Strona główna > NWO > Żydowscy Bankierzy – Prawdziwi Władcy Świata [wideo]

Żydowscy Bankierzy – Prawdziwi Władcy Świata [wideo]

Bankierzy, zwłaszcza z Rezerwy Federalnej (FED) mogą zarabiać miliardy dolarów nie tworząc niczego o jakiejkolwiek wartości. Pieniądze są krwioobiegiem cywilizowanych społeczności, są instrumentem dzięki któremu produkty są kupowane i sprzedawane. Redukują dostęp do pieniędzy na pograniczu wystarczalności po to aby podtrzymać wymianę handlową.

Redukując ilość tego (pieniądza) w całym systemie, na poziomie niższym niż potrzeba do utrzymania wymiany handlowej tworzą w ten sposób kryzys. Poprzez proste manipulacje kilku zamożnych bankierów II wojna światowa położyła kres Wielkiemu Kryzysowi.

Jednym z kluczowych graczy, którzy powiedzieli stwórzmy Bank Centralny poprzez wywołanie paniki po likwidacji ich banków, jednym z tych ludzi był człowiek, który był znany jako JP Morgan. Jego ojciec był agentem dla ludzi zamożnych – rodziny Rothschildów.

Przytoczę cytat z FED:

„W roku 1869 JP Morgan pojechał do Londynu i podpisał umowę z firmą Southern Northern Securites, która miała spełniać funkcję banku międzynarodowego reprezentującego interesy Rothschildów na terenie USA.”

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *