Strona główna > Świat > Ukraina > Żydówka proponuje ” ruski ” Sewastopol zrównać z ziemią

Żydówka proponuje ” ruski ” Sewastopol zrównać z ziemią


Żydówka proponuje „kufajkowy i ruski” Sewastopol zrównać z ziemią.

a5

Odzyskanie Krymu przez Ukrainę trzeba rozpocząć od totalnej „czystki” Sewastopola, podczas której tamtą „kufajkę (ukraińskie obraźliwe określenie Rosjanina – tłum.) trzeba postawić w pozie na golasa”, uważa ukraińska aktywistka Elwira Bułat, która opuściła półwysep.

„Krym jest bardzo kosmopolityczny sam w sobie i każdy kawałeczek Krymu ma swoją określoną mentalność. Jeżeli musimy wyzwalać Krym to trzeba zaczynać od tego żeby Sewastopol zrównać, po prostu, z ziemią. Trzeba go wyczyścić dlatego, że to źródło „kufajki” – (…) to jest rzeczywisty Sewastopol.

Sewastopol to miasto emerytów, to miasto ludzi, którzy tam służyli w okresie ZSRR, we Flocie Czarnomorskiej, to miasto oficerów, to jest rosyjskie miasto samo w sobie, on nawet nie tyle jest rosyjski co rosyjski i sowiecki” – powiedziała Bułat.

Wszystkich obecnych mieszkańców półwyspu aktywistka podzieliła na trzy grupy. Pierwsza grupa to „kufajka”, która odjedzie do Rosji po wyzwoleniu Krymu. Druga to ci, którzy pokajają się i staną się „patriotami Ukrainy”, i trzecia grupa to wszyscy pozostali na Krymie, oni będą wytrzebieni.

Od siebie: A może trzeba, po prostu, wyczyścić Krym od takich to dwupodbródkowych żydówek? Trzeba tylko zaproponować im dwa wyjścia: albo wyjeżdżają do swojej popieprzonej żyd-krainy albo do Zasraela, z całym swoim szczurzym pomiotem, albo utoną w najbliższej krymskiej zatoce, także ze swoim pomiotem.

Za: http://judastruth.livejournal.com/272540.html

Data publikacji: 23.02.2015

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *