Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Żydowska destrukcja Europy. Reedycja

Żydowska destrukcja Europy. Reedycja

Wschodnio-Niemiecka marksistka i narzędzie globalnych żydów, kanclerz Angela Merkel, właśnie ogłosiła, że Niemcy i Austria przyjmą setki tysięcy muzułmanów obecnie dokonujących inwazji na Węgry. I możesz się założyć o swój słodki biały tyłek, że wielu z nich rozprzestrzeni się na resztę zachodniego świata- włączając Amerykę!

a

Wywrotowi żydowscy i marksistowscy zdrajcy spośród naszego rodzaju zalewają teraz Europę wydmiarskimi czarnymi semickimi muslimami ze środkowego-wschodu, razem z setkami tysięcy czarnych afrykańczyków, wciąż przybywającymi z Libii.

Szatańscy żydzi stali za imigracją nie-białych do naszych krajów od samego początku, jak na przykład podstępnie wyglądająca Minister Spraw Wewnętrznych Austrii, Johanna Mikl-Leitner, powyżej. Żydostwo pracowało, aby zniszczyć ludzi demograficznie białych tak, abyśmy nie mieli wystarczającej siły politycznej by zatrzymać ich syjonistyczną globalistyczną agendę nowego porządku światowego. A hipokryci nigdy, przenigdy nie pozwolą na nie-żydowską imigrację do ich, niech będzie przeklęty przez Boga, Izraela- przyczyny tego całego bullshitu na środkowym wschodzie.
Szatańscy żydzi stali za imigracją nie-białych do naszych krajów od samego początku, jak na przykład podstępnie wyglądająca Minister Spraw Wewnętrznych Austrii, Johanna Mikl-Leitner, powyżej. Żydostwo pracowało, aby zniszczyć ludzi demograficznie białych tak, abyśmy nie mieli wystarczającej siły politycznej by zatrzymać ich syjonistyczną globalistyczną agendę nowego porządku światowego. A hipokryci nigdy, przenigdy nie pozwolą na nie-żydowską imigrację do ich, niech będzie przeklęty przez Boga, Izraela- przyczyny tego całego bullshitu na środkowym wschodzie.

Ludzie, mówimy o Europie, która już w ogóle nie ma krajów zamieszkanych przez wyłącznie białą ludność. Na naszych własnych oczach sprośni żydzi nowego porządku światowego wolną ręką niszczą nasze kraje!

Jak tydzień długi, przez cały ten czas śmierdzące żydowskie media w Stanach wałkowały fotografię „biednego małego trzyletniego chłopca, który utonął próbując zdobyć wolność ze swoją rodziną w małej łódeczce”. Widzicie, jak oni szarpią codziennie za łańcuchy naszych emocji. Zapytaj siebie, jak to się stało, że nigdy nie pokazali zdjęć martwego małego palestyńskiego dziecka zabitego przez izraelskie bomby, kiedykolwiek?

Czy nie widzicie, co ci przebiegli żydzi nam zrobili i co ciągle robią? Używając naszych własnych-białych ludzi- najlepszych łask przeciwko nam, ustanawiają politycznie poprawne bzdury dotyczące różnorodności aby dezorientować i podkopywać naszą rasę tak, abyśmy w końcu popełnili rasowe samobójstwo. Wywrotowi żydzi robią to globalnie- od aborcji, pedalstwa i wszystkich rodzajów tego chorego gówna, świetnie zmniejszających naszą liczebność, do promowania kumplowania się z każdą inną rasą. Do tej pory tego nie rozumiecie? To długoterminowy program ludobójstwa na nas- białych ludziach. Wszystko, przed czym ostrzegali naziści w odniesieniu do śmierdzącego żydostwa, staje się prawdą!

Media już nawet mieszają i dopasowują materiały, bo już nic ich to nie obchodzi. Widziałem raport o tak zwanych uchodźcach na Węgrzech demonstrujących aby dostać się do pociągów do Niemiec i ABC wcisnęła ujęcia o „tęskniących za wolnością” afrykańczykach stłoczonych na pokładach łodzi na Morzu Śródziemnym, ratowanych przez włoską marynarkę, czy cokolwiek globaliści nowego porządku świata chcą za wielką kasę pomóc im dostać się do Europy.

Ci afrykańczycy nie są uchodźcami z powodu ISIS czy syryjskiego prezydenta Assada (sprzymierzonego z Iranem- stąd jest śmiertelnym wrogiem, przeklętego przez Boga Izraela, który musi być usunięty), ale po prostu leniwymi sukinsynami próbującymi dostać się do Europy, aby za publiczne pieniądze wieść łatwe życie.

Te bzdury krążą od lat. Międzynarodowe żydostwo równomiernie prało mózgi białych z tą różnorodnością i multikulturalnym gównem przez dekady. Możesz włączyć telewizor i to zobaczyć to praktycznie od razu!

To wprost niesamowite, co idioci liberałowie i globalne żydostwo zrobiło Szwecji tymi bzdurami. Proszę, obejrzyj krótki film poniżej i uważnie posłuchaj tego, co ten gość mówi. Pomyśl o niegdyś pięknym białym narodzie Nordyckim. To samo dzieje się teraz w Stanach. Różnorodność i poprawność polityczna to wielka obrzydliwa sztuczka na białych ludziach. Jasne i proste. Szwed rozmawia z Ukraińcami o tym, co żydowski porządek świata zrobił z jego krajem.

„…mógłbyś wypełnić książkę okropnościami, jakie poczyniono na Szwedach i tym, jak żydowskie szmatławe media zaprzeczają tym złym rzeczom się dziejącym, ale przez cały ten sam czas publikującymi narodowościowe artykuły o tym, jak jakiś kłamliwy czarny worek na gówno twierdzi, że rasizm się rozpowszechnia, pozując jednocześnie smutno do zdjęcia…”

– komentarz pozostawiony przez wściekłą Szwedkę na mojej stronie trzy lata temu tego miesiąca. Proszę przeczytaj cały artykuł, który wkrótce stał się dostępny wirtualnie: „Szwecja obryzgana multikulturalną gówno-burzą”.

a

Czarni afrykańczycy również przybywają do Europy dziesiątkami tysięcy każdego tygodnia. Włochy, Brytania, Szwecja czy jakiekolwiek państwo, w którym mogą oni skończyć swoją miłą wygodną przejażdżkę- tak jak to wielu beztroskich czarnych długo żyło w Stanach. Wielu z tych brudnych, często brutalnie przestępczych afrykanów, wciąż przybywa do Ameryki.

To nie są muzułmańscy „uchodźcy wojenni” z Syrii i Iraku, ale podwójny atak na nasze kraje. Afrykańscy czarni przybywają ponadto z Libii do Włoch i Hiszpanii. Ciche organizacje nowego porządku światowego stoją na czele opłat dla przemytników i nawet finansują operacje na dalekich wodach, aby pomóc tym najeźdźcom. Faktycznie, urzędnicy EU i UN nawet w tym momencie w Afryce zachęcają czarnych do wypraw do naszych krajów.

a

Biali ludzie: to celowy wysiłek, bez jakichkolwiek wątpliwości. Politycznie poprawne bzdury o „miłych ludziach”, nigdy niekończąca się narracja o ofiarności czarnych i, oczywiście, wszystkie te lata pierdół o holokauście i Hitlerze zostały zaprojektowane od samego początku. Zrabować nas z naszych krajów!

Biała Ameryko: żydzi robią to wszystko naszym ziemiom właśnie w tym momencie. Czyż nie jest to czas mówić o tym wszystkim dookoła was? Musimy ostrzec naszych białych kompanów, do czego zmierzają ci sprośni żydzi!

— Phillip Marlowe

Źródło: http://incogman.net/2015/09/muzzies-and-africans-flooding-europe-by-the-day/

Tłum. Work Buy Consume Die

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *