Strona główna > NWO > Żydomedia niszczą społeczeństwo

Żydomedia niszczą społeczeństwo

Społeczeństwo - Żydomedia

Tytuł pierwotnie brzmi „media niszczą społeczeństwo”, ale wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że właścicielami światowych mediów jest wąskie grono osób o żydowskich pochodzeniu. Tak więc nitki z wielu źródeł prowadzą do żydowskiego kłębka – zarówno jeśli chodzi o prasę jak i telewizje. A303.

Społeczeństwo - żydomediaMedia to najdoskonalsza, współczesna broń masowego rażenia (oddziaływania), ponieważ podbijane społeczeństwo nawet nie zdaje sobie sprawy, że zostało zaatakowane. Nawet nie traktuje tej broni jako zagrożenia – dlatego jest wobec niej bezbronne i samo przystawia ją sobie do głowy 24h/dobę.

Rzeczy ważne i poważne dzieją się powoli, konsekwentnie, swoim tempem.

Aby ludzie ich nie zauważali – przykłada się im masowo do głów najdoskonalszą współczesną broń: mass media – która działa w ten sposób, że obezwładnia mózg i instynkt samozachowawczy u ludzi poprzez zajmowanie go 24h/dobę tzw. aktualnościami (newsami, wiadomościami z ostatniej chwili, itp.) – czyli rzeczami kompletnie bez znaczenia – tworząc dosłowny i ulepszony matrix.

Matrix – to obraz świata podsuwany nam przez media pod nos – aby przesłonić nam rzeczywistość. (ukryć prawdę o świecie i prawdziwe intencje władzy)

Jak działa najdoskonalsza współczesna broń: media (tv, radio, prasa)?

MEDIA TO BROŃ – broń doskonała bo nie powoduje fizycznego uszkodzenia ofiary – tylko wpływa na jej umysł i świadomość obezwładniając ją do tego stopnia, że ofiara UWIERZY we wszystko co będzie jej prezentowane z wystarczającą konsekwencją.

Media to broń doskonała, bo ma globalny zasięg – w jeden tydzień można uszkodzić umysły prawie całego społeczeństwa, manipulując je w dowolny sposób.

Broń doskonała, bo podbijane społeczeństwo nawet nie traktuje jej jako zagrożenie (!!!) – tylko same z radością przystawia ją sobie do głowy.

Broń doskonała – bo zamiast zabijać – pozwala ludźmi dowolnie STEROWAĆ ! (i to w masowej skali)

Przykłady:

Można ludzi ekonomicznie gwałcić zabierając im ponad połowę wartości ich pracy – a oni będą szczęśliwi, bo w tv się powie, że „to dla ich dobra i tak trzeba”. Można wszystkim kazać płacić za możliwość „legalnej” pracy – a oni uwierzą, że to normalne, bo w tv się powie, że „wszędzie tak jest” Można zakazać ludziom procować bez zapłacenia składek – a oni uwierzą, że to wramach „walki z bezrobociem i ochrony miejsce pracy” – bo tak się to przedstawi w tv. Można odebrać ludziom dary natury: ziemię, powietrze i wodę – tak żeby musieli za to wszystko słono płacić – ale oni uwierzą, że jest wzrost gospodarczy i są bogatsi bo w telewizji reklamują smartfony za 1 zł i inne kolorowe gadżety, oczywiście wszystko „gratis”. Można sprzedać ludziom dowolną rzecz w taki sposób – że oni uwierzą, że dostali coś gratis (!!!) – bo taką bzdurę się puści w reklamie! Można mnożyć niewolące ludzi przepisy, nakazy i zakazy – ale w tv się powie, że to w ramach „poszerzania wolności obywatelskich” – i wszyscy niewolnicy w to uwierzą, że im przybyło wolności! Można zrzec się części suwerenności i oddać własną niepodległość – ale ludziom się powie w tv, że „od teraz będziemy mogli współdecydować o naszym kraju” – i ludzie to z uśmiechem zaakceptują jako sukces!!!

Można wpędzić ludzi w ekonomiczną niewolę, zadłużyć ich po uszy na najbliższe 40 lat – a następnie w tv powiedzieć, że to wina „kryzysu” – i ludzie będą winić kryzys – a nie tych, którzy ich okradli i zniewolili !!!

Można ludzi bajerować i oszukiwać przez 4 lata – a potem się powie w mediach, że „nie ma alternatywy” – i znowu wybiorą tych samych nieudaczników.

MOŻNA ZWIĘKSZAĆ PODATKI – i mówić w tv, że to dla naszego dobra !!!

Można zabierać nam coraz więcej – i mówić w tv, że dzięki temu będzie nam coraz lepiej – a my w to uwierzymy!

Tak działa ta najdoskonalsza broń na świecie – czyli media – dzięki nim można bez jednego wystrzału zrobić z nami wszystko. Można dowolnie sterować całym społeczeństwem i dowolnie je oszukiwać, eksploatować i okradać.

Można nas strzyc jak owce, doić jak krowy, hodować jak króliki, tresować jak kundle, prowadzić na rzeź jak prosiaki – a my będziemy wierzyć, że jesteśmy wolnymi ludźmi i że mamy wolność i demokrację, i że „żyje się lepiej” – bo tak przecież mówią w tv…

Na tym polega współczesne ekonomiczne niewolnictwo i współczesna kolonizacja. Tak wyglądają współczesne działania wojenne, współczesny podbój krajów i narodów.

Oczywiście jeśli te działania są z jakiegoś powodu niemożliwe (np. Irak) – to stosuje się w ostateczności tradycyjne wojska – jednocześnie utrzymując “cywilizowane społeczeństwa” w matrixie, gdzie przecież nie ma wojen – a wojska używa się nie do działań wojennych tylko do “misji pokojowych”…

Więcej na ten temat – wykład byłego pracownika kgb nt. metod niszczenia społeczeństw:

Źródło: http://free.dom.salon24.pl/518235,media-niszcza-spoleczenstwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.