Strona główna > Bez kategorii > Żydowska Hegemonia

Żydowska Hegemonia

Źródło: http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=25&t=17201

Cezary Żbikowski

Dziś, cały zachodni świat, a najbardziej USA, jest w takim samym stopniu pod wpływem żydowskiej dominacji jak Republika Weimarska w 1929 r. Żydzi stanowili tylko 1% ludności niemieckiej, a w 1924 roku w Reichstagu 25% socjaldemokratów było żydami. Żydzi kontrolowali 57% handlu metalami, 22% zbożem i 39% tkaninami. Ponad 50% sztabu w berlińskiej Izbie Gospodarczej to byli żydzi, podobnie jak w ówczesnej niemieckiej giełdzie, żydzi tworzyli nieprawdopodobna proporcję, 1.200 z 1.474 członków. Z 29 oficjalnych teatrów w Berlinie, 23 miało żydowskich reżyserów. Autorstwo teatralne było praktycznie żydowskim monopolem. W 1931 roku, ze 144 scenariuszy, 119 było napisane przez Żydów a 77 zostało przez nich wyreżyserowane. Tak samo jak to mamy dzisiaj. Hollywood, praktycznie cała światowa produkcja filmowa i znakomita większość rozrywki publicznej jest pod całkowitą kontrolą żydowską. Pomimo, że większość dzisiejszych filmów przepełniona jest bestialską przemocą, i skrajnie wulgarnymi śmieciami, to żydom brakuje słów uznania dla samych siebie i corocznie nagradzają się obficie za produkcję tego szamba.

Natomiast wiadomości i cały przemysł masowego przekazu to dziś prawdziwe żydowskie imperium. Od wielkich brukowców, takich jak NY Times aż po lokalne gazety, wsio jest pod ich kontrolą. Programy radiowe i telewizyjne praktycznie też są ich domeną.

Światowa kontrola finansowa, to już chyba nie jest tajemnicą, od kogo zależy. Począwszy od F.R.B i I.M.F aż po małe lokalne instytucje hipotetyczne.

Zawody takie jak, politycy, profesorowie uniwersytetów, lekarze, adwokaci są nieproporcjonalnie opanowane przez jahwejowiczów.

Czy wiecie, że znakomita większość linii komórkowych w USA i masa linii komórkowych w innych państwach jest w rękach żydowskich firm? Oprócz tego, że zbijają kasę na naszych rozmowach, to też dokładnie wiedzą gdzie dzwonimy i przynajmniej jak długo trwają nasze rozmowy.

Czy wiecie, że firma z Izraela zaprojektowała, zainstalowała i zajmuję się konserwacją systemów komunikacyjnych Pentagonu i Białego Domu? Nie uważacie, że zainstalowali oni też dodatkowy system monitorujący dla własnych celów?

Dziś, USA i duża część świata bardzo blisko odzwierciedla Niemcy z 1929 roku. Czy jest coś w tym „nie tak”? W zasadzie nie. Wszyscy ludzie zasługują na nagrodę za energię włożoną w realizację swoich projektów.

Problem jest jedynie z żydowskim monopolem i praktycznym wykluczeniem nie-Żydów z kluczowych sfer, mających ostateczny wpływ na wydarzenia dzisiejszego świata. Na wszystkich frontach popierają oni samych siebie, obsadzając masowo najważniejsze stanowiska polityczno – ekonomiczno – informacyjne. W tenże sposób zapewniają sobie absolutną kontrolę nad Gojami i jednocześnie efektywnie blokują nam dostęp do stanowisk niesamowicie ważnych dla naszego narodowego i kulturowego przetrwania.

W Republice Weimarskiej, żydzi używali swe pozycje, aby skutecznie wyśmiewać na każdym kroku, niemieckie zwyczaje, kulturę, osiągnięcia itp. Dziś, przy każdej lepszej lub gorszej okazji wyśmiewają się ze zdobyczy kultury Łacińskiej i czynią to w dużo bardziej bezczelny sposób niż 80 lat temu w Niemczech. Podczas Wielkiego Kryzysu, Żydzi w dużej części pozostali zamożną częścią społeczeństwa niemieckiego, podczas gdy Niemcy umierali z głodu. Mało tego, wielu z nich robiło wielką kasę na upadku niemieckich firm.

Podobnie wygląda to dziś, tylko, że z małą różnicą. Nie wysysają oni ostatniej kropli krwi z jednego państwa, lecz z całego świata.

Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne przeczucie, że tak jak w Niemczech w 1933 położono szlaban tej żydowskiej hegemonii, tak i w dzisiejszym świecie ktoś uczyni to samo, tyle że na dużo większą skalę.

C.Ż. 3 maja 2012 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.