Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Żydowski miliarder chce masowo zabijać

Żydowski miliarder chce masowo zabijać

Żydowski, potencjalny ludobójca Adelson
Żydowski, potencjalny ludobójca Adelson

Żydowski miliarder do Obamy: na Iran trzeba zrzucić bombę atomową. Sheldon Adelson, żydowski miliarder, jeden z największych w świecie potentatów „przemysłu” hazardowego, poddał prezydentowi Obamie pomysł.

Dnia 22 października Adelson, uważany za największego ofiarodawcę środków finansowych na fundusz Partii Republikańskiej USA, wystąpił przed studentami prywatnej uczelni „University” w Nowym Jorku. Korespondent portalu „Mondwiks”, zajmującego się głównie krytyką stosunku administracji amerykańskiej do Izraela, wziął udział w tym wystąpieniu i sfilmował przemówienie Adelsona na video.

Jak zaznaczył Adelson, nie ma żadnego sensu prowadzenie rozmów z reżimem ajatollahów bo tylko siłą można zmusić Iran do rezygnacji z ambicji atomowych. „Prezydent Obama powinien zadzwonić do kogo trzeba w Nebrasce (w tym stanie rozmieszczone są największe zgrupowania strategicznych sił jądrowych USA- red.) i wydać rozkaz „Działajcie!”.

Na początek wystrzelimy rakietę balistyczną z głowicą jądrową w centralną część pustyni w Iranie. Eksplozja tam nikogo nie zabije, może tylko kilka żmij i skorpionów. A potem ostrzegamy ajatollahów: następna taka rakieta spadnie na sam Teheran”- podkreślił Adelson. Przypomnijmy, że Adelson jest właścicielem izraelskiej popularnej gazety codziennej „Israel a-iom” i jest uważany za dobrego przyjaciela premiera Izraela Beniamina Netanyahu.

Za: http://judastruth.livejournal.com/117906.html

Data publikacji: 26.10.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.