Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Żydowski plan dominacji świata. Nathanael Kapner (Żyd)

Żydowski plan dominacji świata. Nathanael Kapner (Żyd)

Głównym celem żydostwa jest podbój świata. By to osiągnąć międzynarodowe żydostwo przejęło kontrolę nad bankami, mediami, instytucjami politycznymi, naukowcami oraz ośrodkami wojskowymi/przemysłowymi.

a

Żydowski plan dominacji świata został przedstawiony w manifeście zwanym „Protokoły mędrców Syjonu”. Jak mówi szanowany naukowiec, dr Henry Makow, „Protokoły są planem NWO – głównym planem Illuminati”.

„Celem żydostwa” mówi dr Makow „jest zniszczenie zachodniej cywilizacji poprzez zniszczenie jej czterech filarów: 1. rodziny, 2. narodu/rasy, 3. religii i 4. demokracji. Dr Makow również udowodnił, że Protokoły są prawdziwe a nie podrobione.

Duża część programu zniszczenia zawarta w Protokołach ma miejsce na naszych oczach: manipulacja gospodarką poprzez monopol bankowy, manipulacja w systemie edukacyjnym przez fałszowanie wydarzeń historycznych, manipulacja kulturą przez podważanie moralności chrześcijańskiej, manipulacja systemami politycznymi przez korupcję i finansowanie wybranych kandydatów politycznych, oraz manipulacja zjawiskami społecznymi przez wydarzenia kryzysowe prowadzące do zlikwidowania swobód obywatelskich.

Międzynarodowe żydostwo i militaryzm

Izraelska masakra cywilów na terenie Gazy stanowi przygotowanie do globalnego „militarystycznego” ataku ze strony światowego żydostwa na to co pozostało z historycznej cywilizacji chrześcijańskiej. Ze względu na wymyślony program zwany „wojną z terrorem” zbójeckie państwo Izrael wykorzystuje swoją moc militarną przez współpracę z siłami zbrojnych Zachodu.

Wiele wspólnych przedsięwzięć między Izraelem i międzynarodowymi kontrahentami w dziedzinie obronności stanowi część planu Izraela do pełnej „globalizacji” programu syjonistycznego. I ostatni pakt Izraela z NATO w zakresie „wspólnego wywiadu i zaangażowania we wspólnych ćwiczeniach wojskowych,” umacnia żydowski plan dominacji poprzez wymuszanie na zachodnim świecie.

„Ćwiczenia antyterrorystyczne” są następnym etapem w żydowskim planie światowej dominacji. We wrześniu 2008 roku, Anti Defamation League wsparła takie „szkolenie” wysyłając pewną liczbę oficerów policji USA (wszystko opłacone) do Izraela pobrać od izraelskich grup SWAT.

I ostatnio, współpraca między izraelskim i amerykańskim kontrahentem obronnym CACI International ujawniła ich wspólny udział w torturowaniu obywateli irackich w notorycznym więzieniu Abu Ghraib.

Myślę, że żydowski plan światowej dominacji jest w pełnym rozkwicie.

Brat Nathanael Kaper, tłumaczenie Ola Gordon

Źródło: http://www.realjewnews.com/?p=360

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *