Strona główna > Rosja > Żydowska opozycja na Ukrainie

Żydowska opozycja na Ukrainie

Żydowska opozycja na Ukrainie. Jak wiadomo praktycznie u wszystkich czołowych przywódców-rewolucjonistów ich pochodzenie jest mało ukraińskie. Na przykład babcia Kliczków, w szczególności chodzi o przywódcę kryptożydowskiej partii „Udar” Witalija Kliczko, jest czystą żydówką i nazywała się Tamara Jefimowna Etinzon. (Patrz

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydzi-kliczko-2013-12).

Żydzi Kliczko, oficjalnie występujący jako Ukraińcy
Chazarscy żydzi Kliczko, oficjalnie występujący jako Ukraińcy
Partia "Udar" Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?
Partia „Udar” Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

Dziadek Julii Timoszienko nazywał się Abram Kelmanowicz Kapitelman.

Żydówka Julia Timoszienko, oficjalnie występująca jako słowiańska blondynka ukraińska. Oczywiście farbowana jak każdy żyd.
Żydówka Julia Timoszienko, oficjalnie występująca jako słowiańska blondynka ukraińska. Oczywiście farbowana jak każdy żyd.
Kruczoczarna stepowa chazarka Kapitelman przekształcona później w jasnowłosą Ukrainkę Timoszienko.
Kruczoczarna stepowa chazarka Kapitelman przekształcona później w jasnowłosą Ukrainkę Timoszienko.

 

Nie głosujcie na żydówkę. Grigian+Kapitelman=Timoszienko. Mądrzy Ukraińcy znają tę chciwą złodziejkę.
Nie głosujcie na żydówkę. Grigian+Kapitelman=Timoszienko. Mądrzy Ukraińcy znają tę chciwą złodziejkę.
Złodziejka Kapitelman, tak zwana Timoszienko, doenergotyzowuje się pod płaczliwą ścianką
Złodziejka Kapitelman, tak zwana Julia Timoszienko, doenergotyzowuje się pod płaczliwą ścianką
Farbowana na blond chazarka stepowa Kapitelman, ksywa Julia Timoszienko, na melinie. Kudłaty pan w czarnym kapeluszu po lewej to także "Ukrainiec".
Farbowana na blond chazarka stepowa Kapitelman, ksywa Julia Timoszienko, na melinie. Kudłaty pan w czarnym kapeluszu po lewej to także „Ukrainiec”.
Sowieckie "Zaświadczenie" dla dziadzi Kapitelmana
Sowieckie „Zaświadczenie” dla dziadzi Kapitelmana

Patrz także „Tajemnicza Julia”-

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicza-julia-2013-11

Fuhrery "Ukraińskiej" opozycji rewolucyjno-demonokraycznej, "ukraińcy" Bakai (Jacieniuk,) Klitsch (Kliczko), Frotman (Tiahnybok).
Fuhrery „ukraińskiej” opozycji rewolucyjno-demonokratycznej, (od prawej) „ukraińcy” Bakai (Jacieniuk,) Klitsch (Kliczko), Frotman (Tiahnybok).

Babcia przywódcy partii „Swoboda” Oleha Tiahnyboka nosiła prawdziwie „ukraińskie” nazwisko o brzmieniu „Frotman”.

Chazar Frotman, występujący pod pseudonimem operacyjnym Oleh Tiahnybok, przywódca neo-UPA-owskiej partii "Swoboda"
Chazar Frotman, występujący obecnie pod pseudonimem operacyjnym Oleh Tiahnybok, przywódca neo-UPA-owskiej partii „Swoboda”

Przewodniczący ukraińskiej neonazistowskiej partii WO „Swoboda”, Oleh Tiahnybok, otrzymał średnie wykształcenie w jednym z wyspecjalizowanych placówek edukacyjnych miasta Lwowa, którą to placówkę on sam nazywa „żydowską szkołą”. O tym fakcie Tiahnybok osobiście informował na forum oficjalnej strony partii WO „Swoboda”. W dniu 14 czerwca 2011 roku informację usunięto jednakże zachowała się kopia (poniżej).

b10

(Powiększenie można obejrzeć pod linkiem (http://alitet67.livejournal.com/pics/catalog/321/27943)

Chazarski żyd Frotman (Tiahnybok), przywódca UPA-owskich zbrodniarzy występuje z przemówieniem przed zbrodniarzami UPA-owcami.

Za: http://mikle1.livejournal.com/1800301.html

Mama Krolika (Arsienija) Sieni Jacieniuka, przywódcy następnej kryptożydowskiej partii „patriotów ukraińskich”, Maria Grigoriewna (z domu Bakai) należy do starego judejskiego rodu, do którego należy największy autorytet w zakresie egzegezy satanistycznego Talmudu, rabin Bakai.

Chazar stepowy Bakai, pseudonim operacyjny Arsienij Jacieniuk, przywódca, jak to zwykle bywa, patriotycznej partii "ukraińskiej" "Batkiwszczina"
Chazar stepowy Bakai, pseudonim operacyjny Arsienij Jacieniuk, przywódca, jak to zwykle z żydami  bywa, patriotycznej partii „ukraińskiej” „Batkiwszczina”

 

Książka żydowskich "naukowców" pt. "Sławni żydzi Ukrainy". Na okładce widnieje gęba Bakaia-Jacieniuka.
Książka żydowskich „naukowców” pt. „Sławni żydzi Ukrainy”. Na okładce widnieje gęba Bakaia-Jacieniuka.

Jako sławny żyd Ukrainy chazar Jacieniuk został w książce zamieszczony z tego powodu, że był Przewodniczącym Najwyższej Rady Ukrainy.

b14

Na stronach 18-19 książki „Sławni żydzi Ukrainy” o Arsieniju Jacieniuku napisano, że: „Arsienij Jacieniuk jest znanym działaczem politycznym, najmłodszym ministrem gospodarki i Przewodniczącym Rady Najwyższej Ukrainy, urodził się 22 maja 1974 roku w Czierniowcach. Studiował na Czierniowieckim Uniwersytecie Narodowym, od września 2001 roku pełnił obowiązki ministra gospodarki AP Krymu a w 2004 roku stał na czele sztabu wyborczego Wiktora Juszczienko. Obecnie Arsienij Jacieniuk jest deputowanym Ukrainy i przywódcą obywatelskiej inicjatywy „Front pieriemien””.

b15

Oligarcha Petro Poroszenko w czasie narodzin nosił jeszcze nazwisko Walcman.

Chazarski żyd i grabieżca majątku narodu ukraińskiego Walcman, obecnie pod nazwiskiem Poroszenko.
Chazarski żyd i grabieżca majątku narodu ukraińskiego Walcman, obecnie pod nazwiskiem Poroszenko. Występuje jako „biznesman” i filantrop.

 

Jurij Łucienko, chazarski żyd posiadający paszport Izrahella. Od 2005 roku do 2006 roku pełnił funkcję ministra spraw wewnętrznych w żądzie chazarskiej żydówki Julii Timoszenko i Juszczienki. O grudnia 2007 roku do 2010 roku minister spraw wewnętrznych w drugim rządzie chazarskiej żydówki Timoszienko. 26 grudnia 2010 roku aresztowany z nakazu Prokuratury Generalnej Ukrainy pod zarzutem defraudacji środków państwowych na ogromnym poziomie. W lutym 2012 roku uznany winnym i skazany został na 4 lata pozbawienia wolności z jednoczesną konfiskatą majątku osobistego. W kwietniu 2013 roku został ułaskawiony przez prezydenta Ukrainy.

"Ukraiński" mąż stanu Jurij Łucienko, następny chazarski skunks udający Ukraińca.
„Ukraiński” mąż stanu Jurij Łucienko, następny chazarski skunks i złodziej udający Ukraińca.

Były mer Odessy, prawa ręka chazarskiego żyda Kliczko, to także chazarski żyd Eduard Josifowicz Gurwic i przestępca gospodarczy.

Chazarski żyd Eduard Josifowicz Gurwic (Horowitz), prawa ręka żyda Kliczko.
Chazarski żyd Eduard Josifowicz Gurwic (Horowitz), prawa ręka żyda Kliczko.
Bejtarowske szczury
Bejtarowske szczury

Problem gojów polega na tym, że nie widzą oni oczywistości, tego kto ich prowadzi na rzeź i przygotowuje prowokacje. Na fotografii widoczni są ci, którzy organizowali szturm na ulicy Bankowej i prowokowali siły „Berkut” do działań siłowych. To przez media nazywani „ultraprawicowcy”. Uważnie przyjrzyjcie się chłopakowi w kapturze (czerwona strzałka) w jakim języku widnieje napis na obwódce kaptura? Po gruzińsku? Nie! To język hebrajski! I na ilustracji widzicie nie kogo innego jak bejtarowskie szczurki! Czas już otworzyć oczy i ruszyć mózgiem!

Ciągnąć dalej? Żadnego antysemityzmu! Nagie fakty!

Jeżeli człowiek zwący siebie nacjonalistą sympatyzuje z żydowskimi rewolucjonistami to nie jest on żadnym nacjonalistą. Ani rosyjskim ani ukraińskim. Bezwarunkowo! To jest jasne jak słońce!

Patrz także:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-pod-zydowskim-jarzmem-2013-12

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-powodow-unikac-unii-europejskiej-2013-11

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dlaczego-banderowcy-gardluja-seplenia-2013-11

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/likwidacja-ukrainskiej-armii-2013-11

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tajemnicza-julia-2013-11

 

Za: http://judastruth.livejournal.com/

Data publikacji: 3.12.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.