Strona główna > NWO > Apokalipsa > Patriarcha w świątyni Antychrysta . Jedność w Lucyferze (reedycja)

Patriarcha w świątyni Antychrysta . Jedność w Lucyferze (reedycja)

Błogosławiony mąż, który nie idzie za radą występnych, nie wchodzi na drogę grzeszników i nie siada w kole szyderców, lecz ma upodobanie w Prawie JAHWE, nad Jego Prawem rozmyśla dniem i nocą. (Psalm 1.1-2)a11 30 maja 2012 r. Astana (Kazachstan)

W IV Zjeździe Zwierzchników Religijnych Świata w Kazachstanie wziął udział sergiański patriarcha Cyryl Gundiajew, oraz patriarcha Jerozolimy Teofil. Występując na ekumenicznym forum Cyryl podkreślił konieczność zachowania wspólnego dążenia wszystkich tradycyjnych religii do tworzenia wspólnego dobra i pokoju na świecie. [Nie ma tam mowy o Bogu w Trójcy Świętej; o jedynej Prawdzie, Drodze i Życiu Wiecznym – Jezusie Chrystusie; o potrzebie Chrztu jako jedynej możliwości wejścia na drogę Zbawienia; o karze ognia piekielnego i wiecznym potępieniu dla tych, którzy pogardzą ofiarą i miłosierdziem Jezusa Chrystusa, … – admin.]

Zjazd odbył się w Pałacu “Pokoju i Pojednania”, który został zbudowany na kształt masońskiej piramidy, gdzie w sali konferencyjnej o nazwie „kolebka” (kolebka Antychrysta – admin.) spotkali się przedstawiciele religii aż 40 państw świata. W samej piramidzie istnieją pomieszczenia modlitewne w których mogą razem modlić się delegaci różnych religii. Podczas przemówień muzułmanów, żydów, buddystów jak i samego pseudo patriarchy Cyryla, ani razu nie wspomniano imienia Jezusa Chrystusa. Powszechnie przyjęto tam używać określenia „Najwyższy”.

Podczas Zjazdu powołano „RADĘ 14-stu” największych religijnych liderów,w skład których wszedł i sam Gundiajew. Pozostali członkowie Rady to: aszkenazyjski rabin Izraela Jona Metzger, były gubernator Gubernatora Państwa Watykańskiego kardynał Giovanni Lajolo, główny mufti i przewodniczący Duchowego Zarządu Muzułmanów Kazachstanu Absattar Derbisali, oraz przedstawiciele buddyzmu, shintoizmu, zaratusztrianizmu itd.

Tekst wypowiedzi zwierzchnika Moskiewskiego Patriarchatu patriarchy Cyryla został przetłumaczony i wstawiony na oficjalnej stronie informacyjnej Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawiesławnego. Chcących przeczytać ten ani razu nie wspominający o Chrystusie tekst odsyłam do poniższego linku: (Patriarcha Cyryl na kongresie w Astanie).

Warto by przypomnieć, że w 2008 roku podczas podobnego kongresu największych religii świata w Moskwie w imieniu prawosławnych z Polski uczestniczył arcybiskup Abel Popławski (rotariański biskup-mason).

Jedno jest pewne, biskupi-odstępcy szykują grunt na których przyjdzie ich „najwyższy” – Antychryst…

——————————

Jak przypomniał Nursułtan Nazarbajew, na pierwszym zjeździe dziewięć lat temu, było 19 delegacji z 17 państw.
– „Obiecałem wtedy, że zbudujemy specjalny pałac na cele zjazdów, skąd po modlitwach wszyscy będą wychodzić napełnieni ciepłymi i przyjaznymi uczuciami wobec siebie” – powiedział Nursułtan Nazarbajew.
W piramidzie są pomieszczenia nie tylko dla muzułmańskiej modlitwy salat, ale i dla praktyk religijnych innych religii, jednak [tym razem] nie zaplanowano żadnych wspólnych modlitw ani przed, ani po oficjalnych spotkaniach zjazdu, ani nawet nie doszło do jednoczesnych nabożeństw różnych religii, przynajmniej z udziałem prawosławnych.
– „Sądzę, że jest to unikalna świątynia, w której gromadzimy się za jednym stołem i rozmawiamy o tym, że wszyscy mamy jednego stwórcę”, – Nazarbajew kontynuował swoje teologiczne wykręty.
– „Teza o różnicach nie do pogodzenia między religiami – to tylko fantom”, – powiedział on na koniec swojego wykładu.
Trudno nie zauważyć, że muzułmanie (na przykład, Sekretarz Generalny Światowej Ligi Islamskiej, szejk Abdalla ben Musin at Turki) bez skrępowania wymieniają w swoich wystąpieniach imię Allacha, bynajmniej nie zamieniając jego imienia „międzyreligijnym” słowem „Istota Najwyższa”. Natomiast w wykładach liderów chrześcijańskich, niezależnie czy jest to patriarcha Cyryl, czy gubernator państwa Watykańskiego, kardynał Giovanni Lajolo, niezwykle ciężko jest usłyszeć imię Chrystusa.
– „Bóg jest naszym pokojem i źródłem pokoju w naszych sercach i na ziemi”, – politycznie poprawnie mówił kardynał Lajolo.
Na poprzednim zjeździe, który odbył się w lipcu 2009 roku, Nursułtan Nazarbajew zaproponował utworzenie Rady Liderów Religijnych do rozwoju dialogu i współpracy z innymi forami i organizacjami międzynarodowymi. Do tej pory te funkcje wypełniał sekretariat zjazdu, natomiast organizacja współpracowała z konferencją międzyreligijnego dialogu w Doha (Katar), Mekkańską międzynarodową konferencją muzułmańską, Madryckim forum międzynarodowym.
Ponadto do innych funkcji nowej rady należy „globalny monitoring zachowywania praw człowieka i wolności wiernych”, – poinformował Nursułtan Nazarbajew.

Prezydent Kazachstanu mówił o szykanach wierzących, jako jednym z problemów współczesnego świata, nawiązując do incydentów publicznego spalenia „świętych ksiąg”, w tym koranu, oraz do podpaleń meczetów, które niedawno miały miejsce. Prezydent przypomniał, jakie jest obecnie właściwe znaczenie świata muzułmańskiego: „Jakiekolwiek próby hamowania rozwoju tego świata są krótkowzroczne, a nawet niebezpieczne”. Jeśli przypomni się o religijnej dyskryminacji chrześcijan na Bliskim Wschodzie, staje się jasne, że problem prześladowań za wiarę jest naturalnym tematem zjazdu.
(…)
Obecnie obiekty kultu szintoistów, buddystów sąsiadują w Astanie z meczetami, prawosławnymi cerkwiami i synagogami.

Na podstawie:

http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com/2012/06/03/cyryl-gundiajew-w-kosciele-antychrysta-jednosc-w-szatanie/
http://www.izvestia.ru/news/525955#ixzz1wLxiHEds
http://3rm.info/24526-patriarh-v-cerkvi-antihrista-edinstvo-v-satane-video.html

Poniżej zdjęcia i film:

piramida-w-astanie

masonic-eye.

—————————————————————-

.1

.2

.3

.4

.5

.6

.7

.pałac prezydencki w całej krasie

8

.Masońskie kolumny “jakin” i “boaz”

.

9

.kolumny “jakin” i “boaz” w oryginale

Wieża znajdująca sie naprzeciw pałacu prezydenckiego.

Wieża znajdująca się naprzeciw pałacu prezydenckiego.,

10

W “jajku” na szczycie wieży magiczna łapa; odbicie ręki Nazarbajewa

11

12

FILM NA TEMAT MASOŃSKIEGO MIASTA ASTANA

Za: http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=11569#more-11569

Data publikacji: 11.06.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.