Strona główna > Bez kategorii > Żydowska arytmetyka prywatyzacji Rosji

Żydowska arytmetyka prywatyzacji Rosji

http://3rm.info/25519-zhidovskaya-arifmetika-privatizacii-rossii.html

27/06/2012

„Nu kak dzieła?” Oficjalna-niekoszerna-część pogawędki

Oddać cały przemysł Rosji w „efektywne prywatne ręce” okazuje się być maniakalnym pragnieniem liberałów-reformatorów. Dysputy o tym ciągle są w toku, a istoty problemu, czy prywatyzacja jest w ogóle potrzebna, nikt nie stara się kwestionować.

Jeśli tylko zająć się tym zagadnieniem od strony matematycznej, to staje się jasne, że ekipie liberałów w szkole z matematyki dawali dwóje. Aby lepiej ująć problem – owi prywatyzatorzy – to są wrogowie Rosji i narodu rosyjskiego, za DARMO oddający majątek naszego państwa w ręce zewnętrznych internacjonalnych wspólników. 

W czasie swej prezydentury drugą falę prywatyzacji uruchomił Miedwiediew. Wraz z upływem czasu, ten program prywatyzacji, na szczęście, zaczął się aktywnie „samo-sabotować” w wyniku czego, plan nie został zrealizowany. Przyczyna storpedowania zupełnie racjonalna – cena rynkowa ocenie za te aktywa jest niewielka. Taka sytuacja wyraźnie przedstawia nam rozgrywającą się bitwę o otrzymanie swojej doli ze sprzedaży narodowego majątku, jaka rozgrywa się na najwyższych stopniach władzy.

Чтобы проиллюстрировать всю воровскую суть этой приватизации приведем один наглядный и простой пример.

Na forum ekonomicznym w Petersburgu oznajmiono publicznie 2 cyfry:

– w 2011 r. rząd otrzymał w wyniku sprzedaży różnych aktywów 4 mld $,

– w 2012 r. planuje się ze sprzedaży otrzymanie środków rzędu 10 mld $.

Zapamiętajcie cyfrę 10 mld $.

Jest ona ważna, bo taki jest plan liberałów, mianowicie liberałowie-prywatyzatorzy gotowi są sprzedać dowolną część własności narodowej, żeby tylko osiągnąć wspomniany wynik.

A teraz zaprezentujmy drugą cyfrę.

„Rosja może zwiększyć ilość środków udostępnionych MFW i przeznaczyć na walkę z kryzysem europejskim kwotę 10 mld $”, oświadczył dziennikarzom minister finansów FR.

Jakież to przypadkowe podobieństwo!

Rosja chce pomóc MFW i Europie dokładnie sumą 10 mld $.

Postawimy hipotezę: po to by kupić niczym nie gwarantowane papiery dłużne Europy i wypełnić „rubryki” MFW, który i tak rozdaje kredyty „komu należy”, Rosja powinna sprzedać swój majątek.

Tożsamość przedstawionych cyfr jest nieprzypadkowa, a sam schemat bardzo prosty.

Najpierw Rosja sprzedaje aktywa „inwestorom”, którzy czerpią środki na niewielki procent tam, gdzie pieniądze zwyczajnie biorą się z powietrza (Fed, EBC, Bank Anglii). Potem otrzymane pieniądze ponownie oddajemy Zachodowi, kupując euroobligacje, oddając je w ręce MFW.

W rezultacie Rosja DARMO i BEZ ŻADNEJ KORZYŚCI dla swojej gospodarki traci kontrolę nad najważniejszymi obiektami swojej własnej gospodarki.

Pieniądze z prywatyzacji żadnej korzyści Rosji nie przynoszą, ponieważ są one przeznaczone z założenia na ratowanie zachodniego „Titanica”. Na nasz rachunek odbywa się potok przemówień o konieczności „pomocy”, korzyściach ze „współpracy” i inne przykłady mowy-trawy.

A teraz sami siebie zapytajcie – czy Rosji potrzebna jest jakaś nowa prywatyzacja? I kto w jej rezultacie zostanie właścicielem majątku naszego kraju?

Oto właśnie komu służy Putin i jego żydowska zorganizowana grupa przestępcza, która przechwyciła władzę w Rosji!

…i żebyś zniszczył gojów praklatych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.