Strona główna > NWO > Żydowska medialna ośmiornica

Żydowska medialna ośmiornica

Wyjaśnienie: Żyd (Full Jew) – matka lub obydwoje rodziców są żydami. Pół-Żyd (Half Jew) – ojciec Żyd, matka nie jest Żydówką, lub jak to oni nazywają „sziksa”. Krypto-Żyd (Crypto Jew) – dowody żydowskiego pochodzenia celowo ukryte. Nazwisko zmienione w pewnym momencie w przeszłości. Szabes Goje (Shabbos Goy) – grzecznie nazywani „filo-semitami”, tak naprawdę są nie-żydami (gojami), chętnymi do pracy dla syjonistycznych interesów, by sporo zarobić.

a

Żadna wiadomość nie przedostanie się do społeczeństwa bez kontroli naszej. Protokoły Mędrców Syjonu 12:3

a

Zauważ: ci ludzie wzięli ogromny udział w promowaniu „różnorodności” i praniu mózgów białych ludzi polityką multi-kulti.

a

a

a

a

a

a

Amerykanie nie mają bladego pojęcia, kto znajduje się na ekranie. Biała karnacja i nie-żydowsko brzmiące nazwisko to duży impuls dla Żyda robiącego za „dziennikarza”.

a

a

a

CNBC (kanał biznesowy) – Żydzi mówią do owiec:

a

Eksperci/komentatorzy: mówią nam, jak mamy myśleć…

a

a

a

Małżeństwo z Żydem/Żydówką daje duży impuls w karierze. Poniżej wybitni szabes-goje i osoby, które weszły w związek małżeński w celu zdobycia tej posady.

a

Jeżeli obecnie potrafiliśmy zawładnąć mózgami społeczeństw gojów do tego stopnia, że wszystkie prawie patrzą na zdarzenia światowe przez kolorowe szybki okularów, które my im zakładamy, jeżeli obecnie nie istnieją dla nas w żadnym państwie przeszkody tamujące drogę do tak zwanych przez głupotę gojów tajemnic państwowych – to także będzie wówczas, kiedy zostaniemy uznanymi władcami świata w osobie naszego władcy wszechświatowego. Protokoły Mędrców Syjonu 12:3

Źródło: http://www.localterror.com/the-jew-media-octopus/

Za: https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/08/31/zydowska-medialna-osmiornica/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.