Strona główna > NWO > Żydowscy Bankierzy – Prawdziwi Władcy Świata [wideo]

Żydowscy Bankierzy – Prawdziwi Władcy Świata [wideo]


Bankierzy, zwłaszcza z Rezerwy Federalnej (FED) mogą zarabiać miliardy dolarów nie tworząc niczego o jakiejkolwiek wartości. Pieniądze są krwioobiegiem cywilizowanych społeczności, są instrumentem dzięki któremu produkty są kupowane i sprzedawane. Redukują dostęp do pieniędzy na pograniczu wystarczalności po to aby podtrzymać wymianę handlową.

Redukując ilość tego (pieniądza) w całym systemie, na poziomie niższym niż potrzeba do utrzymania wymiany handlowej tworzą w ten sposób kryzys. Poprzez proste manipulacje kilku zamożnych bankierów II wojna światowa położyła kres Wielkiemu Kryzysowi.

Jednym z kluczowych graczy, którzy powiedzieli stwórzmy Bank Centralny poprzez wywołanie paniki po likwidacji ich banków, jednym z tych ludzi był człowiek, który był znany jako JP Morgan. Jego ojciec był agentem dla ludzi zamożnych – rodziny Rothschildów.

Przytoczę cytat z FED:

„W roku 1869 JP Morgan pojechał do Londynu i podpisał umowę z firmą Southern Northern Securites, która miała spełniać funkcję banku międzynarodowego reprezentującego interesy Rothschildów na terenie USA.”

Michał KK