Strona główna > Polska > Żydowski dylemat prezydenta Dudy

Żydowski dylemat prezydenta Dudy

W przyszłym tygodniu ruszy trzeci akt dramatu „nowelizacja ustawy o IPN” czyli po naszemu wojna o polskie obozy zagłady.

Prezydent Andrzej Duda poślubił panią Agatę Kronhauser córkę Juliana Kronhausera polskiego żyda i wykładowcy UJ. Fakt ten jest obecnie wielkim filosemickim problemem przy podjęciu decyzji o podpisaniu noweli ustawy o IPN.

Prezydent RP Andrzej Duda dysponuje dziś długopisem który zaważy na losach świata. Jego długopis określi pozycje: USA, Izraela, Niemiec, Chin i Rosji. Rodzinne sympatie państwa Dudów, krakowskich środowisk prożydowskich, stoją w koszmarnym kontraście do zachowań Żydów izraelskich i amerykańskich (talmudycznych i holokaustycznych). Hucpę jaką obserwuje nie tylko Polska ale bez mała cały świat można tłumaczyć jedynie jako bezbrzeżną pychę Judy opisywaną już w księdze Jeremieasza rozdz. 11-13.

fragment:

 „Oto sprowadzę na nich nieszczęście, którego nie będą mogli uniknąć; będą do Mnie wołali, ale ich nie wysłucham. 12 Mogą pójść miasta judzkie i mieszkańcy Jerozolimy, by wzywać bogów, którym palili kadzidło; wcale ich jednak nie wysłuchają w czasie ich nieszczęścia. 13 Bo ile masz miast, tyle też bogów, Judo! Ile ma ulic Jerozolima, tyle wznieśliście ołtarzy Hańbie, ołtarzy kadzielnych dla Baala. 14 Ty zaś nie wstawiaj się za tym narodem i nie zanoś za niego błagalnych modłów, bo ich nie wysłucham, gdy będą do Mnie wołać w czasie nieszczęścia.

Czego chce oblubienica moja w mym domu?
Wypełniłaś swój plan przewrotny.

Czy modlitwy i mięso ofiarne mogą odwrócić
od ciebie twoje nieszczęście,
tak że się kiedyś uradujesz?
16 „Zielonym drzewem oliwnym, zdobnym pięknymi owocami” nazwał cię Pan.
Na głos wielkiego szumu rozpalił się nad nim płomień
i spłonęły jego gałęzie.
17 Pan Zastępów, który cię zasadził, zawyrokował o twoim nieszczęściu na skutek przestępstwa domu Izraela i domu Judy; popełnili je na własną szkodę, drażniąc Mnie przez ofiarowanie kadzidła Baalowi”.

Tak oto bóg kłamstwa któremu dziś żydzi palą kadzidła prowadzi ich w drogę bez powrotu. Nie będzie więcej sprawiedliwych wśród narodów. Nie będzie ni miłosierdzia ni litości skoro żydzi na całym świecie za ratunek, poświęcenie, krew i śmierć innego narodu odpłacają jedynie szyderstwem, pogardą i nieustającymi roszczeniami majątkowymi. Już nie wystarcza im kłamstwo, poniewieranie i ubliżanie swoim wybawicielom w czasie niedoli. Oni chcą swoich obrońców wytracić jak im diabeł przykazał, tak żeby na ziemi nie pozostał ślad po ludziach którzy im dobrze życzą. A narody świata patrzą i mówią – pomagajmy żydom a skończymy jak Polska, nuże wypędźmy ich spośród nas aby nie spotkała nas ich pogarda i niewdzięczność.

W Nowym Testamencie czytamy: nie rzucaj pereł między wieprze bo perły podeptają a ciebie pogryzą (MT 7) Tak właśnie dziś czyni Izrael i żydowska diaspora. Za polską przychylność, wsparcie, przyjaźń i szacunek płacą nam atakami i przypisywaniem winy za holokaust. Nie odpłacają Kowalskiemu czy Nowakowi za jego osobistą udowodnioną zbrodnie – w czambuł obwinili cały Naród Polski. Za to że byliśmy spolegliwi mamy oddać im całą Polskę a sami jechać na .. np. Antarktydę albo na zachód Europy.

„Nic to” jak mawiał Wołodyjowski. Tylko przykro kiedy w morzu żydowskich bezczelnych kłamstw Minister Spraw Zagranicznych Niemiec mówi:

  • Zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Pojedynczy kolaboranci nic tu nie zmieniają (1)

Chciał nie chciał rodzi się sympatia dla Niemiec wśród Polaków. Potrafią przyznać się do tragicznych decyzji swojego państwa i narodu. Czy więc Polska ma się bronić przed ruskim i niemieckim butem? Czy nie stokroć gorszy jawi się ten zakłamany pogardliwy żydowski któremu ciągle mało? Tak oto na naszych oczach dochodzi do zamiany sojuszy. Na własne życzenie Izraela Polska zostanie częścią niemieckiej strony jedwabnego szlaku. Żydzi chcieli się bowiem podetrzeć całym Narodem Polskim. (2) Okradać go permanentnie tak aby każdy kto mówi po polsku płacił za pływanie po rzekach i chodzenie po lesie. Tak aby wszystkie możliwe szlaki wodne, kolejowe i drogowe pracowały na rzecz Wielkiego Izraela lekko przemieszanego polskimi irokezami.

Izraelu tak trzymaj a z pewnością będziesz emigrować z Ziemi Świętej na Saharę.

1 http://niezalezna.pl/216086-niemiecki-msz-zabral-glos-w-sprawie-odpowiedzialnych-za-holokaust-antypolska-narracja-legnie-w-gruzach

2 https://wpolityce.pl/polityka/379739-srodowiska-zydowskie-oczekuja-poprawek-w-ustawie-reprywatyzacyjnej-moze-chodzic-nawet-o-bilion-zlotych

Źródło: http://norwid.neon24.pl/post/142290,zydowski-dylemat-prezydenta-dudy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.