Strona główna > Rosja > Żydowskie Wściekłe Cipy (Pussy Riot) obiecały dalej paskudzić

Żydowskie Wściekłe Cipy (Pussy Riot) obiecały dalej paskudzić

Zboczona Pussy Riot (Wściekła Cipa) żydówka Nadieżda Tołokonnikowa z rewolucyjno-żydowskim pozdrowieniem
Zboczona Pussy Riot (Wściekła Cipa) żydówka Nadieżda Tołokonnikowa z rewolucyjno-żydowskim pozdrowieniem

Żydowskie Wściekłe Cipy (Pussy Riot) obiecały dalej paskudzić. No i debilny reżim Putina wypuścił swoje koszerniaczki! Wyglądają jakby nie siedziały! No i co? Skruszyły się, zrozumiały swoje błędy? A pieprzyć was, goje! Wy nie z tymi się związaliście! To są dwie, ciężko chore psychicznie żydówy, które mają wpisane w genach paskudzenie, paskudzenie, paskudzenie, zresztą tak jak wszystkie te pasożyty ludzkości! No i macie właśnie szczerą, żydowską hucpę: „My będziemy dalej walczyć tymi samymi metodami!”. To znaczy, że będą tańczyć w świątyniach, wy tępe bałwany, będą pieprzyć się w muzeach, jeszcze i kolejnego kurczaka wepchną sobie w krocze, tak jak poprzednio! A wy przeżuwacie gumę, bałwany, i oglądacie kolejną serię majaczeń w programie TV sławnego pedała Driuni Machałowa jak te dwie koszerniaczki „cierpiały” pod „krwawym putinowskim reżimem” na Wyspach Sołowieckich. Moim zdaniem te chore suki trzeba wysłać do specjalnej lecznicy, pasami przymocować do kozetki i do pełna napompować sraki chlorpromazyną i sulfasalaziną! I tak przez pięć lat dopóki bąblami nie będą smarkać!

No i na ostatek tradycyjny demotywator ułatwiający zrozumienie rzeczywistości!

Durne goje, niepotrzebnie nas wypuściliście, my i tak będziemy dalej paskudzić!
Durne goje, niepotrzebnie nas wypuściliście, my i tak będziemy dalej paskudzić!

UWAGA! Od Redakcji w-p: Chętni do obejrzenia rewolucyjnych żydowskich Wściekłych Cip (Pussy Riot) walczących o wolność wszystkich wykolejeńców świata za pomocą swoich obnażonych odwłoków mogą obejrzeć je w porno-bitwie wprowadzając do wyszukiwarki google-images hasło „naked Pussy Riot”.

A tak przy okazji, może organizatorzy, zbliżających się właśnie, Dni Judaizmu w „Kościele Katolickim” zaprosiliby szanowne Wściekłe Cipy ażeby wygłosiły odczyt na temat rosyjsko-imperialnego antysemityzmu i prześladowań jakich doznaje uciśniony „naród” żydowski w czarnosecinnej Rosji. Odczyt mógłby być zakończony odpowiednim judeo-chrześcijańskim „performancem” kierowanym przez Wściekłe Cipy, z udziałem szanownych towarzyszy duchowniaków. Warto taką sugestię rozważyć. Byłoby to wydarzenie o dużym znaczeniu dla rozwoju i pogłębienia ekumaniactwa i zgodne z nauczaniem JP2.

Za: http://judastruth.livejournal.com/151245.html

Data publikacji: 25.12.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.