Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Żydowski atak na Polaków przybiera na sile. Już jesteśmy odpowiedzialni za śmierć pół miliona Żydów. Co będzie dalej?

Żydowski atak na Polaków przybiera na sile. Już jesteśmy odpowiedzialni za śmierć pół miliona Żydów. Co będzie dalej?

Najnowsze badania wskazują, że Polacy są odpowiedzialni za śmierć ponad pół miliona Żydów – można przeczytać na anglojęzycznym portalu „The Jerusalem Post.” Autorzy powołują się na najnowsze badania z naszego kraju. Atak na Polskę trwa i przybiera na sile.

Jeszcze do niedawna podawano, że obywatele II RP zamordowali w czasie II Wojny Światowej ok. 2,500 Żydów. Taką wersję prezentował m.in. Michael Schudrich, naczelny rabin Polski.

Warto wspomnieć, że w Jad Waszem wyróżniono nazwiska ponad 6,700 Polaków, którzy z poświęceniem życia ratowali osoby wyznania mojżeszowego.

Dotychczasowe szacunki są jednak coraz częściej podważane. Efraim Zuroff z Centrum Szymona Wiesenthala oświadczył, że należy bardziej mówić o wielu tysiącach ofiar.

Jego słowa przybrały realną formą w liczbach, które ponoć znajdują się w opasłym dziele pt. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski.

———————————————————————————————————————————————————-

Tomasz Sommer@1972tomek

To nie są jaja. Ponad pół miliona. To nowy szacunek ilości Żydów jaką mieli zamordować Polacy wg The Times of Israel. To informacja ponoć zaczerpnięta z książki Grabowskiego. Oczywiście jej tam nie ma – ale wiadomość idzie w świat. Czy ustawa o IPN ma tym świetle sens czy nie?


Wynika z nich, że Polacy są odpowiedzialni za śmierć przynajmniej pół miliona Żydów. Nie jest to pełna liczba, ponieważ obszar badań, jaki został uwzględniony w książce, nie pokrywa wszystkich terenów II Rzeczpospolitej.

Jeżeli tendencja się utrzyma, to już niedługo Polska zostanie obwiniona o śmierć miliona Żydów. Pierwszego września prawdopodobnie dowiemy się, że to Rzeczpospolita wymyśliła Holocaust i wprawiła w ruch przemysł zagłady. Ofiar polskich oprawców będzie więcej, niż tych, które na sumieniu ma naród niemiecki.

W całej tej sytuacji konsternację może budzić działalność, a właściwie jej brak, polskich władz. Nasza dyplomacja właściwie nie reaguje na oskarżenia o współodpowiedzialność Polaków za Holocaust ani na szybko rosnącą liczbę osób, które zginęły z ręki Polaków.

Żydowski przekaz jest znacznie bardziej skuteczny, a powielany w języku angielskim szybko dociera do ludzi w różnych zakątkach świata.

W artykule zamieszczonym na portalu „The Jerusalem Post zamieszczono również bardzo obszerną krytykę ustawy o IPN, która kara więzieniem za oskarżanie narodu polskiego o zbrodnię Holocaustu.

Źródło: jpost.com/Twitter

Za: http://nczas.com/2018/05/13/zydowski-atak-na-polakow-przybiera-na-sile-juz-jestesmy-odpowiedzialni-za-smierc-pol-miliona-zydow-co-bedzie-dalej/

Data publikacji: 13.05.2018

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *