Strona główna > Polska > „Żydowski James Bond” na misji w Polsce. „To jest nasza ziemia i chcemy ją odzyskać!”

„Żydowski James Bond” na misji w Polsce. „To jest nasza ziemia i chcemy ją odzyskać!”

Meir Bulka, nazywany „Żydowskim Jamesem Bondem”, przebywa w Polsce z misją odnalezienia starych żydowskich cmentarzy. Używa w tym celu m.in. dronów. Ma już na swoim koncie pierwsze sukcesy, a w sądach próbuje rozstrzygnąć, kto ma prawo do użytkowania tych gruntów.

Bulka to założyciel organizacji J-Nerations, zajmującej się ochroną żydowskich miejsc pochówku w Polsce i innych częściach Europy. Szuka nieistniejących już cmentarzy żydowskich i w ten sposób udowadnia naruszenie wrażliwości społeczności żydowskiej.

Do Polski przyjechał po raz pierwszy w 2015 roku, by podążać śladami swoich przodków. Pochodzi z rodziny chasydzkiej i większość swojego życia pracował w gastronomii. Gdy natknął się na niszczejący cmentarz żydowski w Ostrowcu Świętokrzyskim zrozumiał, że teraz jego misją życiową będzie walka o należytą pamięć tych miejsc.

Bulka chciał wyjaśnić tę sprawę z burmistrzem Ostrowca Świętokrzyskiego, ale niewiele wskórał. Mógł wprawdzie odnowić niszczejący cmentarz, ale z własnych, a nie gminnych środków. Wrócił więc do Izraela i założył wspomnianą wcześniej organizację J-Nerations. Zaczął działać pod zmienionym szyldem.

Działalność oficjalna

Na początek w Ostrowcu Świętokrzyskim postawił grobowiec rabina Meira Jechiela. Cadyk chasydzki działał w tym mieście na przełomie XIX i XX wieku. Nagrobek został otoczony płotem i służy jako miejsce pielgrzymek dla uczniów rabina.

Szukam cmentarzy, które zostały przekształcone w boiska sportowe, parkingi, parki i baseny. Miejsc, w których zostało zrobione wszystko, by wyeliminować pamięć o cmentarzach – mówi Bulka.

Następnie Bulka działał w Kazimierzu Dolnym i odnalazł grób zmarłego w połowie XIX wieku innego chasydzkiego rabina, Rebe Jechekelka. Problem polega jednak na tym, że obecnie znajduje się tam boisko miejscowej szkoły.

To jest nasza ziemia i chcemy ją odzyskać, żeby wybudować tutaj dom modlitwy. Teren boiska był cmentarzem żydowskim. Znajdowało się tutaj ponad 200 pochówków. Dla nas to jest święta ziemia i nie zgadzamy się, żeby bawiły się na niej dzieci. W ten sposób nie nauczymy ich tolerancji i szacunku – tłumaczył Bulka.

Żydzi nie zgadzają się, by wykorzystywać ten teren do gry w piłkę. Sprawa trafiła więc do prokuratury, niedługo odbędzie się pierwsza rozprawa. Organizacje żydowskie wywalczyły też renowację cmentarza żydowskiego w Warszawie, na którym znajduje się ok. 250 tys. grobów. Co ciekawe, w całości finansuje to polski rząd za kwotę blisko 30 mln dolarów.

Najnowszym osiągnięciem Bulki jest odnalezienie grobu zmarłego w 1831 roku rabina Itamara Wohlgelerntera. Cała operacja zajęła pół roku. Na podstawie starych map szukał, w którym miejscu mógł być pochowany niemal 200 lat temu rabin. Przestudiował archiwalne zdjęcia satelitarne, własności gruntów, pytał miejscowych naocznych świadków, a nawet używał dronów, by dokładnie sprawdzić teren.

Ostatecznie wyszło mu, że szczątki rabina Wohlgelerntera znajdują się na prywatnej obecnie posesji w Końskowoli koło Lublina. Bulka chciał użyć radaru penetrującego grunty, by dokładnie zlokalizować stare groby. Właściciel jednak odmówił, więc panowie prawdopodobnie spotkają się w sądzie.

Przejmowanie ziem

Przed II wojną światową w Polsce mieszkało ok. 3,5 mln Żydów i znajdowało się ok. 1200 cmentarzy żydowskich. Większość z nich jest teraz w opłakanym stanie lub w ogóle nie istnieje. Za taki stan rzeczy organizacja J-Nerations obwinia okupacje niemiecką i rosyjską w Polsce.

Natomiast za brak należytej pamięci oraz niepodjęciu działań pod obaleniu komuny, obrywa się już aktualnym władzom Rzeczpospolitej oraz społecznościom lokalnym, które według Bulki nie robią dostatecznie wiele, by tę kwestię unormować.

Są ludzie, którzy zajmują się wybielaniem przeszłości i nigdy nie przyszło im do głowy, że pewnego dnia Żydzi wrócą tutaj, by szukać swoich nagrobków – mówi.

Dlatego też Bulka będzie nadal przebywał w Polsce i szukał kolejnych cmentarzy, które całkowicie zniknęły z mapy i po których nie ma praktycznie śladu. Po to, by ziemie te odzyskać dla żydowskich przodków.

Źródło: haaretz.com/nczas.com

Za: https://nczas.com/2019/07/24/zydowski-james-bond-na-misji-w-polsce-to-jest-nasza-ziemia-i-chcemy-ja-odzyskac-dronami-szuka-cmentarzy-i-chce-przejmowac-grunty/

19 thoughts on “„Żydowski James Bond” na misji w Polsce. „To jest nasza ziemia i chcemy ją odzyskać!”

 1. To roszczeniowcy. Wszystko im się należy a mają tylko to co ukradli. Co une w ogóle robią na całym świecie? Popędzić to gówno tam skąd przyszli a nie przygarniać i tolerować ich psychopatyczne pierdolce. Dość już krzywd wyrządzili całemu światu psychole. Świat beż potworów podających się za żydków byłby RAJEM.

  1. Oni żyją z pracy innych ludzi. To mają zapisane w świętym pięcioksięgu jako prawo. Rotschild kupował rosyjskim żydom ziemie w Argentynie dawał im dosłownie wszystko domy krowy narzędzia i to co trzeba byle zajęli się normalną pracą i życiem. Żaden nie został na wsi, wszyscy obdarowani sprzedali to co dostali i uciekli do miast pasożytować na lichwie.

 2. „Czopki”u władzy tylko pchają pieniądze w to co żydowskie, na Polskie dzieci i innych chorych niema ,bo rodziny i znajomi muszą żebrać u ludzi o jakieś wpłaty żeby mogli specjalistyczne leczenie podjąć za granicą.Dla żydów pieniądze leją szerokim strumieniem.

 3. Czytam i widzę, że ilość naszych gości – osób wyznania mojżeszowego, mieszkających w II RP przed II wojną nam się „rozmnaża”. Mamy już 3,5 miliona.
  Prawda jest trochę inna. Wg spisu powszechnego z 1931 roku osób wyznania mojżeszowego było w II RP około 3,2 miliona. Emigrowało w następnych latach od 100 tys. do 120 tysięcy rocznie. To ile było takich osób 31.08.1939 roku w całej II Rzeczpospolitej?

 4. Jestem z Ostrowca. Kirkut mam jakieś 150 metrów od mojego domu. To co jest napisane w tym artykule to bezedury. Po pierwsze cmentarz żydowski jest odnowiony od jakichś 25 lat. Po drugie nie ma pomnika „otoczonego płotem”. Pejsy postawiły tam szopę ze 3-4 lata temu. Rozkradane są rynny a patologia pisze na niej, że Anka to urwa… Jak macie pytania to pytajcie. Jak chcecie fotki to zrobie…

 5. Apel do wszystkich polaczków trzymających swoje brudne polskie łapy na majątkach moich przodków. Oddajcie wszystkie kamienice robaki! Jak wam nie wstyd, zachowujecie się jak hieny! Podczas kiedy moi przodkowie po nocach uczyli się jezyków obcych i trudnej sztuki kupiectwa, wasi przodkowie prodzkowie byli zwykłymi śmieciami i psami i przetrwaniali te nieliczne śmieci ktore posiadali chlejąc i wspolpracując z nazistami.Oddajcie majątki jeszcze raz powtarzam! Polska oddaj majątki które zagrabiłaś mojego, mojemu ludowi. To ostatnie wezwanie zanim Wielka Moc Izraela sama się o nie upomni a fala Izraelitów zaleje wasze ujowe miasta i zrobi tam porządek.

  1. @hagany.napewno się niedoczekasz chazarski psie takiej chwili.kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.zapłaćcie najpierw za gościnę.Gdyby nie Polacy Słowianie to byście się wszyscy sami powybijali.Tam gdzie się pojawicie tam jest płacz, krew i wojny.

  1. Hahahaha, polaka-robaka nie stać nawet na ryż, a co dopiero na podróż do Hajfy gdzie mam piekny dom zakupiony z dywidend. Na moje osiedle nie wpuszczają robaków bez przepustek. Przyjechać to możesz do nas kosić trawe, dostaniesz szekla to kupisz sobie cała biedronke. Ale ja wstydziłbym się zatrudnić polaka, bo polacy smierdzą, nie myją się, nie myją zębów, a ci nieliczni co myją to rzadko i dłużej niż przez dwieminuty, dlatego im zawsze śmierdzi z japy. Zęby mają pokryte takim białym twarogiem, szyjki zębów mają odsłonięte. Moja Żona Sara kiedyś zatrudniła z litości polke jako służącą za nocleg, to wypuszczaliśmy ją nocą bo był wstyd przed sasiadami, miała kołtuna i jakieś pajęczyny w nosie. Potem ją zwolniliśmy bo kradla ręczniki i wysyłała je do polski żeby sprzedać i mieć na ryż. To błagała na kolanach żeby tylko nie wracać do polski, bo ma chorą matke i małe dziecko z murzynem. Żona na nią naplula to tamta zaczeła chwytać te śline jak pies. Jej rodzice byli ociężałymi umysłowo sukinsynami z obrzydliwymi cialami i czujkami zamiast oczu jak mrowki, karaluchy i inne robactwo. Tośmy sie zlitowali że te ręczniki będzie spłacała w ratach na pięc lat. Wogole to polki powinny się starać dawać arabom i murzynom żeby usprawnić swój materiał genetyczny, bo taki Arab czy murzyn stoi na wysokim poziomie, w porównaniu z polskim żałosnym samcem, ktorego by rozwalił od jednego strzału.

 6. Wogóle to słowianie to są urodzeni niewolnicy, biedota i robole. Nazwa słowianin (specjalnie małą literą ) pochodzi od sclavus czyli niewolnik. Zawsze bedą biedni, bo biednym społeczeństwem można kierować jak stadem brudnych psów i o to własnie chodzi. My, Żydzi staraliśmy się ich ucywilizować i założyliśmy im państwo przez Moszka I, Abraham Ben Jakub opisał osiągnięcia żydowskich wojów w swojej kronice. A Kazimierz Wielki ktory też był Żydem i miał żydowską żonę Esterę Wielką nauczył polaczków sztuki budowania, bo słowiańskim zwyczajem spali w krzakach i rowach a na zime w ziemiankach dla świń. Nasze żydowskie geny zapladniajace wyselekcjonowane polskie samice przyczyniły się do stworzenia najwybitniejszych tzw. „polskich” artystów, uczonych i politykow, jak Mickiewicz Skłodowska, Piłsucki i Stanisławowski. Ale robaki nie zasługują na nasze doskonałe nasienie, chociaż polki błagają o nie na kolanach.

 7. Wogóle to słowianie to są urodzeni niewolnicy, biedota i robole. Nazwa słowianin (specjalnie małą literą ) pochodzi od sclavus czyli niewolnik. Zawsze bedą biedni, bo biednym społeczeństwem można kierować jak stadem brudnych psów i o to własnie chodzi. My, Żydzi staraliśmy się ich ucywilizować i założyliśmy im państwo przez Moszka I, Abraham Ben Jakub opisał osiągnięcia żydowskich wojów w swojej kronice. A Kazimierz Wielki ktory też był Żydem i miał żydowską żonę Esterę Wielką nauczył polaczków sztuki budowania, bo słowiańskim zwyczajem spali w krzakach i rowach a na zime w ziemiankach dla świń. Nasze żydowskie geny zapladniajace wyselekcjonowane polskie samice przyczyniły się do stworzenia najwybitniejszych tzw. „polskich” artystów, uczonych i politykow, jak Mickiewicz Skłodowska, Piłsucki i Stanisławowski. Ale robaki nie zasługują na nasze doskonałe nasienie, chociaż polki błagają o nie na kolanach.

 8. @hagany.poszczekaj sobie chazarski śmierdzący kundlu,tyle tylko możesz.czas plemienia żmijowego dobiega końca.te twoje”dywidendy”pochodzą z kradzieży jak wszystkie wasze majątki,w odpowiednim czasie wszystko zwrócicie.wiem że twoje chazarskie plemię manipulowało przy Biblii i tak żeście nakręcili że wmówiliście prawie wszystkim jako bylibyście narodem wybranym, tak masz rację ,jesteście wybrani do mordów ,wojen ,pedofilii i wszelakiej sodomii.wasz ojciec lucyper razem z wami niegodziwcami zostanie unicestwiony.

 9. Widzę że kolejne ścierwo się pojawiło parchate.gdyby nie „polaczki”to niemielibyście z kąd wykradać technologii ,światowi złodzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.