Strona główna > Syjonizm i jego zagrożenia > Żydowska Białoruska Socjalistyczna Republika Ludowa

Żydowska Białoruska Socjalistyczna Republika Ludowa

A czy wiedzieliście, że Białoruska Socjalistyczna Republika Ludowa do 1937 roku, na równi z językiem białoruskim, miała także język państwowy jidysz?

A oto godło Białoruskiej Socjalistycznej Republiki Ludowej:

aaa

Chociaż na godle są widoczne napisy w 4 językach to jako państwowe były używane dwa, w których wszystko było drukowane, to znaczy jidysz i białoruski. A oto jako potwierdzenie wzór dokumentu z przedwojennego Mińska, pieczątka w książce z Biblioteki im. Lenina:

aa

 A oto poniżej tablica Białoruskiego Uniwersytetu Państwowego:

aab

 To wszystko jako przyczynek do kwestii tego, że rewolucję w Rosji wywołali sami Rosjanie. Dlaczego to z jej powodu właśnie Rosjanie skorzystali najmniej w porównaniu z innymi i najwięcej Rosjan zostało zabitych podczas rewolucji i wojny domowej. Rosjanie tak bardzo chcieli rewolucji leninowsko-trockistowskiej, że bolszewicy musieli tłumić ich za pomocą wojsk karno-pacyfikacyjnych aż do 1924 roku.

I oto właśnie teraz wszyscy robią wielkie oczy i zdumiewają się dlaczego Łukaszenko popiera żydo-banderowską juntę w Kijowie?

A w tej sprawie wszystko jest proste i oczywiste jeżeli, oczywiście, nie jesteś bałwanem! Oni wszyscy po prostu mają wspólną ojczyznę. Jaką? Trzeba to przypomnieć:

aac

Czerwona linia graniczna to granica osiedlenia dla żydów. I to jest ich wspólna ojczyzna.

Za: http://judastruth.livejournal.com/

Data publikacji: 19.11.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *