Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Żydowski NWO w Polsce – wszystko już gotowe

Żydowski NWO w Polsce – wszystko już gotowe

AA9EA815E8DB9ED896E5F996B55E79Zajmując się tematyką NWO i elektronicznego nadzorowania obywateli często skupiamy się na kwestii czipowania czy też elektronicznych tatuaży. Zapominamy jednak, że samo „znamię bestii” bez odpowiedniej infrastruktury technologicznej software oraz hardware niewiele znaczy. W poniższym tekście staramy się wykazać, iż „czipowanie” będzie ostatnim elementem planu zniewolenia ludzkości, planu, który od dawna jest skutecznie realizowany i wdrażany w Polsce.

PESEL

Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności został wprowadzony w Polsce w 1979 przez organy państwa na mocy ustawy z 10 kwietnia 1974 r. o ewidencji ludności i dowodach osobistych. Po skutecznie przeprowadzonej transformacji z Polski Ludowej do III RP nowa władza postanowiła przeprowadzić informatyzację systemu PESEL. W 1993 roku przedsięwzięcie to zostało zlecone izraelskiej spółce Sapiens, której właścicielem był brat Jacka Kuronia, Andrzej Feliks Kuroń. Spółka Kuronia za pomocą narzędzi Sapiens opracowywała systemy m.in. dla Narodowego Banku Polskiego, PKO BP, Kancelarii Sejmu, Kasy Rolniczych Ubezpieczeń Społecznych (KRUS), a także dla PZL Warszawa Okęcie.

Obecny prezes Sapiens International – Roni Al-Dor – służył w izraelskich siłach powietrznych, ukończył też prestiżową uczelnię informatyczną podlegającą sztabowi sił powietrznych Izraela. Rami Doron, jego kolega z zarządu, przez sześć lat był ekspertem od elektroniki w armii Izraela. Sagi Schliesser – kolejna postać z kierownictwa Sapiens – przez wiele lat stał na czele Computer Training School w żydowskich siłach obronnych. Martin Greenberg – wiceprezes Sapiens – przez 8 lat pracował w wojskowym centrum komputerowym „Mamram”, specjalistycznej jednostce przetwarzającej informacje dla wszystkich jednostek wojskowych Izraela. Stworzyła ona m.in. specjalną wewnętrzną sieć komputerową (tzw. system intranetowy) na użytek izraelskiej armii. W latach 90 spółka wykonywała zlecenia m.in. dla izraelskiego wojska i wielu światowych koncernów, jak IBM, Nissan czy Norwich Union.

eWUŚ

W ostatnich latach w Polsce miała miejsce integracja systemu ubezpieczeń (ZUS i KRUS) z systemem PESEL. Do końca roku 2012 każdy pacjent miał prawo korzystać z usług medycznych na podstawie dowodu ubezpieczenia, np. RMUA lub wydruku potwierdzenia przelewu składki zdrowotnej do ZUS. Z początkiem stycznia 2013 roku obowiązuje nas Elektroniczna Weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców (eWUŚ). Od tego dnia wymagane jest okazanie dokumentu zawierającego numer PESEL np. dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, by móc skorzystać z leczenia i refundowanych leków. Informacje zgromadzone w systemie eWUŚ są aktualizowane codziennie wg danych otrzymywanych m.in. z ZUS i KRUS i przedstawiają stan uprawnień pacjenta w dniu, w którym dokonano sprawdzenia.

EDM

Elektroniczna Dokumentacja Medyczna (EDM) niedługo stanie się rzeczywistością. Każda placówka medyczna jest bowiem ustawowo zobowiązana do wdrożenia i prowadzenia dokumentacji medycznej wszystkich pacjentów w formie elektronicznej od 1 sierpnia 2014 roku. Jednym z wymogów dla prowadzenia dokumentacji medycznej jest nr PESEL, który jest równocześnie identyfikatorem pacjenta w placówce medycznej.

Elektroniczny dowód osobisty

W 2008 roku rząd polski rozpoczął pracę nad wprowadzeniem elektronicznych dowodów osobistych. Termin wprowadzenia dowodów przekładano już kilka razy. Ostatni odwołany termin to lipiec 2014 roku. W grudniu Ministerstwo Spraw Wewnętrznych miało przygotowane 85 proc. projektu technicznego oraz ukończone ok. 15 proc. prac programistycznych. Wystartował również specjalnie przygotowany portal, który można znaleźć pod adresem obywatel.gov.pl. Ekipa Tuska rozkradła do tej pory w ramach tego projektu 370 mln zł, a jak poinformowało MSW w styczniu 2014 r. dowodów elektronicznych nie będzie wcale. Rząd planuje wprowadzić nowe dowody osobiste, ale bez warstwy elektronicznej.

Zmiana decyzji marionetkowego rządu Tuska, który pracuje dla żydowskiej mafii za to co zdoła ukraść, nie dziwi w świetle informacji napływających do nas z Rosji. Planowane wprowadzenie rosyjskiej Uniwersalnej Elektronicznej Karty (UEK) zostało po raz kolejny odroczone. Jak z końcem roku informował rząd Rosji karta ta zostanie zastąpiona elektronicznym paszportem — a raczej — paszporty elektroniczne które obecnie obowiązują w Rosji będą pełniły funkcję karty UEK. Jak poinformowała w październiku 2013 r. rosyjska Rada Ministrów posiadanie elektronicznego paszportu stanie się obowiązkowe od 2015 roku. Pisaliśmy o tym w połowie styczniu w tekście Realizowanie planów Antychrysta. Zamiast UEK światowy elektroniczny paszport?!

Czy Polskę czeka ten sam scenariusz? Czy miejsce dowodu osobistego zajmie paszport elektroniczny?

z7562971Q,Paszport-biometrycznyPaszporty biometryczne

Bezpośrednim pretekstem do wprowadzenia paszportów biometrycznych były wydarzenia z 11 września 2001 w USA. W 2002 roku przedstawiciele 188 państw podpisali konwencję „Nowy Orlean” która zobowiązuje państwa świata do wprowadzenia paszportów biometrycznych.

Elektroniczne paszporty weszły w Polsce w życie 28 sierpnia 2006 roku, ministrem który je wprowadził był Ludwik Dorn. Wszystkie paszporty wydawane obecnie w Polsce są paszportami biometrycznymi. Nie ma możliwości wydania paszportu bez numeru PESEL.

Paszport biometryczny to dokument tożsamości odczytywany przy pomocy bezprzewodowej technologii RFID. Zawiera dane biometryczne takie jak linie papilarne czy wzór siatkówki oka. Informacje są przechowywane na elektronicznym chipie. Paszporty te mają wbudowany mikroprocesor oraz antenę fal radiowych, dzięki czemu działają jak karty zbliżeniowe. Technologia RFID, na której oparte są paszporty biometryczne, w chwili obecnej jest wykorzystana w wielu dziedzinach naszego życia: płatniczych kartach zbliżeniowych Paypass, kartach komunikacji miejskiej, kartach bibliotecznych, opaskach szpitalnych itp.

Wiele wskazuje na to, że paszport biometryczny stanie się polskim elektronicznym dowodem osobistym. Rząd Tuska nie szczędzi pieniędzy na służbę zdrowia. Jest to jedyny obszar finansowania z budżetu państwa gdzie wydatki od kilku lat systematycznie rosną. Przyczyną tego jest wdrażanie programu „informatyzacji służby zdrowia”, który już teraz zintegrował system PESEL z systemem ubezpieczeń ZUS (eWUŚ). Obecnie wdrażana jest Elektroniczna Dokumentacja Medyczna, dzięki której nasze dane medyczne znajdą się w jednym Powszechnym Elektronicznym Systemie Ewidencji Ludności (PESEL). Kolejnym etapem stanie się zastąpienie plastikowych dowodów osobistych paszportami elektronicznymi z czipem RFID.

Obecnie jesteśmy w przededniu finansowego Armagedonu. Planowana jest hiperinflacja dolara i euro, co doprowadzi do całkowitego załamania się wszystkich walut światowych a w konsekwencji, całej światowej gospodarki. W zamian za umorzenie długów wymagane będzie przyjęcie nowej, światowej, elektronicznej waluty.

Infrastruktura do przeprowadzenia tej operacji już jest gotowa.

SUPLEMENT

Państwa posiadające paszport elektroniczny RFID.

Austria (dostępny od dnia 16 czerwca 2006 r.)

Belgia (wprowadzony w październiku 2004 r.)

Bułgaria (wprowadzony w lipcu 2009 r., dostępne od dnia 29 marca 2010 r.):

Chorwacja (dostępny od 1 lipca 2009)

Cypr (dostępny od 13 grudnia 2010)

Czechy (dostępny od 1 września 2006 r.)

Dania (dostępny od 1 sierpnia 2006 r.)

Estonia (dostępny od dnia 22 maja 2007 r.)

Finlandia (dostępne od 21 sierpień 2006)

Francja (dostępny od kwietnia 2006 r.)

Niemcy (dostępny od listopada 2005)

Grecja (dostępne od 26 sierpnia 2006 r.)

Węgry (dostępny od dnia 29 sierpnia 2006 r.)

Irlandia (dostępny od 16 października 2006)

Włochy (dostępny od 26 października 2006 r.)

Łotwa (dostępny od dnia 20 listopada 2007 r.)

Litwa (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)

Luksemburg (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)

Malta (dostępny od dnia 8 października 2008 r.)

Holandia (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)

Polska (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)

Portugalia (dostępna od 31 lipca 2006 r.)

Rumunia (dostępny od 31 grudnia 2008 r.)

Słowacja (dostępny od dnia 15 stycznia 2008 r.)

Słowenia (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)

Hiszpania (dostępne od 28 sierpnia 2006 r.)

Szwecja (dostępny od października 2005 r.)

Anglia (wprowadzone marca 2006 r.)

Albania

Argentyna

Armenia

Australia

Azerbejdżan

Bośnia i Hercegowina

Brazylia

Brunei

Kanada

Chiny

Dominikana

Egipt

Ghana

Hongkong

Islandia

Indie

Indonezja

Irak

Izrael

Japonia

Kosowo

Makao

Macedonia

Malezja

Mołdawia

Czarnogóra

Maroko

Nowa Zelandia

Nigeria

Norwegia

Pakistan

Filipiny

Katar

Rosja

Arabia Saudyjska

Serbia

Singapur

Somalia

Korea Południowa

Sudan Południowy

Sudan

Szwajcaria

Tajwan

Tadżykistan

Tajlandia

Togo

Turcja

Turkmenistan

Ukraina

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Stany Zjednoczone

Uzbekistan

Wenezuela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.