większość z nich. Zajmiemy się mniej kooperatywnymi Gojami mordem i więzieniem. Wreszcie zobaczymy koniec białej rasy. Wrażliwe białe dzieci będą miały umysły uformowane w agentów własnego zniszczenia.

Już teraz nasze wysiłki doprowadziły do tego, że „mężczyźni” tej rasy płaszczą się u naszych stóp. Panowie, wy i wasi przodkowie ciężko pracowaliście, aby mieć pewność, że będziemy w stanie utrzymać los tej rasy w naszych rękach. Teraz go mamy. Niech zginą aryjscy Goje (bydło)!”

Zamierzamy nadal walić w martwych białych mężczyzn, i żywych, a także kobiety, aż zniszczy się konstrukcję społeczną znaną jako „biała rasa”, nie „zdekonstruuje”, a zniszczy. Nawet jeśli rozsądek mówi, nawet krzyczy z całą siłą, absurdalność tej konfrontacji między małym i nieznaczącym narodem Izraela [tj. całym żydostwem na świecie, nie tylko „państwem Izrael”] i resztą ludzkości… jako absurd, jako niespójną i jako potworną jak może się wydawać, uczestniczymy w bliskiej walce między Izraelem i narodami – i to może być tylko ludobójcze i całkowite, gdyż dotyczy naszej tożsamości i ich”.  – Yitzhak Attia, Israel Magazine, kwiecień 2003

Jesteśmy mądrzy – jesteśmy potężni, i w odpowiednim czasie wymieszamy gojowskie kobiety z Czarnymi, i za 50 lat będziecie wszyscy wymieszani. Murzyni lubią p—ć wasze białe kobiety, i zachęcamy do tego wykorzystując ich dla naszych korzyści„. – Howard Rosenthal

 „NARÓD ŻYDOWSKI  jako całość stanie się swoim Messiah. Zdobędzie dominację światową dzięki rozkładowi innych ras, zniesieniu granic, zlikwidowaniu monarchii, i ustanowieniu Republiki Świata, w której Żydzi będą wszędzie mieć przywilej obywatelstwa. W tym Nowym Porządku Świata Dzieci Izraela dostarczą wszystkich liderów nie napotykając na sprzeciw.

„Rządy różnych narodów tworzących Republikę Świata bez trudności wpadną w ręce Żydów. Wtedy będzie możliwe żeby żydowscy liderzy znieśli własność prywatną, i wszędzie wykorzystywać zasoby państwa. W ten sposób spełnią się obietnice Talmudu, w którym jest powiedziane, że kiedy nadejdą czasy mesjańskie, Żydzi będą mieć w rękach wszelką własność całego świata”. – Baruch Levy, List do Karola Marksa, La Review de Paris, s. 574, 1.06.1928

I w końcu…  Żydzi żądają: „Europa MUSI stać się multikulti czy Białym to się podoba czy nie” / Jews demand: “Europe MUST become multicultural whether Whites like it or not”

„Szwecja która już nie istnieje i nigdy nie do odzyskania…” – Żyd Göran Rosenberg.

Szwedzki kościół zaprosił wywrotowego żydowskiego lidera Görana Rosenberga by wygłosił przemówienie do szwedzkich polityków na ceremonii otwarcia dla rządu. W ludobójczym przemówieniu, Żyd otwarcie celebruje zagładę aryjskiej rasy:

„… Multikulturalizm jest przeznaczeniem i wyzwaniem dla Europy czy Europejczycy chcą tego czy nie…”

Brudny wróg Żyd Göran Rosenberg jest nielegalnym okupantem Szwecji. Jako niezaproszony zagraniczny gość, wykazał swoją wdzięczność narodowi szwedzkiemu, entuzjastycznie lobbując za zastąpieniem i zagładą oryginalnej tubylczej populacji poprzez „imiwazję”.

Źródło artykułu: Światowy Kongres Żydów i oficjalne powitanie z zadowoleniem nie-białej inwazji / World Jewish Congress and Official German Jewry Welcome Nonwhite Invasion http://www.redicecreations.com/article.php?id=35325

Światowy Kongres Żydów i Główna Rada Żydów w Niemczech wydały formalne oświadczenie z zadowoleniem witające nie-białą inwazję na Niemcy, nazywając ją „słuszną rzeczą” i „ewolucją w kierunku otwartego społeczeństwa”.

Jednocześnie, oczywiście, obie organizacje żydowskie popierają Izrael, który ma jedynie politykę imigracyjną tylko dla Żydów / Jews-only immigration policy i które sprawdza potencjalnych imigrantów by zobaczyć czy mają żydowskie DNA / checks potential immigrants to see if they have Jewish DNA.

W formalnym oświadczeniu opublikowanym w Die Welt w Niemczech /In a formal statement published in Die Welt newspaper in Germany, zatytułowanym „Wir Juden wissen, wie bitter Flucht ist” (My Żydzi rozumiemy co oznacza bycie uchodźcą), Ronald S. Lauder, przewodniczący Światowego Kongresu Żydów (WJC) i dr Josef Schuster, przewodniczący Głównej Rady Żydów w Niemczech i wiceprzewodniczący WJC, zaatakował wszystkich Niemców przeciwnych zalewowi ich kraju przez nie-białych, nazywając ich „neo-nazistami”.

Widzimy ogromną falę spontanicznego zaangażowania obywatelskiego, i podejmuje się decyzje administracyjne dużo szybciej niż było wcześniej w Niemczech. To zdobyło Niemcom nowych sympatyków na świecie” – napisali żydowscy liderzy.

Przez wiele lat były skargi o niechęci kraju do stania się krajem imigracyjnym, i o braku 'kultury witania'. Biorąc pod uwagę to co widzieliśmy w ostatnich tygodniach, tak oczywiście w ogóle nie jest” – kontynuowali Lauder i Schuster – ignorując to, że ich kraj, Izrael, aresztuje, przetrzymuje i deportuje Trzecio-Światowców, którzy usiłują osiedlić się państwie tylko dla Żydów.

Społeczność żydowska, zarówno w Niemczech jak i na świecie, z zadowoleniem wita tę ewolucję w kierunku otwartego społeczeństwa. To jest dobra rzecz„.

Ignorując też to, że żydowskie lobby i państwo żydowskie jest powodem przemocy na Bliskim Wschodzie / the Jewish state is the cause of all the violence in the Middle East, dwaj żydowscy liderzy stwierdzili, że fala „uchodźców” z Syrii ucieka z powodu „religii”.

W rzeczywistości, oczywiście, oficjalne liczby pokazują, że ponad 70% „uchodźców” nawet nie jest z Syrii / over 70 percent of the “refugees” are not even from Syria, a z innych krajów Trzeciego Świata – nikt z nich nie byłby mile widziany w Izraelu.

Co więcej, izraelskie państwo – które popierają obaj Lauder i Schuster – powiedziało absolutnie jasno, że nie przyjmie ani jednego uchodźcy z Syrii / has made it absolutely clear that it will not take a single genuine refugee from Syria, i nawet wybudował nowy mur by zapobiec dostaniu się uchodźców do tylko dla Żydów państwa.

Dwaj ważni Żydzi zażądali żeby zalew nie-białych najeźdźców podzielić na wszystkie europejskie kraje:

Co teraz jest konieczne to nie tylko przypisanie ich do różnych krajów, ale też dłużej trwające wsparcie. Zima w kraju, a uchodźcy wymagają dobrych domów. Nie wystarczy dać im namioty, precle czy miśki„.

Żydowscy przywódcy również starali się podkreślić, że nowy zalew nie-białych musi stać się zwolennikiem Izraela i uwierzy w żydowską narrację holokaustyczną:

Ważne również jest to, że ci którzy teraz nie mogą wrócić do swoich ojczyzn poznają nasze zachodnie wartości. W Niemczech, to oznacza szacunek do wartości zapisanych w konstytucji oraz też akceptację tego, że poparcie dla Izrael jest częścią politycznego DNA tego kraju. Co więcej, społeczeństwo generalnie zgadza się, że musi być pamiętany holokaust„.

Następnie ci dwaj ważni Żydzi potępili wszystkich Niemców, którzy mogą być przeciwni inwazji, ostrzegając przed nie tylko sprzeciwem fizycznym, a nawet pokojowej opozycji politycznej:

Ale obrazy dobrych Niemiec jakie teraz widzimy nie powinny ukrywać pewnych negatywnych aspektów: dalej są ataki na domy szukających azylu, i może wystąpić reakcja w przyszłych wyborach na rzecz pewnych partii politycznych chcących wykorzystać strach wiązany z kryzysem uchodźczym„.

W Izraelu normą jest żeby partie polityczne były ultra-ksenofobiczne, i nie zezwalały na małżeństwa Żydów z nie-Żydami, jak i między homoseksualistami / to be ultra-xenophobic, and to outlaw marriage between Jews and non-Jews, as well as between homosexuals – wszystko co Lauder i Schuster, i ich wspólnoty we wszystkich zachodnich krajach, potępiliby gdyby praktykował je którykolwiek z europejskich krajów.

Hipokryzja jest uderzająca: z jednej strony zorganizowana wspólnota żydowska w krajach europejskich żąda akceptacji przez Europejczyków inwazji Trzeciego Świata, a z drugiej fanatycznie popierają Izrael, który prowadzi wyraźnie opartą na rasizmie politykę imigracyjną, i który wyrzuca wszystkich najeźdźców z Trzeciego Świata, którzy mogliby się wślizgnąć.

Źródło: newobserveronline.com

Tłum. Ola Gordon

http://birthofanewearthblog.com/the-jewish-agenda-to-destroy-the-white-race/

The Jewish Agenda to Destroy the White Race

5 thoughts on “Żydowski plan zniszczenia białej rasy

 1. Biała Rasa to Biblijny Izrael w szczególności Słowianie,jest to przekaz od ludzi starszych u schyłku swojego życia, którzy są świadomi swojego pochodzenia.Ten temat powraca co jakiś czas jak bumerang i bardzo dobrze.Dlatego My Słowianie jesteśmy tak znienawidzeni przez żydów którzy zagarneli nasze pochodzenie i robią z Nas niewolników.

 2. „Holokaust” niejedno ma imię…

  Tekst ocalony ze zlikwidowanej strony internetowej pn. „Szerszeń” (archiwum)

  STWORZONE KŁAMSTWO

  Przez ponad wiek świat był karmiony wiedzą o dzikości mordowanych Indian przez szlachetnych przybyszów z zachodu Europy niosących im cywilizację. W tych opowieściach zbrodnie Indian przechodziły ludzkie pojecie, obrona mordowanych szlachetnych ludzi, przed dziczą była w pełni uzasadniona, a już wpędzenie Indian do rezerwatów, zamiast ich wymordowanie, było aktem altruizmu. Przez ponad sto lat monopol pisania „prawdy” miała tylko strona morderców. W końcu XX wieku prawdy nie dało się ukryć. Poznaliśmy całą prawdę o wyczynach pionierów zachodu. Poznaliśmy „bohaterstwo” przybyszów przeciw zupełnie bezbronnym mieszkańcom ziem ameryki, uzbrojonym w dzidy i łuki. Przeciw tym bezbronnym ludziom stanęły hordy morderców uzbrojonych w karabiny maszynowe i działa. Regularna Armia USA napadała na wioski indiańskie mordując ich mieszkańców do nogi. Bohater narodowy USA George Custer wymordował do nogi wieś indiańską, w której były wyłącznie dzieci, kobiety i starcy. Przybysze rabowali ziemie i menie tubylców mordując ich obrońców. Część niezamordowanych- głownie starców, kobiet i dzieci zapędzili jak zwierzynę do rezerwatów lokowanych na terenach jałowych, na których nie było możliwości polowań. Opiekunami Indian w rezerwacie byli ich mordercy, to oni rozdawali im jedzenie, kiedy mieli chęć i dobry humor. Dziesiątki tysięcy Indian zmarło w rezerwatach z głodu, tysiące zastrzelili pijani nadzorcy, którzy w rezerwatach urządzali sobie na nich polowania. Rząd USA płacił dwa dolary za lewe ucho Indianina, jednego dolara za ucho Indianki i dziecka, nikt nie wie jak je rozpoznawano. W praktyce, rezerwaty w USA były pierwszymi obozami zagłady w nowożytnych dziejach świata. To w USA zabijano dzieci w imię eugeniki, dr Mengele był nędznym epigonem medycznych doświadczeń naukowców z USA, podobnie jak Hitler ze swoimi obozami zagłady wzorowanymi na doświadczeniach z USA Na grobach zamordowanych Indian zbudowano USA. Dziś, gdy część prawdy się przebiła do świadomości społecznej, nie ma pisarzy, nie ma reżyserów, którzy chcieliby gloryfikować zbrodnie USA, a chociaż pokazać prawdę o tamtych czasach, o zbrodniach ludobójstwa popełnionych na zupełnie bezbronnym narodzie. Dziś tematu swojego ludobójstwa USA nie podejmuje, nie chce również pamiętać, że napadli na bezbronny Meksyk rabując mu dwa i pół miliona kilometrów kwadratowych ziem w tzw. wojnie o Teksas. Ale o zbrodniach Turków wobec Ormian pamiętają nawet szczegóły. Podobnie jak prawda z Indianami ma się prawda ze szlachetnymi kowbojami, z rewolwerowcami, dla których honor był ważniejszy od życia. Którzy stawali do szlachetnej walki, kto szybciej wyjmie rewolwer. Przez ponad 70 lat jesteśmy karmieni bredniami o dzielnych szeryfach, wspaniałych rewolwerowcach i bezpieczeństwie ludzi nieuzbrojonych, których szlachetny rewolwerowiec nie tknął i te mity przerodziły się w prawdy objawione i w te mity ogromna większość z nas wierzy. A prawda jest paskudna, odrażająca i nie ma nic wspólnego z rycerskością pospolitych złodziejów, bandziorów i morderców. Wszędzie królowała przemoc, w miarę bezpiecznie było w miejscowościach stacjonowania armii. Nikt nie stawał do żadnych pojedynków, sprawy załatwiano z zaskoczenia, strzał w plecy był bezpiecznym strzałem dla strzelającego. Napaści zbrojnych band na osady, gwałty, rabunki, podpalenia, morderstwa były codziennością na tzw. dzikim zachodzie. Pisane bajdy, a potem filmy, ukształtowały naszą wiedzę o dzikim zachodzie, w tych bredniach pospolici zwyrodnialcy stali się szlachetnymi obrońcami bezbronnych mieszkańców kresów dzikiego zachodu. Wystarczyło sto lat powtarzania kłamstw, by morderca dzieci był bohaterem narodowym USA, by ludobójcy Indian przemienili się w szlachetnych obrońców mieszkańców zachodu przed atakami niebezpiecznych Indian.

  – JWP

 3. Żydy nas nienawidzą bo przecież w „naturze ich leży nienawidzić tych, których się skrzywdziło”. My im przypominamy o ich kurestwie i dzięki temu przypomina im się kim właściwie są. Żyd, żydo-chazar to KAT UDAJĄCY OFIARĘ. Ale nic nie trwa wiecznie i na was przyjdzie pora bandyci talmudyczni. A litości już nie będzie. Tak się daliście światu we znaki na każdym kontynencie, że nadchodzi czas zapłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.