Strona główna > Rosja > Żydówka Gajdar chce Ukrainie podarować Krym

Żydówka Gajdar chce Ukrainie podarować Krym

Jabłko od jabłoni nie pada daleko. Żydówka Maria Gajdar opowiedziała się za oddaniem Krymu Ukrainie. Córka znanego grabarza narodu rosyjskiego i Rosji, żyda Jegora Gajdara, nie różni się zbytnio od ojca, który gorliwie i zdradliwie służył zewnętrznym wrogom Rosji, niszcząc ją, a jego pomiot ma przyjemność służyć tym samym panom…

Żyd Gajdar z córką Marią Gajdar
Żyd Gajdar z córką Marią Gajdar

Mianowana wice-gubernatorem obwodu odeskiego, Maria Gajdar, uważa, że Krym powinien być zwrócony Ukrainie. O tym fakcie powiedziała na konferencji prasowej w Kijowie, informuje TASS.

„Wierzę, że Krym został zajęty przez Rosję. To było nielegalne, amoralne” – przekazuje jej słowa agencja „Interfax”. Polityk nie chce być „kością niezgody” na Ukrainie w związku z rosyjskim obywatelstwem i zrezygnuje z niego jeżeli będzie tego wymagało prawo ukraińskie.

„Jestem gotowa pracować na każdym stanowisku: doradcy, wolontariusza. Ale będę się kierowała prawem ukraińskim” – powiedziała żydówka Gajdar.

Przyjmując Gajdar do pracy, odeski gubernator, gruziński żyd, Michaił Saakaszwili, w dniu 17 lipca poinformował, że będzie prosił prezydenta, żyda Petro Walcmana – Poroszenko, o przyznanie rosyjskiemu politykowi ukraińskiego obywatelstwa.

Tego samego dnia członek Komisji Dumy Państwowej ds. WNP i związków z rodakami, Ilia Drozdow, powiedział, że Gajdar musi zmienić obywatelstwo.

„Na terytorium Rosji nie ma ona co robić” – powiedział on dodając, że nie rozumie jak Rosjanin może pracować z Saakaszwili, „z podobnym osobnikiem”, nie ukrywającym wrogości wobec Rosji.

Gajdar jesr założycielką i szefową fundacji pomocy społecznej i wsparcia ludności „Socjalnyj zapros”. W latach 2009 – 2011 Gajdar pracowała jako zastępczyni gubernatora obwodu kirowskiego, Nikity Biełycha. Na tym stanowisku nadzorowała sprawy zdrowia i rozwoju społecznego w regionie. W grudniu 2012 roku Gajdar została doradczynią mera Moskwy ds. społecznych. Po upływie roku zrezygnowała ze stanowiska oświadczając, że pragnie się poświęcić pracy w fundacji.

Żydówka Maria Gajdar pozdrawia zebrany tłum najemnych wywrotowców gestem mano cornuto inaczej rogata dłoń. Typowe dla judeosatanistów.
Żydówka Maria Gajdar pozdrawia zebrany tłum najemnych wywrotowców gestem mano cornuto inaczej rogata dłoń. Typowe dla judeosatanistów.
Żydówka Maria Gajdar w kampanii wyborczej z ramienia "Sojuszu Sił Prawicowych". Zgrany żydowski  szacher macher.
Żydówka Maria Gajdar w kampanii wyborczej z ramienia „Sojuszu Sił Prawicowych”. Zgrany żydowski szacher macher.
Żydowski liberał Jegor Gajdar, w istocie zbrodniarz i złodziej, przedstawiciel zachodniej oligarchii żydowskiej w Rosji.
Żydowski liberał Jegor Gajdar, w istocie zbrodniarz i złodziej, przedstawiciel zachodniej oligarchii żydowskiej w Rosji.

Na podstawie: http://3rm.info/main/58021-yabloko-ot-yabloni-daleko-ne-padaet-mariya-gaydar-vystupila-za-vozvraschenie-kryma-v-sostav-ukrainy.html

Data publikacji: 20.07.2015

Opracowanie: Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *