Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Żydowscy dobroczyńcy ratują Afrykę przed AIDS ! Poprzez obrzezanie !

Żydowscy dobroczyńcy ratują Afrykę przed AIDS ! Poprzez obrzezanie !

Żydzi postanowili uratować Afrykę przed AIDS…Poprzez masowe obrzezanie afrykańskiej ludności!

a22

Nowy sposób leczenia AIDS przez lekarzy izraelskich. 20 milionów Afrykańczyków podda się obrzezaniu. Operacja obrzezania będzie w Afryce jednym z podstawowych środków z zakresu zapobiegania zakażeniom wirusem AIDS. W najbliższych 5 latach procedurze obrzezania podda się 20 milionów mężczyzn w różnych krajach kontynentu. Projekt został zatwierdzony przez ONZ i izraelską organizację „Operation Abraham Project”.

a

UNAIDS (Zintegrowany program ONZ ds. zwalczania HIV/AIDS) i administracja prezydenta USA, podjęły decyzję o realizacji projektu na konferencji w Genewie. Zakłada się, że nowy środek zapobiegawczy pozwoli ochronić przed zarażeniem śmiertelnym wirusem nie mniej niż 3,4 miliony ludzi.

W Izraelu w ciagu 10 lat zabieg obrzezania przeszło ponad 100 tysięcy repatriantów z byłego ZSRR i z Etiopii. W krajach afrykańskich epidemia AIDS przyjeła charakter masowy. Zadaniem Izraela jest poinformowanie ludności kontynentu o korzyściach wynikajacych z obrzezania z medycznego punktu widzenia. W tradycyjnych kulturach niektórych ludów afrykańskich obrzezanie jest także częścią kultu religijnego.

Żydowscy chłopcy poddawani są obrzezaniu (brit-mila) w ósmym dniu po narodzeniu, muzułmanie w dużo późniejszym okresie życia. Wyniki wieloletnich badań wskazują, rzekomo, że usunięcie napletka przyczynia się do zmniejszenia ryzyka zakażenia wirusem HIV w czasie kontaktu seksualnego aż o 60%. 14 afrykańskich krajów włączyło procedurę obrzezania do programów walki z AIDS. W niektórych państwach podjęto decyzję o przeprowadzeniu obrzezania w trybie masowym.

Od Redakcji www.3rm.info

Absolutne bujdy na resorach, doskonałe brednie! W jaki sposób ci naukowcy prowadzili badania i pomiary? Jest to niewątpliwie następna prowokacja mająca na celu judaizację ludzkości. W Rosji ogłoszono istnienie epidemii AIDS w licznych regionach kraju. Nie będzie w tym nic zaskakującego jeżeli na Rusi zacznie się zmuszać mężczyzn do obrzezania. Jedyny skutecznym środkiem przeciwko rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych drogą płciową jest duchowo-moralne wychowanie ludności, zwłaszcza zaś młodzieży. Ale tego akurat władza w Rosji nie czyni!

Źródło: http://ieshua.org/izrail-sdelaet-obrezanie-afrike.htm

Czy to konieczne?!
Czy to konieczne?!

Za: http://3rm.info/main/65443-iudei-reshili-spasti-afriku-ot-spida-obrezaniem.html

Data publikacji: 29.11.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *